Scream VI، AKA نتفلیکس، پیتر پن، و هر فیلم جدیدی که در خانه تماشا کنید

ژانر. دسته: وحشت
زمان اجرا: 1 ساعت 50 دقیقه
کارگردان: توماس مارچیز
قالب: آنا کمپ، جنیفر لافلور، جان آلس

بابی فارلی، معروف به نیمی از برادران فارلی (احمق و احمقتر، چیزی درباره مری وجود دارد) اولین کارگردانی انفرادی خود را در این بازسازی یک فیلم اسپانیایی محصول سال 2018 انجام داد. قهرمانان شخصیت وودی هارلسون، مارکوس ماراکوویچ، یک مربی سرسخت بسکتبال در لیگ دسته اول را دنبال می کند که دستگیر می شود و در نهایت به عنوان بخشی از خدمات اجتماعی خود مربی تیمی از بازیکنان دارای معلولیت ذهنی می شود.

جدید در Shudder

از مشکی

الا (دیانا آگرون) که تحت فشار دوستان، خانواده و جامعه در کل برای بچه دار شدن قرار می گیرد، موافقت می کند تا در یک آزمایش بالینی تجربی شرکت کند تا “ساعت بیولوژیکی” ظاهراً شکسته اش را آغاز کند. با این حال، این کارآزمایی منجر به چندین عارضه جانبی آزاردهنده می شود که الا را به مرزهای عقل او می رساند.

جدید در HBO Max

رویای ماه

ژانر. دسته: نمایش
زمان اجرا: 1 ساعت 59 دقیقه
کارگردان: دیوی چو
قالب: پارک جی مین، اوه کوانگ-روک، گوکا هان

ژانر. دسته: اکشن هیجان انگیز
زمان اجرا: 2 ساعت 2 دقیقه
کارگردان: مورگان اس. دالیبرت
قالب: آلبان لنوآر، اریک کانتونا، تیبو د مونتالمبر

بخوانید:   بازی Giant God Reus دنباله‌ای با تایتان‌های شکل‌دهنده جهان بیشتر می‌شود

ژانر. دسته: ترسناک علمی تخیلی
زمان اجرا: 1 ساعت 31 دقیقه
کارگردان: الکسیس جکنو
قالب: دیانا آگرون، جی علی، سائول روبینک

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است هولو

ژانر. دسته: مستند
زمان اجرا: 2 ساعت 20 دقیقه
کارگردان: برت مورگن
قالب: دیوید بووی

ژانر. دسته: کمدی ورزشی
زمان اجرا: 2 ساعت 4 دقیقه
کارگردان: بابی فارلی
قالب: وودی هارلسون، کیتلین اولسون، ارنی هادسون

گروهی از پسران جوان شمال اروپا در Beautiful Beings به دیوار گرافیتی تکیه داده اند.

تصویر: معصومیت تغییر یافته

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است دیزنی پلاس

ژانر. دسته: وحشت اسلشر
زمان اجرا: 2 ساعت 2 دقیقه
کارگردان: مت بتینلی-اولپین، تایلر گیلت
قالب: ملیسا بارارا، جنا اورتگا، یاسمین ساوی براون

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 4.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

وودی هارلسون در چمپیونز در زمین بسکتبال مقابل تیمش می ایستد.

عکس: Shauna Townley/Focus Features

آلبان لنوار در نقش آدام فرانکو، با پوشیدن جلیقه ضد گلوله و تفنگی که از کمربندش آویزان است در حالی که یک تپانچه در دست دارد در AKA.

عکس: Nicolas Auproux/Netflix

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 4.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

پنج سال پس از ناپدید شدن پسرش، یک معتاد در حال بهبودی با مردی آشنا می‌شود که راهی بالقوه برای پیوند دوباره با فرزند گمشده‌اش ارائه می‌دهد، که شامل چیزی است که (از تریلر) نوعی مراسم شیطانی به نظر می‌رسد.

جدید در VOD

موجودات زیبا

دیوید لوری (اژدهای پیت، شوالیه سبز) با این اقتباس لایو اکشن به دنیای بازسازی های دیزنی بازمی گردد پیتر پن. جود لا در نقش کاپیتان هوک بازی می کند و وندی این بار شمشیر به دست آورده است.

جدید در Hulu

ساعت

ژانر. دسته: درام دوران بلوغ
زمان اجرا: 2 ساعت 3 دقیقه
کارگردان: Guðmundur Arnar Guðmundsson
قالب: بیرگیر داگور بیارکاسون، اسکل اینار پالماسون، ویکتور بنونی بندیکتسون

کجا تماشا کنیم: برای پخش در Shudder موجود است

مستند دیوید بووی نیز وجود دارد رویای ماه اولین حضور خود را در HBO Max، درام بسیار تحسین شده، انجام داد بازگشت به سئول با قیمت اجاره کاهش یافته و اکشن مهیج فرانسوی نتفلیکس موسوم به.

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است پارامونت پلاس

پیشرو راه است جیغ ششم، آخرین ورودی در فرنچایز متا اسلشر است که می بیند Ghostface استعدادهای خود را به شهر نیویورک می برد. این فیلم در پارامونت پلاس به نمایش درآمد و به بقیه فرنچایز روی آن پلتفرم می‌پیوندد.

