Shadow Pokemon در جریان رویداد Rising Shadows Pokemon Go حملات خود را به دست می گیرد

Niantic رویداد جدیدی را در راه است پوکمون گو، و هفته آینده برگزار می شود.

رویداد Rising Shadows که از 22 می شروع می‌شود و تا 28 می ادامه دارد، شاهد تسلط Shadow Pokemon در ورزشگاه‌ها خواهد بود.

خرید Remote Raid Passes را به خود زحمت ندهید – اینها همه رویدادهای حضوری هستند.

در این Shadow Raids، شما با سه و پنج ستاره Shadow Raid Bosses که توسط Team Go Rocket سپرده شده اند، مقابله خواهید کرد. مانند اکثر Raid Boss، شما این شانس را دارید که با شکست پوکمون ها را بگیرید.

در حالی که به عنوان یک قاعده، شکست دادن Shadow Pokemon چندان سخت نیست، این هیولاهای سایه هنگام مبارزه با آنها خشمگین می شوند و حمله و دفاع آنها را تقویت می کنند. با این حال، می‌توانید این باس‌های خشمگین Shadow Raid را با استفاده از Purified Gems، یک آیتم جدید که می‌توان از Shadow Shards جمع‌آوری کرد، تحت کنترل درآورید.

این قطعات جواهر ممکن است توسط Team Go Rocket رها شوند، و اگر شما به اندازه کافی خرده‌ها را برای استفاده از Shard Refiner تازه اختراع شده پروفسور ویلو جمع آوری کنید، با یک Gem Purified به شما پاداش داده می‌شود.

در هنگام شکست دادن Grunts، Leaders یا Giovanni، پنج Shadow Shard برای روشن کردن Shard Refiner برای ایجاد Gem Purified نیاز دارد. هنگامی که یک Purified Gem را تشکیل دادید، می توانید از آن در نبرد Shadow Raid استفاده کنید، زمانی که Raid Boss خشمگین است. سنگهای خالص شده می توانند جانور را آرام کنند و حالت خشمگین آن را نفی کنند تا شکست دادن آن را آسان تر کنند.

اگر مربیان دیگر در Shadow Raid Battle نیز از Purified Gems استفاده کنند، این افکت پشته خواهد شد.

در طول این رویداد، اگر خوش شانس باشید، یک عکس دیگر برای گرفتن Shadow Mewtwo و حتی Shiny Shadow Mewtwo خواهید داشت. پوکمون روانی از شنبه، 27 می از ساعت 10 صبح تا یکشنبه، 28 می، ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی، رئیس حمله پنج ستاره خواهد بود.

Shadow Raids تک ستاره دارای کلاه های قدیمی Shadow Poliwag، Shadow Machop، Shadow Bellsprout و Shadow Beldum خواهد بود.

بازی سه ستاره Shadow Raids میزبان Shadow Bayleef، Shadow Quilava، Shadow Croconaw و Shadow Sneasel خواهد بود.

از 22 تا 28 می، اکثر سالن های ورزشی میزبان این حملات ویژه خواهند بود. در روز شنبه، 27 می، فعالیت Team Rocket Go افزایش خواهد یافت و آنها تمام حملات را به دست خواهند گرفت.

بخوانید:   بر اساس گزارش ها، بلیزارد با شکایت 43.5 میلیون دلاری از NetEase به دلیل بازپرداخت روبرو است.

گفته می‌شود، سالن‌هایی که تحت کنترل Team GO Rocket نیستند، ممکن است میزبان حملات دیگری باشند. حملات تک ستاره ای از این نوع شامل Clefairy، Tentacool، Marill، Skrelp و Popplio خواهند بود. Magneton، Lapras، Mawile و Empoleon آخرین باس‌های سه ستاره حمله خواهند بود.

Tapu Fini تا 24 می ادامه خواهد داد و Regigigas در نهایت در 25 می باز خواهد گشت. مشابه Mega Pinsir در Mega Raids تا زمانی که باگ Pokemon با Mega Altaria جایگزین شود.


