Riot تهدید به لغو کل فصل LCS در اعتصاب بازیکن می کند

امیدواریم این پنجره دو هفته‌ای به ما زمان برای گفت‌وگوی سازنده بین LSCPA، تیم‌ها و لیگ بدهد و سپس تابستان امسال مسابقات LCS را از سر بگیریم. LCS تیم ها را به دلیل عدم حضور در لیست خود در این دوره دو هفته ای جریمه نمی کند تا به همه اجازه دهد تا روی گفتگوی سازنده تمرکز کنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کارمندان LCS، پیمانکاران و سایرین که از LCS حمایت می کنند تحت تأثیر این تاخیر قرار نخواهند گرفت.

The Week In Games: System Shock، Street Fighter 6، و بیشتر

بخش بزرگی از پست به این موضوع اختصاص دارد که به بازیکنان آمریکای شمالی بگوید، هی، مناطق دیگر می توانند لیگ های خود را سودآور کنند، چرا شما نمی توانید. بدترین مثال این خط است، جایی که Riot به طور کامل خواسته های LCSPA را رد می کند که شرکت “متعهد به یک مجموعه درآمد برای دستمزد بازیکنان 300000 دلار برای هر تیم NACL در سال است”:

LCSPA اوایل امروز و نه مدتی بعد با Riot ملاقات کرد. Riot بیانیه طولانی را در سایت خود منتشر کرد پرداختن به خروج لازم نیست خیلی دور بخوانید تا ببینید که این شرکت تصمیم گرفته است هاردبال بازی کند.

ما امروز با Riot Games ملاقات کردیم تا در صورت نیاز، جلسات روزانه یا بیشتر را برای رسیدن به یک راه حل درخواست کنیم. از فردا، ما قصد داریم بحث‌هایی را آغاز کنیم که منجر به اقدامات مشارکتی معنی‌دار می‌شود تا بازیکنانمان را به جایی که می‌خواهند برگردانیم: رقابت برای طرفداران در صحنه LCS.

به روز رسانی 11:55 شب به وقت شرق: LCSPA اکنون پاسخ داده و در بیانیه ای گفته است:

این به سادگی پایدار نیست – و اگر بخواهیم بی رحمانه صادق باشیم، نباید لازم باشد. ما لیگ های سطح 2 دیگری در سراسر جهان داریم که به تنهایی پیشرفت می کنند، و ما معتقدیم که NACL می تواند به آن مکان نیز برسد.

امشب، یک چیز دوباره در کانون توجه قرار گرفته است: بازیکنان LCS هستند. بدون بازیکن، نه لیگ وجود دارد و نه esport وجود دارد. از روز اول، محرومیت از فرآیند تصمیم‌گیری، بازیکنان LCSPA را به خروج رای دادند. فوNACL و LCS برای تصمیم گیری یک شبه و بدون توجه بازیکن بسیار بزرگ است.

انجمن بازیکنان LCS، بدنی که نماینده بازیکنان حرفه‌ای منطقه است، می‌گوید که این برنامه‌ها باعث می‌شود که حدود 70 نفر – بازیکن، مربی و غیره – شغل خود را از دست بدهند. در همین حال، Riot می‌گوید این کاهش برای اطمینان از اینکه لیگ‌های آمریکای شمالی «پایدار (و) از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه» باقی می‌ماند، ضروری بود.

ما همچنین می خواهیم تشکر کنیم؛ ما عمیقاً از جامعه LCS برای نمایش همبستگی باورنکردنی برای بازیکنانمان سپاسگزاریم – مبارزه ما به دلیل حمایت شما امکان پذیر است.

منبع: https://kotaku.com/riot-lol-league-legends-strike-walkout-scabs-worlds-lcs-1850489433

اوایل این هفته لیگ افسانه ها بازیکنان به طور “قاطع” به اعتصاب در مورد برنامه هایی برای ایجاد تغییرات در قوانین رای دادند که لیگ چلنجر آمریکای شمالی – که تنها در سال گذشته راه اندازی شد – از 16 تیم به 7 تیم کاهش می یابد.