«Retro Bowl+» و «Retro Goal+» جدیدترین بازی‌های Apple Arcade این هفته هستند که در کنار برخی به‌روزرسانی‌های قابل توجه منتشر می‌شوند – TouchArcade

دیزنی اسپل استراک ویژگی دیکشنری را برای بررسی تعاریف موجود در صفحه بازی با آپدیت 1.2.0 امروزی اضافه کرده است. نیکلودئون تعقیب باب اسفنجی پتی به روز شده است تا به شما امکان می دهد برای اولین بار در Tale of the Deep جدید در نقش آقای کرابز بازی کنید. ماشین چیست؟ در همکاری جدید امی سداریس اضافه شده است. این به‌روزرسانی سطح رویای Amy Sedaris را با خرگوش، گل، توپ‌های پنیر و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. تیم 17 احضار تلاش منطقه قبرستان، احضار نفارا، و پیشرفت‌ها و پیشرفت‌های مختلف را برای مبارزه و رابط کاربری به ارمغان می‌آورد. با انجام به‌روزرسانی‌ها، موضوعات انجمن ما را بررسی کنید Crayola Create and Play+ اینجا، دیزنی اسپل استراک اینجا، تعقیب باب اسفنجی پتی اینجا، ماشین چیست؟ اینجا و احضار تلاش اینجا. برای همه موارد مرتبط با Apple Arcade، انجمن اختصاصی Apple Arcade ما را برای بحث در مورد این سرویس و هر بازی موجود در اینجا بررسی کنید. نظر شما در مورد به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌های Apple Arcade ماه تا کنون چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/23/retro-bowl-goal-apple-arcade-download-games-updates-what-the-car-new-level-amy-sedaris-comedian/ این هفته دو نفر از اپ استورهای بزرگ به Apple Arcade می پیوندند. بازی ستاره های جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل کاسه + () و Retro Goal+ () هر دو در Apple Arcade در دسترس هستند و همه ویژگی‌ها از همان ابتدا آنلاک هستند. این شامل فهرست 12 نفره، ویرایش کامل تیم، مجموعه ویژگی‌های نامحدود و موارد دیگر می‌شود یکپارچهسازی با سیستمعامل کاسه + در حالی که Retro Goal+ دارای گزینه های دشواری مختلف، اثرات آب و هوا، چالش مسابقات بین المللی فوتبال و موارد دیگر. هر دوی این بازی ها امروز در کنار برخی به روز رسانی های قابل توجه به این سرویس پیوستند. در حالی که بسیاری از به‌روزرسانی‌ها از بازی‌هایی است که مرتباً محتوای جدید دریافت می‌کنند، خوب است که نام‌هایی را ببینیم که اغلب در ویژگی‌های به‌روزرسانی هفتگی Apple Arcade نمی‌بینیم. Crayola Create and Play+ برای 4 جولای با صفحات رنگ آمیزی آتش بازی، یک چالش جدید در هر روز از کمپ جدید اضافه شده و موارد دیگر آماده است.

بخوانید:   بررسی‌هایی با «Terra Flame» و موارد دیگر، به‌علاوه آخرین نسخه‌ها و فروش‌ها – TouchArcade