Remastered Tales of Symphonia بالاخره پچ دریافت کرد، اما طرفداران هنوز راضی نیستند

U/tetsunokokorox1 حتی خاطرنشان کرد: “سیستم نبرد با همان سرعت نسخه اصلی Gamecube اجرا می شود و پاسخگویی کاراکترها نیز یکسان است. هر نوع تفاوت در کنترل ها یا پاسخگویی صرفاً در ذهن بازیکن است. نسخه Switch این ویژگی را ندارد. ثبات فریم ریت (مانند نسخه های دیگر) و به دلیل افت بسیار قابل توجه است.”

کریستینا الکساندر یک نویسنده مستقل برای IGN است. او آثار خود را با انتشارات مختلفی از جمله Digital Trends، TheGamer، Twinfinite، Mega Visions و The Ecapist ارائه کرده است. به تعبیر کالوین هریس، او عشق خود به سونیک جوجه تیغی را مانند یک معامله بزرگ در آستین خود می پوشاند. او را در توییتر دنبال کنید @SonicPrincess15.

منبع: https://www.ign.com/articles/tales-of-symphonia-remastered-finally-getting-a-patch-but-fans-still-arent-happy

بدتر از آن، این وصله کاری برای رفع هیچ یک از شکایات اصلی انجام نمی دهد، از جمله مشکلات مربوط به نرخ فریم، متن از دست رفته، مشکلات شفافیت و موارد دیگر.

Tales of Symphonia برای اولین بار در سال 2004 در GameCube منتشر شد، و در حالی که در بسیاری از نقاط محبوب باقی مانده است، همچنان توسط پورت های ناهموار در سراسر PS2، PS3، و در حال حاضر سوییچ تحت تاثیر قرار می گیرد. انتظار می‌رود این وصله در روز پنج‌شنبه منتشر شود.

Bandai Namco اعلام کرده است که Patch 1.2 را برای Tales of Symphonia Remastered در تاریخ 18 می، کمی بیش از سه ماه پس از انتشار آن، منتشر خواهد کرد. اما طرفداران همچنان از مسائلی که در بازی وجود داشته است عصبانی هستند.

با این حال، این به‌روزرسانی‌ها برای راضی کردن بازیکنان، به‌ویژه کسانی که نسخه Nintendo Switch بازی Tales of Symphonia Remastered را دارند، کافی نیستند. در یک قصه subreddit، وقتی u/guccyjuicy پرسید که آیا بازی برای بازیکنان جدید تجربه بدی است یا خیر، اکثر طرفداران شکایت داشتند که نسخه Switch به دلیل مشکلات شدید عملکرد، خرابی های مکرر، زمان بارگذاری طولانی و نرخ فریم، یک پورت خراب از نسخه اصلی GameCube است. قطره می کند.

بخوانید:   چرا ما نگران بازسازی متال گیر سالید 3 هستیم - Spot On

بر اساس یادداشت های پچ این شرکت روز سه شنبه در سایت خود منتشر کرد، این به روز رسانی انواع مشکلات کیفیت زندگی را که بازیکنان از زمان انتشار بازی در ماه فوریه گزارش کرده اند، برطرف می کند. این شامل:

  • مشکلی را که باعث کاهش قابل توجه پردازش هنگام حرکت در منطقه طوفان شن “Triet” می شد، برطرف شد.
  • رفع مشکلی که در آن بازی در پایان باس‌های خاص متوقف می‌شد.
  • رویدادی را برطرف کرد که در آن هنگام پیمایش در نقشه‌ها و شهرهای خاص جهان، صفحه سیاه می‌شد و از کار می‌افتد.
  • رویدادی را برطرف کرد که در آن موسیقی پس‌زمینه هنگام حرکت به نقشه جهان پس از نبرد قطع می‌شد.
  • سایر اشکالات جزئی رفع شده است.