RIP Waypoint، یک وب سایت خوب درباره بازی های ویدیویی

درعوض، ما می‌خواهیم روی داستان‌هایی در مورد اینکه چرا مردم بازی می‌کنند تمرکز کنیم و بررسی کنیم که بازی‌هایی که دوست داریم و زمان زیادی را با آن‌ها می‌گذرانیم چگونه به وجود می‌آیند. چه یک بازی یک موفقیت تجاری بود یا دارای یک جامعه کوچک و اختصاصی باشد، ما می‌خواهیم گفتگو را بالا ببریم و نگاهی عمیق به اشتیاق، افراد و سیاست‌هایی بیندازیم که زیربنای این دنیاها هستند.»

همانطور که هر کسی که سایت را می خواند (یا به پادکست های آن گوش می دهد) به شما می گوید، نقطه راه متفاوت بود برخلاف تقریباً هر سایت بازی بزرگ دیگری، این سایتی که اکنون می خوانید شامل، نقطه راه علاقه ای به به روز رسانی مداوم، نوشتن وبلاگ پشت سر هم در مورد به تعویق انداختن تاریخ انتشار یا بدجنسی های صنعتی یا آخرین مطالب نداشت. رسوایی. این یک وب‌سایت (و پادکست‌ها و سایر موارد مرتبط با جامعه) بود که با هدف برخورد با بازی‌های ویدیویی با احترامی که سزاوار آن‌ها هستند (و اغلب نمی‌کنند) طراحی شده بود، و خانه‌ای برای نوشتن، بحث و انتقاد که همیشه خوب، همیشه متفکر و همیشه بود. نمایشگاه.

در سال 2016 معاون وب سایتی به نام راه اندازی کرد نقطه راه، که شرکت امیدوار بود “غواصی همه جانبه به فرهنگ، اشتیاق و سیاست بازی” باشد. آن را انجام داد، و سپس برخی، و سپس حتی لگد بیشتر الاغ، و در ژوئن 2023 از بین خواهد رفت.

این بد است به همان شکلی که همیشه وقتی یک رسانه خوب که کار خوب انجام می دهد و خوانندگان را سرگرم می کند بسته می شود، بد است، نه به این دلیل که “ناموفق” بوده است، بلکه به این دلیل که بزرگسالان در اتاق بار دیگر ثابت کرده اند که قادر به فعالیت نیستند. یک شرکت رسانه ای، و کارگران آنها – که کارهای خوب و مهم انجام می دهند – در نتیجه آسیب خواهند دید.

“من مطمئن نیستم از کجا شروع کنم، به جز اینکه بگویم، با همان خشم و اندوه، نقطه راه تمام شده است.” نقطه راه پاتریک کلپک اوایل امروز در توییتر نوشت. “تیم، از جمله من، توسط VICE خاتمه یافته است، و آخرین روز ما برای اجرای وب سایت، پادکست ها و استریم ها، در 2 ژوئن به پایان می رسد.”

با این حال، بخشی از معاونت نیز بود، یک نمایش واقعی از یک شرکت که نابودی و مشکلات مالی آن به طور گسترده مستند شده است. و بنابراین به نظر می رسد که ما امروز این را آموختیم، همانقدر اجتناب ناپذیر و غم انگیز است نقطه راه در حال بسته شدن بود، با پایین آمدن پرده در 2 ژوئن.