استف در حال روحی است.

پوکرنت

در مورد Shadow Raids، شایان ذکر است که مانند Elite Raids، نمی توانید با استفاده از Remote Raid Pass به آن بپیوندید. آره. حمله ویژه دیگری که افرادی که نمی توانند گروهی را جمع کنند یا در مناطق روستایی زندگی می کنند نمی توانند در آن شرکت کنند. اما Niantic واقعاً اهمیتی نمی دهد. آنها نگران این هستند که مردم پوکمون های قدرتمند زیادی را به دست آورند و آنها را به PvP بیاورند و در نتیجه متای نبرد را منحرف کنند. به هر حال این نظر من است و من فقط از آنچه مشاهده کرده ام استفاده می کنم.

به گفته مایکل استرانکا، تهیه کننده، برخی از بازیکنان از سیستم حمله از راه دور “سوء استفاده” می کردند، بنابراین مخالف “پیام اصلی” بازی در بیرون با دیگران بودند. بنابراین، شرکت نحوه اجرای بازی را تغییر داد. مثل اینکه در کودکی، اگر بیش از حد اعصاب مادرت را به هم می زدی، مجبورت می کرد بیرون بروی و با دوستانت بازی کنی. در اصل، این کاری است که Niantic انجام می دهد.

Steranka، که گفت، تغییر سیستم Remote Raid Pass “تصمیمی نبود” که شرکت “سهل‌انگیز تلقی کرد” در IGN پذیرفته شد آنها همیشه از Remote Raid Passes استفاده می کردند.

آنچه که ما متوجه شدیم این است که نوعی تجربه بدون کلاه از Remote Raid Passes منجر به رفتار بسیار ناسالم بازی برای بسیاری از بازیکنان ما در Pokemon Go شد. شما می‌توانید بازیکنانی را مشاهده کنید که از ده‌ها و گاهی صدها پاس از راه دور در یک روز استفاده می‌کنند. و این واقعاً تجربه‌ای نیست که ما تا به حال از بازی در نظر گرفته‌ایم.

بخوانید:   رئیس پلیس ژاپن به دلیل کوتاهی در جلوگیری از ترور شینزو آبه استعفا داد

بنابراین ما باید در این مورد اقدام می‌کردیم و می‌دانستیم که این یک تصمیم فوق‌العاده نامحبوب خواهد بود، و حتی برای خودم هم قرص سختی است که آن را ببلعم.»

آیا افرادی وجود داشتند که از صدها Remote Raid Pass در یک روز استفاده می کردند؟ کاش چنین درآمد قابل تصرفی داشتم. ناگفته نماند که زمان زیادی در دستان من است. نه اینکه من اعدادی را که شرکت شکسته است باور نمی کنم، در واقع نهنگ هایی در بیرون وجود دارند، اما همچنان. صدها حمله در روز؟

مسئله این است که آن بازیکنان خطوط کلی هستند. اکثر بازیکنان تقریباً به همان اندازه در حملات شرکت نمی کنند و حمله از راه دور برای برخی از ویژگی های مهم است.

استرانکا گفت که کارمندان Niantic به طور مداوم با یکدیگر بازی می کنند، می جنگند، معامله می کنند و در رویدادها شرکت می کنند. این خبر خوبی برای بیش از 800 کارمند Ninatic است که کسی را برای بازی با آنها دارند – و البته آنها در سانفرانسیسکو قرار دارند: شهری بزرگ پر از سالن های ورزشی و PokeStops.

اما خارج از کالیفرنیا، دنیای عظیمی وجود دارد که در آن میلیون‌ها شهر روستایی وجود دارد، و برخی از بازیکنان حتی مایل‌ها از شهری با پایگاه بازیکنان فعال پوکمون گو زندگی می‌کنند. و سپس، بازیکنانی هستند که به دلیل محدودیت های جسمی یا روحی نمی توانند خانه را ترک کنند و حرکت کنند. این بازیکنان مورد توجه قرار نمی گیرند.

