Shredder’s Revenge’ – Dimension Shellshock DLC Survival Mode آشکار شد، ویدیوی گیم پلی جدیدی منتشر شد – TouchArcade

شما می توانید لیست علاقه مندی ها TMNT: انتقام خردکن DLC Dimension Shellshock در Steam اینجا. تا زمان نگارش این مقاله، این نسخه برای موبایل از طریق نتفلیکس اعلام نشده است، اما تنها برای انتشار در سال 2023 برای رایانه های شخصی، ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ تایید شده است. امیدوارم زودتر به موبایل بیاید. TMNT: انتقام خردکن بازی هفته ما نیز هنگام راه اندازی بود. مصاحبه من با پوشش Playdigious را بخوانید TMNT: انتقام خردکن، کار با Netflix و موارد دیگر در اینجا. من همچنین اخیراً با Tee Lopes در مورد بازی و موارد دیگر در مورد موسیقی بازی مصاحبه کردم. آن را اینجا بخوانید. اگر می خواهید آن را در تلفن همراه بگیرید، می توانید آن را دریافت کنید TMNT: انتقام خردکن در اپ استور برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا از طریق Netflix Games. آیا بازی کرده ای TMNT: انتقام خردکن هنوز و نظر شما در مورد این DLC چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/14/tmnt-shredders-revenge-dimension-shellshock-dlc-survival-mode-gameplay-video-playstation/

TMNT: انتقام خردکن (رایگان) از بازی‌های Dotemu و Tribute Games از طریق Playdigious از طریق Netflix Games پس از راه‌اندازی رایانه شخصی و کنسول، به موبایل دسترسی پیدا کرد و بازی در حال حرکت بسیار عالی است. بررسی من درباره نسخه iOS را اینجا بخوانید و بررسی درخشان Shaun از نسخه اصلی سوئیچ را اینجا بخوانید. امروز، Dotemu فاش کرد TMNT: انتقام خردکن Dimension Shellshock DLC Survival Mode با تریلر جدید و ویدیوی گیم پلی. این حالت به شما اجازه می‌دهد تا خرده‌های کریستال را جمع‌آوری کنید و از آنها برای سفر در ابعاد، باز کردن امتیازها، جهش‌ها و موارد دیگر استفاده کنید. هر بعد ظاهر و احساس خاص خود را دارد. در کنار تریلر Dotemu، PlayStation Access یک ویدیوی گیم پلی توسعه یافته برای حالت Survival در DLC Dimension Shellshock دارد. هر دو ویدیو را در زیر تماشا کنید:

بخوانید:   GFN پنجشنبه: بازی های ایکس باکس "Grounded"، "Deathloop" و "Pentiment" را بازی کنید