RIP Waypoint، یک وب سایت خوب درباره بازی های ویدیویی

نویسندگان و گزارشگران بسیار خوبی را استخدام کرد—من در اینجا باید اذعان کنم که بسیاری از آنها، از پاتریک کلپک گرفته تا گیتا جکسون و رناتا پرایس، در کوتاکو– بلکه صدایی به روزنامه نگاران و منتقدان شما داد نکرده بود شنیده شده است، قطعات منحصر به فرد خود را با یک پلت فرم بزرگ ارائه می دهند که در صنعتی که در آن سایت های بزرگ معمولاً تحت سلطه پیش نمایش ها و مصاحبه های توسعه دهندگان قرار دارند، در غیر این صورت نمی توانستند داشته باشند.

من برای همه کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند، آرزوی بهترین ها را ندارم و می خواهم از آنها برای همه کارهای شگفت انگیزی که در طول سال ها انجام دادند تشکر کنم. لعنت به سرمایه داری، برو خونه

منبع: https://kotaku.com/rip-to-waypoint-a-good-website-about-video-games-1850385017

“من مطمئن نیستم از کجا شروع کنم، به جز اینکه بگویم، با همان خشم و اندوه، نقطه راه تمام شده است.” نقطه راه پاتریک کلپک اوایل امروز در توییتر نوشت. “تیم، از جمله من، توسط VICE خاتمه یافته است، و آخرین روز ما برای اجرای وب سایت، پادکست ها و استریم ها، در 2 ژوئن به پایان می رسد.”

همانطور که هر کسی که سایت را می خواند (یا به پادکست های آن گوش می دهد) به شما می گوید، نقطه راه متفاوت بود برخلاف تقریباً هر سایت بازی بزرگ دیگری، این سایتی که اکنون می خوانید شامل، نقطه راه علاقه ای به به روز رسانی مداوم، نوشتن وبلاگ پشت سر هم در مورد به تعویق انداختن تاریخ انتشار یا بدجنسی های صنعتی یا آخرین مطالب نداشت. رسوایی. این یک وب‌سایت (و پادکست‌ها و سایر موارد مرتبط با جامعه) بود که با هدف برخورد با بازی‌های ویدیویی با احترامی که سزاوار آن‌ها هستند (و اغلب نمی‌کنند) طراحی شده بود، و خانه‌ای برای نوشتن، بحث و انتقاد که همیشه خوب، همیشه متفکر و همیشه بود. نمایشگاه.

بخوانید:   Action-RPG Flintlock: Siege Of Dawn تا سال 2024 به تعویق افتاد

با این حال، بخشی از معاونت نیز بود، یک نمایش واقعی از یک شرکت که نابودی و مشکلات مالی آن به طور گسترده مستند شده است. و بنابراین به نظر می رسد که ما امروز این را آموختیم، همانقدر اجتناب ناپذیر و غم انگیز است نقطه راه در حال بسته شدن بود، با پایین آمدن پرده در 2 ژوئن.

درعوض، ما می‌خواهیم روی داستان‌هایی در مورد اینکه چرا مردم بازی می‌کنند تمرکز کنیم و بررسی کنیم که بازی‌هایی که دوست داریم و زمان زیادی را با آن‌ها می‌گذرانیم چگونه به وجود می‌آیند. چه یک بازی یک موفقیت تجاری بود یا دارای یک جامعه کوچک و اختصاصی باشد، ما می‌خواهیم گفتگو را بالا ببریم و نگاهی عمیق به اشتیاق، افراد و سیاست‌هایی بیندازیم که زیربنای این دنیاها هستند.»

“مقصدهای زیادی در رسانه های بازی وجود دارد که در پوشش دادن اینکه آیا یک بازی ارزش پول شما را دارد یا خیر، کار بسیار خوبی انجام می دهند.” نقطه راه سردبیر اصلی آستین واکر در زمان اعلام سایت گفت. بازیکنانی که به دنبال این پوشش هستند خدمات خوبی دریافت می کنند.

در سال 2016 معاون وب سایتی به نام راه اندازی کرد نقطه راه، که شرکت امیدوار بود “غواصی همه جانبه به فرهنگ، اشتیاق و سیاست بازی” باشد. آن را انجام داد، و سپس برخی، و سپس حتی لگد بیشتر الاغ، و در ژوئن 2023 از بین خواهد رفت.

این بد است به همان شکلی که همیشه وقتی یک رسانه خوب که کار خوب انجام می دهد و خوانندگان را سرگرم می کند بسته می شود، بد است، نه به این دلیل که “ناموفق” بوده است، بلکه به این دلیل که بزرگسالان در اتاق بار دیگر ثابت کرده اند که قادر به فعالیت نیستند. یک شرکت رسانه ای، و کارگران آنها – که کارهای خوب و مهم انجام می دهند – در نتیجه آسیب خواهند دید.