Snag Bayonetta Origins با تخفیف بزرگ

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Bayonetta Origins کاملاً از سری اصلی فاصله دارد. شما به عنوان دو شخصیت Cereza و Cheshire به طور همزمان بازی می کنید و در یک دنیای رنگارنگ از منظر ایزومتریک حرکت می کنید. هنوز مبارزات اکشن وجود دارد، اما Bayonetta Origins بیشتر روی پازل و روایت متمرکز است.

نقد و بررسی ویدیویی Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

برای دریافت نقدی از معامله در سوپر شاپ، به فروشگاه مراجعه کنید ریشه های Bayonetta: Cereza and the Lost Demon صفحه فروشگاه در سوپر شاپ. بازی را از قبل با تخفیف (55 دلار کاهش از 60 دلار) خواهید دید، اما اگر روی «کوپن/گواهی هدیه» در صفحه پرداخت کلیک کنید و کد تبلیغاتی را وارد کنید. GMSPTBYNT، قیمت تمام مدت کاهش می یابد به تنها 45 دلار کاهش یافته است. Super Shop ارسال رایگان نیز ارائه می دهد.

بخوانید:   دولت ژاپن استعفا کرد - ایرنا

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon ماه گذشته منتشر شد، به این معنی که بعید است در آینده نزدیک تخفیف های شدیدی را در خرده فروشان بزرگ دریافت کند. با این حال، شما می توانید با خرید از سوپر شاپ، 15 دلار صرفه جویی کنید. خرده فروش ارائه می دهد Bayonetta Origins تنها با 45 دلار هنگام استفاده از کد تبلیغاتی انحصاری GameSpot GMSPTBYNT. و اگر برای شما مهم نیست که یک نسخه از قبل آماده شده را تهیه کنید، می توانید آن را تهیه کنید Bayonetta Origins به قیمت 40 دلار در GameFly. همراه با کیس اصلی نیز خواهد آمد.

بخوانید:   دیدبان حقوق بشر: تعامل با طالبان نتیجه نمی‌دهد
به عنوان یک پیش درآمد، می توانید از Bayonetta Origins لذت ببرید، حتی اگر سه بازی دیگر این فرنچایز را بازی نکرده باشید. با این اوصاف، ما به شدت توصیه می کنیم هر سه آنها را بازی کنید. Bayonetta 3 که در پاییز گذشته منتشر شد، 45 دلار تخفیف دارد آمازون.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/snag-bayonetta-origins-at-a-big-discount/1100-6511308/?ftag=CAD-01-10abi2f

با وجود تغییرات بزرگ در سبک و لحن، Bayonetta Origins بیش از حد شایسته نام خود است. در بررسی Bayonetta Origins ما امتیاز 9/10 را کسب کرد.