«SPACEPLAN» ممتاز با استفاده از سیب زمینی در به‌روزرسانی نسخه عظیم 2.0 به‌روزرسانی می‌شود – TouchArcade

همه ما می دانیم که Devolver Digital بسیار زیبا است، درست است؟ خواه این رویدادهای پخش مستقیم Devolver Direct آنها باشد، یا شوخی‌های تحقیرآمیز آنها در مورد اینکه چگونه شرکت خود را اداره می‌کنند، یا صحبت‌های بیهوده در کل صنعت به طور کلی، یا حتی فقط بازی‌هایی که برای انتشار انتخاب می‌کنند، واضح است که Devolver به ضرب طبل خودش می‌رود و من واقعاً این را بررسی می‌کنم. یکی از این نمونه ها زمانی است که آنها بازی کلیکگر بیکار را خاموش می کنند SPACEPLANساخته شده توسط Jake Hollands، در سال 2017. بیشتر ناشران احتمالاً یک تریلر 30 ثانیه‌ای یا یک دقیقه‌ای برای نمایش بازی جدید منتشر می‌کنند، اما Devolver که Devolver است مناسب می‌داند که یک بازی جدید منتشر کند. 40 دقیقه تریلر را فاش کنید که توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد بازی و همچنین یک دسته از تفسیرهای بی احترامی را نشان می دهد. یک تریلر عجیب هیپنوتیزم کننده بود! و اگر می خواهید آن را تماشا کنید، پس مهمان من باشید. به‌خاطر این مقاله، من به سادگی تریلر پرتاب یک دقیقه‌ای قابل مدیریت‌تر را پیوند می‌دهم SPACEPLAN زیر

پس چرا من حتی در مورد این بازی 2017 صحبت می کنم؟ چون آخرین باری بود که SPACEPLAN هر نوع به روز رسانی را دریافت کرد، تا این که این هفته یک به روز رسانی بزرگ نسخه 2.0 به دست آمد که دارای نسخه جدیدی از بازی است که اساساً از ابتدا برای همه آخرین دستگاه ها ساخته شده است. این موارد شامل مواردی مانند پشتیبانی از تمام صفحه و وضوح بالاتر، بازخورد لمسی، رابط کاربری جدید و گرافیک به روز شده در بازی، سیستم فیزیک کارآمدتر برای عملکرد بهتر، موسیقی جدید و موارد دیگر است. همه این تغییرات نیز باید انجام شود SPACEPLAN اثبات آینده بیشتر برای هر دستگاه iOS یا نسخه نرم افزاری آینده، که نگهداری آن را در طولانی مدت آسان تر می کند. که عالی است زیرا این یک بازی فوق العاده است و من آن را برای کتابخانه هر گیمر iOS ضروری می دانم. بله، در هسته خود یک کلیک است، اما ساختار داستانی واقعاً سرگرم کننده و پایانی واقعی دارد، بنابراین فقط وقت شما را تلف نمی کند. خوب، منظورم این است که وقت شما را تلف می کند، اما این کار را انجام می دهد معنی دار. یک تفاوت وجود دارد. این همچنین ممتاز است و فقط 3 دلار هزینه دارد، بنابراین اگر دنیای عجیب و غریب را کاوش نکرده اید SPACEPLAN قبل از این اجازه دهید این نسخه جدید براق، کاتالیزور شما برای انجام این کار باشد، و برای اطلاعات بیشتر، بررسی اصلی و مقاله بازی هفته ما را بررسی کنید.

بخوانید:   وقتی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در 9 نوامبر اکران می شود، خود را برای اقدام استخوان شکن آماده کنید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/24/spaceplan-version-2-0-update/