Sims 4 DLC Horse Ranch را با تریلر جدید به طور رسمی معرفی کرد

بزرگترین ویژگی جدیدی که با بسته الحاقی عرضه می شود، البته اسب ها هستند. این بسته توانایی نجات یا خرید اسب ها یا ایجاد و سفارشی کردن آنها را از طریق Create A Sim اضافه می کند. کره اسب ها نیز می توانند در مزرعه شما متولد شوند. مانند گربه‌ها و سگ‌ها، اسب‌ها نیز بخشی از خانواده شما خواهند بود، جایگاه خانه را به خود اختصاص می‌دهند و پیوندهای اجتماعی را با سیم‌ها ایجاد می‌کنند.

در دیگر ویژگی‌های جدید، سیمز می‌تواند برای تغذیه حیوانات خود در مزرعه، چمنزار را برداشت کند، می‌تواند از کود اسبی برای بارور کردن گیاهان استفاده کند، و همچنین می‌تواند شهد تولید کند، یک قیاس جهانی سیمز برای شراب که از زمان سیمز ظاهر نشده است. 3.

هم سوارکاران و هم اسب‌ها می‌توانند مهارت‌های خود را افزایش دهند، به طوری که سیمز مهارت سواری را به دست می‌آورد و اسب‌ها مهارت‌های چابکی و پرش را به دست می‌آورند. سوارکاران می توانند برای مهارت های سوارکاری خود در مرکز سوارکاری آموزش ببینند و حتی جوایزی را دریافت کنند.

این تریلر بسیاری از ویژگی‌هایی را که در اوایل این هفته به‌طور تصادفی از طریق لو رفتن صفحه استیم فاش شد، نشان می‌دهد، از جمله فعالیت‌های مرتبط با اسب، مینی بز و گوسفند، آشپزی و رقص، همه در یک جامعه دامداری با مضمون غربی.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   کشتی باری با ۲۲ خدمه در آبهای جنوب شرق ژاپن غرق شد

منبع: https://www.gamespot.com/articles/sims-4-officially-announces-horse-ranch-dlc-with-new-trailer/1100-6515442/?ftag=CAD-01-10abi2f

Horse Ranch همچنین عناصر اجتماعی جدیدی را اضافه می کند، یک شهر جدید زیبا با یک بار و سالن رقص برای معاشرت، و همچنین اضافه کردن توانایی میزبانی یک رقص یا آشپزی در مزرعه خود را اضافه می کند.

پس از افشای اطلاعات مبنی بر بازگشت اسب‌ها به سیمز برای اولین بار در بیش از یک دهه گذشته، EA رسما این خبر را با تریلر جدیدی که بسته الحاقی Sims 4 Horse Ranch را نشان می‌دهد، تایید کرد. این الحاقیه در تاریخ 20 جولای با قیمت 50 دلار برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X|S و Xbox One عرضه خواهد شد.

بازیکنانی که تا 31 آگوست مزرعه اسب را پیش‌سفارش یا خریداری کنند، یک بسته محتوای رایگان شامل گیتار، تزئین چرخ واگن گلدار و اسب گهواره‌ای دریافت خواهند کرد.