فهرست فیلم‌های جدید این هفته که می‌توانید در خانه تماشا کنید، مملو از فیلم‌های کاملاً جدید پخش مستقیم و فیلم‌های تحسین‌شده‌ای است که برای اولین بار در خانه خود را تماشا می‌کنند.

فردی (جی مین پارک)، یک فرزندخوانده 25 ساله هیجانی، به همراه گروهی از دوستانش به کره جنوبی – جایی که قبل از فرزندخواندگی و بزرگ شدن در فرانسه در آن متولد شد – سفر می کند. او با شروع یک سفر بداهه برای کشف خود، خود را در حال عبور از مرز بین آشنا و بیگانه، درست و نادرست می‌بیند تا بفهمد منظور او برای مادری که او را به دنیا آورده و چرا او را به خاطر آورده است. فرزندخواندگی

منبع: https://www.polygon.com/2023/4/28/23695761/new-movies-watch-scream-vi-netflix-aka-peter-pan-wendy-streamingتصویری نزدیک از زنی (دیانا آگرون) با لباس بیمارستان که روی میز دراز کشیده و پرستار بین پاهایش را در ساعت معاینه می کند.

تصویر: Hulu

یک کشتی پرنده با بادبان ها بر روی آب شناور می شود و به یک صخره نزدیک می شود، جایی که شخصیتی در پیتر پن و وندی روی اسبی می نشیند.

تصویر: دیزنی

آلبان لنوار (گلوله گم شده) و کارگردان مورگان اس. دالیبرت (که فیلمبردار آن پروژه بود) پس از موفقیت فراری سال 2020 بار دیگر به نیروها می پیوندند. گلوله گم شده و دنباله آن در سال 2022 برای یکی دیگر از اکشن های هیجان انگیز سخت و سریع. موسوم به تمرکز بر یک مامور عملیات ویژه نخبه است که مخفیانه می رود تا یک سندیکای جنایی را سرنگون کند. هنگامی که مامور به عنوان محافظ پسر جوان رهبر سندیکا منصوب می شود، پیوند او با کودک او را مجبور می کند تا در ماموریت خود برای اجرای عدالت و در عین حال محافظت از آینده پسر تصمیمات سختی بگیرد.

جدید در دیزنی پلاس

پیتر پن و وندی

چهره یک دیوید بووی جوان از طریق پاشیدن چرخان بنفش و نارنجی در Moonage Daydream ظاهر می شود.

تصویر: نئون

کجا تماشا کنیم: برای پخش در نتفلیکس موجود است

چهار نوجوان که در منطقه‌ای سخت از ریکیاویک زندگی می‌کنند به دنبال رهایی از وضعیت خشونت‌آمیز اطراف خود در این درام از ایسلند هستند. رهبر گروه، که توسط یک مادر روشن بین بزرگ شده است، شروع به داشتن چشم اندازهایی از آینده می کند.

بازگشت به سئول

جین مین پارک در نقش فردی، با رژ لب قرمز تیره در یک کت چرمی مشکی که شب در وسط یک خیابان شهر کره ای در بازگشت به سئول ایستاده است.

تصویر: Aurora Films/Sony Pictures Classics

ژانر. دسته: ماجراجویی فانتزی
زمان اجرا: 1 ساعت 46 دقیقه
کارگردان: دیوید لوری
قالب: الکساندر مولونی، اور گابو اندرسون، جود لا

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است طاووس

همچنین قابل توجه: دیوید لوری مستقیماً به دیزنی پلاس پیتر پن و وندی لوری پیش از این فیلم اقتباسی 2016 را کارگردانی کرده بود اژدهای پیت، همچنین شوالیه سبز.

آنا کمپ در فیلم From Black از پنجره به بیرون خیره شده است.

تصویر: لرزیدن

شخصی که ماسک صورت شبح به تن دارد، روی واگن شلوغ متروی نیویورک در یک ایستگاه از Scream VI ایستاده است.

تصویر: پارامونت پیکچرز

مستند تحسین شده برت مورگن در مورد دیوید بووی، اولین فیلمی است که توسط املاک هنرمند افسانه ای فقید مجوز داده شده است و کلیپ هایی از زندگی و حرفه بووی را با هم ویرایش می کند. این فیلم برای اولین بار در سال 2022 در جشنواره کن به نمایش درآمد و در بخش جوایز در بخش مستند نقش مهمی داشت.

جدید در پارامونت پلاس

جیغ ششم

بیایید وارد آن شویم.


جدید در نتفلیکس

موسوم به

خبر خوب – با جیغ ششم اکنون در پارامونت پلاس، اکنون می توانید هر فیلم Scream را در خانه تماشا کنید. بنابراین برنامه های آخر هفته شما رزرو شده است.

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است HBO Max

این آخرین قسمت Ghostface را به شهر نیویورک می‌آورد، در قسمت دوم از کارگردانان مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت.آماده یا نه).

جدید در Peacock

قهرمانان