Sims 4 Leaks تایید می کند که اسب ها بالاخره به بازی می آیند

اکانت رسمی سیمز در توییتر یک ویدیوی تیزر کوچک حاوی تصاویری با مضمون غربی به اشتراک گذاشت که نوید یک «گسترش ریشه‌ای» را می‌داد و از بازیکنان دعوت می‌کرد تا «زمین را در دست بگیرند». در پست دیگری نوشته شده بود: “خوشحالم برای خبرهای خوب به زودی” با پیوندی به تریلر که قرار است صبح پنجشنبه پخش شود.

اسب‌ها از زمان گسترش بازی Sims 3 Pets در سال 2011 در The Sims ظاهر نشده‌اند، اما طرفداران برای دیدن بازگشت آن‌ها پرورش می‌یابند. ظاهراً یک DLC با محوریت اسب‌ها برای The Sims 4 پس از اینکه یک تیزر رسمی از بازیکنان دعوت کرد تا کنترل را به دست بگیرند، تأیید شده است، به‌زودی تصاویر و جلدهای هنری روی استیم به بیرون درز کرد.

شبیه به توسعه Cats and Dogs، اسب‌های موجود در Sims 4 در Create A Sim قابل شخصی‌سازی خواهند بود و همچنین می‌توانند از اسب‌هایی که در مزرعه خود دارید نجات، خریداری یا پرورش یابند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/sims-4-leaks-confirm-horses-are-finally-coming-to-the-game/1100-6515360/?ftag=CAD-01-10abi2f

این تریلر رسمی برای گسترش جدید اولین بار در 10 صبح PT در 22 ژوئن خواهد بود. با توجه به محتوای فاش شده، این بسط قرار است در 20 ژوئیه برای همه پلتفرم ها منتشر شود.

اگر این تاییدیه کافی برای یک نسخه توسعه‌دهنده با محوریت اسب‌های آینده نبود، اطلاعاتی به بیرون درز کرده است که ظاهراً از صفحه رسمی Steam بازی آمده است. در زمان نگارش این مطلب، تصاویر دیگر در Steam نشان داده نمی شوند.

بخوانید:   توسعه دهنده سابق می گوید F-Zero به دلیل ماریو کارت دیگر مرتبط نیست

همانطور که به Reddit و انجمن سیمز فاش‌شده‌ها شامل اسکرین‌شات‌هایی از اسب‌ها و صحنه‌های مزرعه در یک محیط بیابانی غربی است که با مضامین موجود در تیزرهای رسمی مطابقت دارد. علاوه بر اسب‌ها، این توسعه همچنین به سیم‌های دامدار اجازه می‌دهد تا گوسفند و بز کوچک پرورش دهند و شهدسازی را که آخرین بار در The Sims 3 ارائه شده بود، دوباره معرفی می‌کند.