برای مثال شهری که من در آن زندگی می کنم، PokeStops و Gyms زیادی دارد. با این حال، پایه بازیکن بستگی به این دارد که رئیس فعلی Raid کدام ‘مون باشد. اکثر کسانی که این بازی را از زمان شروع آن بازی کرده اند، اکثر Raid Bosses را در PokeDex خود دارند. این باعث می‌شود که بازیکنان جدید در منطقه ما در وضعیت نامناسبی قرار بگیرند، زیرا به ندرت کسی بخواهد برای چیزی که قبلاً چندین مورد از آن را داشته است، در یک حمله شرکت کند. این بازیکنان دیر به پارتی قرار است چه کار کنند؟ فقط برای گرفتن یک Tapu Fini، در شب Raid 20 دقیقه به شهر بعدی برانید؟ نه، آنها از Raid Pass استفاده می کنند و دوستانی را که در منطقه، خارج از ایالت یا خارج از کشور نیستند دعوت می کنند تا به نبرد بپیوندند. من نمی توانم درک کنم که سیاست جدید حمله از راه دور تا چه حد برای بسیاری از بازیکنان ناعادلانه است و چگونه این شرکت کمترین نگرانی دارد که بخش بزرگی از بازیکنان خود را بیگانه می کند – و ما حتی به قیمت آن هم نمی پردازیم. برای پاس‌های Remote Raid افزایش می‌یابد، که می‌توان آن را به نوعی مجازات فقط برای استفاده از آن تشبیه کرد.

بخوانید:   بازی جدید Total War اعلام شده است که در مصر باستان اتفاق می افتد

با این حال، Niantic معتقد است که عصبانیت در مورد تغییرات Raid Pass کاهش خواهد یافت، به خصوص زمانی که بازیکنان ببینند که برای بقیه سال چه برنامه‌ریزی کرده است.

همانطور که بازیکنان در ماه‌های آینده خواهند دید، بله، ما سعی می‌کنیم از تجربه بازی از راه دور دور شویم، اما این به این دلیل است که ما راه‌های جدید و سرگرم‌کننده زیادی را برای تعامل با بازی که احساس می‌کنیم معرفی خواهیم کرد. واقعاً مطمئن هستم که آن بازیکن از آن لذت خواهد برد.”

“2023 بلندپروازانه ترین سال ما در زمینه توسعه ویژگی ها است و Shadow Raids نوک کوه یخ است.”

خواهیم دید.

در این میان، من فقط باید بسیاری از دعوت‌های حمله از راه دور را نادیده بگیرم، زیرا نمی‌توانم 5 دلار را چندین بار در هفته برای PokeCoins صرف کنم تا یک بسته سه‌تایی از Remote Raid Pass بخرم. اما، این دقیقاً همان چیزی است که Niantic قصد دارد – بنابراین من اساساً آنچه را که شرکت می‌خواهد، به شیوه‌ای صحبت می‌کنم.

اگر صادقانه بگویم، من اصلاً زیاد حمله نکرده ام. و این چیزی است که من واقعاً از آن لذت بردم. من همیشه بازی را انجام می‌دادم و هر زمان که می‌توانستم به آن حمله می‌کردم – هم حضوری و هم از راه دور. حالا روزی یک بار وارد سیستم می شوم، تحقیقات میدانی ام را انجام می دهم و سپس از سیستم خارج می شوم. وقتی Regigigas در اواخر این ماه ظاهر شد، برای Regigigas حمله خواهم کرد زیرا هنوز در PokeDex من نیست. با این حال، من شک دارم که در Shadow Raids شرکت کنم. من به هر حال آخر هفته ها کار می کنم، به علاوه احتمال اینکه گروه بازیکنان شهرم بر سر زمان ملاقات به توافق برسند، بسیار اندک است.

منبع: https://www.vg247.com/shadow-pokemon-are-taking-over-raids-during-pokemon-gos-rising-shadows-event