Secret Invasion تقریباً Call of Duty را از بین برد – و باید هم می شد

این هفته یک مثال بارز به ما می‌دهد: گراویک ممکن است امیدوار بود روس‌ها را برای حمله به رئیس‌جمهور در مرحله برنامه‌ریزی چارچوب‌بندی کند، اما سپس مأموریت او ظاهراً شکست می‌خورد. او و تیمش اغلب در طول عملیات انگلیسی صحبت می کنند. سپس، گویی پوششش به اندازه کافی باد نشده است، او می رود و از قدرت های عجیب و غریب خود در بازوهای درختی شبیه به گروت استفاده می کند. تیم او نیز متعهد به کشتن تالو به جای رئیس جمهور می شود. همه چیز کاملاً خراب به نظر می رسد.

(اد. توجه داشته باشید: موارد زیر حاوی اسپویلرهایی برای تهاجم مخفی قسمت 4.)

جنگ مدرن 2ماموریت “نه روسی” نه به دلیل جنایاتی که در آن به تصویر کشیده شده بود، بلکه به این دلیل که بازی بازیکنان را مجبور به شرکت در آنها می کرد، بحث برانگیز بود. این کار رایگان اما موثر است و به طور موقت نمای «ما بچه‌های خوب هستیم» را می‌شوید که بازی‌های Call of Duty معمولاً به بازیکنان اجازه می‌دهند با خیال راحت پشت آن بنشینند. مطمئناً، مأموریت می‌توانست به جای آن یک صحنه کوتاه باشد، اما اگر اینطور بود قطعاً در مورد آن صحبت نمی‌کردیم.

جهان به هم پیوسته مارول ممکن است برای رفتن به آنجا خیلی شکننده باشد. تهاجم مخفیدلایل اجتناب از چیزی شوکه کننده به نظر خطرناک و مرتبط با برند است. به نظر می‌رسد مارول حاضر نیست تصویر هیچ یک از پول‌سازان خود را با ظلم وحشیانه تحقیر کند تا مبادا برای اسپین‌آف در فاز 9 مورد نیاز باشد.

بخوانید:   تازه از عملکرد ناامیدکننده باکس آفیس خود، فلش به عنوان یک NFT راه اندازی خواهد شد

پیش‌فرض تغییر شکل‌دهنده‌ها که دنیا را در دست گرفته‌اند، به‌طور هیجان‌انگیزی نگران‌کننده به نظر می‌رسد، اما چهار قسمت در، تهاجم مخفی نمی تواند کاملا خوب باشد. واضح است که چرا نسخه کمیک تهاجم مخفی در سریال کار نمی‌کند و چرا مارول نمی‌خواهد این سریال با معروف‌ترین ابرقهرمان‌هایش پر شود. اما این بدان معنا نیست که Skrulls مبدل به عنوان قهرمان نباید در سرتاسر جهان دست به ترور و توطئه های فریبنده بزند. همانطور که پیش می‌آید، تقریباً هر لحظه از نمایش تا کنون می‌توانست در مورد هر تروریست ناشناس به جای بیگانگان پناهنده باشد.

بگذارید گراویک کار بدی انجام دهد و دیگران را به خاطر آن سرزنش کند! حتی یک کار فریم خوبی که سریال تاکنون داشته است، یعنی کشتن ماریا هیل توسط Fury، به محتوای باج‌گیری از رودی – که تقریباً مطمئناً یک Skrull است – تنزل یافته است.

تهاجم مخفی همه چیز در مورد هویت های پنهان و تغییر شکل است، اما پس از چهار قسمت هنوز واقعاً به ذره ای از یک تریلر توطئه ای شوکه کننده و ترسناک متعهد نشده است. مطمئناً، ما چند افشاگری در مورد سیاستمدارانی که مخفیانه Skrull هستند دریافت کرده‌ایم، و دولت ایالات متحده به طور مبهم نیک فیوری را مقصر مرگ ماریا هیل می‌داند، اما آنها می‌توانند بسیار فراتر از این باشند.

در ماموریت بازی، یک رهبر تروریست، ماکاروف، به مردانش یادآوری می کند که در هنگام حمله تروریستی به فرودگاه روسیه، روسی صحبت نکنند، به این امید که آمریکا را برای حمله و جرقه جنگ ایجاد کند. این سطح در آن زمان بسیار بحث برانگیز بود زیرا بازیکنان را در موقعیتی قرار می داد که به غیرنظامیان مجازی شلیک کنند، اما دقیقاً از نوع سیاست زدگی است. تهاجم مخفی مدام تظاهر می‌کند و سپس از آن دوری می‌کند – این نمایشی است که در نیمه‌میزان کار می‌کند.

بخوانید:   کمبود کارگر؛ مشکل نیمی از شرکت‌های ژاپنی

تمام هدف معرفی بیگانگان تغییر شکل در دنیایی پر از شخصیت هایی است که ما آنها را می شناسیم و دوستشان داریم این است که آنها شما را وادار می کنند انگیزه های قهرمانان مورد علاقه خود را زیر سوال ببرید. آیا آن مرد واقعاً آن کار وحشتناک را انجام می دهد، یا آنها فقط یک Skrull در لباس مبدل هستند؟ واقعا شرور چقدر بد است؟ همه اینها راهی برای خارج کردن مخاطبان از منطقه امن آنهاست. بنابراین اگرچه داستان ممکن است بازتابی از Call of Duty باشد، اما خطر لحظه بدنام آن فرنچایز را در بر نمی گیرد.

من این را نمی گویم تهاجم مخفی باید به طور کامل «No Russian» را اجرا کند یا اینکه Skrull Captain America غیرنظامیان را بکشد، اما من فکر می‌کنم این سریال ممکن است از یک قهرمان کوچک که یک یا دو جنایت جنگی مرتکب می‌شود سود می‌برد – یا حداقل برای آنها قاب می‌شد.

منبع: https://www.polygon.com/23792504/secret-invasion-call-of-duty-no-russian-skrulls

اپیزود چهارم سریال گراویک (کینگزلی بن آدیر) و افرادش را در حال بحث در مورد این واقعیت می‌بیند که قرار است در عملیات بعدی خود روسی صحبت کنند: تلاش برای ترور رئیس‌جمهور آمریکا. به سختی می توان فراموش کرد که چقدر این صحنه، عمداً یا نه، یادآور آن است Call of Duty: Modern Warfare 2ماموریت “بدون روسیه”..