Redfall Backlash توضیح داده شد و PS Plus بازی های جدیدی دریافت کرد | اخبار گیم اسپات

این خبر باعث ایجاد بحث‌های بزرگی در سراسر وب شد که از مکالمات مدنی گرفته تا رفتارهای سمی و طعمه‌گذاری جنگ کنسولی را شامل می‌شد.

این هفته مملو از واکنش‌های متقابل Redfall، اعلان‌های پلی‌استیشن پلاس و هیاهوی گسترده در مورد ظاهرهای جدید Tears of the Kingdom و Final Fantasy 16 بود. بیایید خلاصه کنیم.

اگر به Redfall توجه کرده‌اید، نظرات را بزنید و به من اطلاع دهید که آیا هنوز برای انتشار بازی در ماه می هیجان‌زده هستید یا آخرین به‌روزرسانی‌ها در مورد آن اشتیاق شما را از بین برده است.

توسعه دهنده در ادامه فاش کرد که بازی در آپدیت بعدی گزینه Performance Mode را دریافت خواهد کرد، اما متاسفانه پنجره انتشار داده نشده است.

برای کسانی از شما که فقط پلی استیشن دارید، به هر حال قرار نبود Redfall بازی کنید، پس چه چیزی می توانید به زودی بازی کنید؟ این هفته سونی از اضافه شدن 16 بازی به کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس خود خبر داد. عنوان انتخاب جدید برای مشترکین PS Plus Extra و Premium، Kena: Bridge of Spirits، اکشن-ماجراجویی لذت بخش 2022 است که در آن وظایف شمن را بر عهده می گیرید و قبیله کوچکی از موجودات شایان ستایش را پرورش می دهید تا به شما در حل معماها کمک کنند.

منبع: https://www.gamespot.com/videos/redfall-backlash-explained-ps-plus-gets-new-games-gamespot-news/2300-6461150/

اما صرف نظر از اینکه به کدام رشته ها توجه می کنید، نکته مهم این است که حالت عملکرد به طور کلی در بین گیمرها مورد علاقه است، به خصوص برای تیراندازان سریع. این موضوع در یک نظرسنجی از جف گراب و همچنین در بخش نظرات به قسمت اخبار GameSpot که در آن قبل از فاش شدن این خبر در مورد کیفیت در مقابل عملکرد پرسیدم تکرار شد.

بخوانید:   چین روابط راهبردی با روسیه را پرشتاب اعلام کرد

با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که توسعه‌دهندگان بازی پیچیده است و محدوده سندباکسی که Redfall در آن اتفاق می‌افتد می‌تواند یکی از دلایلی باشد که باعث می‌شود وضوح نسبت به نرخ فریم ترجیح داده شود. در مصاحبه قبلی، هاروی اسمیت، مدیر خلاق، همچنین اشاره کرد که این بازی تحت چالش های همه گیر COVID-19 و قطعی برق مکرر توسعه یافته است.

روز چهارشنبه، 12 آوریل، آرکان آستین، توسعه‌دهنده Redfall تأیید کرد که ماجراجویی شکار خون‌آشام آینده تنها با حالت کیفیت روی Xbox Series X|S عرضه خواهد شد. این بدان معناست که بازی به دلیل اولویت رزولوشن بالا با سرعت 30 فریم در ثانیه سخت قفل خواهد شد. 4K در Xbox Series X و 1440p در Xbox Series S.

در این مرحله از چرخه عمر کنسول های سری، 60 فریم در ثانیه مانند استاندارد جدید به نظر می رسد. آیا 30 فریم پایان دنیاست؟ نه. آیا این یک بازی سرگرم کننده را خسته کننده خواهد کرد؟ نه. با این حال، بد نیست بدانید که شما صاحب کنسولی هستید که به عنوان قوی‌ترین کنسول به بازار عرضه می‌شود، اما فعلاً در یک نسخه اصلی AAA شخص اول، با نرخ فریم آخرین نسل قفل شده‌اید.