Skullgirls یک ویدیوی جدید دریافت می کند که اولین ترکیب ترکیبی ماری را قبل از راه اندازی امسال به نمایش می گذارد – TouchArcade

Skullgirls موبایل در حال حاضر به صورت رایگان در iOS و Android در دسترس است. Skullgirls 2nd Encore بر روی رایانه شخصی و تمامی کنسول هایی که در آینده روی ایکس باکس عرضه خواهند شد در دسترس است. جالب خواهد بود که ببینیم چه چیز دیگری می بینیم Skullgirls موبایل و Skull girls منجر به راه اندازی Marie در هر دو نسخه شد. من هنوز امیدوارم Skull girls یک نسخه فیزیکی به روز شده روی پلتفرم های کنسول با تمام DLC ها و به روز رسانی های موجود روی دیسک یا کارتریج دریافت می کند. بعد از آپدیت اصلی سوییچ که به طور چشمگیری بازی را در سیستم هیبریدی نینتندو بهبود بخشید، آن را بسیار بیشتر بازی کردم. من همچنین دوست دارم آن را در Steam Deck بازی کنم. بازی میکنی Skull girls یا Skullgirls موبایل در هر پلتفرمی و وضعیت بازی در حال حاضر چگونه است؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/22/skullgirls-marie-combo-video-showcase-mobile-release-date-2023-playable-alpha/

قبل از عرضه آلفای قابل بازی Marie در Skullgirls موبایل (رایگان) و Skull girls، ما اولین نگاه خود را به ترکیب کاملی از او دیدیم. اگر اعلامیه سال گذشته را از دست دادید، ماری قرار است امسال در هر دو بازی حاضر شود. در آخر هفته، رسمی Skull girls حساب ارسال شده گیم پلی جدید که ترکیبی از ماری را به نمایش می گذارد. پست‌هایی که از چند روز پیش شروع شده‌اند، شروع به ارائه نگاهی به برخی از گیم‌پلی‌های اولیه کرده‌اند که احتمالاً برای انتشار نهایی چیزهایی تغییر می‌کنند. به‌روزرسانی‌هایی مرتباً وجود خواهد داشت که بیشتر ماری را به نمایش می‌گذارد. اولین ویدیوی نمایشی ترکیبی Marie را در زیر در رسمی تماشا کنید Skull girls کانال یوتیوب:

بخوانید:   10٪ تخفیف برای کنسول بازی Xbox Series X، اما نه از آمازون