Spider-Man: Across the Spider-Verse به طرز عجیبی شامل گیم پلی مخفی Insomniac’s Spider-Man 2 می شود.

هشدار اسپویلر: این مقاله اسپویلرهای کوچکی از یک تخم مرغ کوچک عید پاک در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را نشان می دهد.

Insomniac’s Spider-Man 2 در Spider-Man: Across the Spider-Verse با Insomniac ظاهر شد که به طرز عجیبی گیم پلی کاملاً جدید را نشان می دهد.

همانطور که توسط یوروگیمرصحنه‌ای در Across the Spider-Verse نشان می‌دهد که مایلز مورالز با دوستش گانکه ملاقات می‌کند که در پلی استیشن 5 خود در وسط یک بازی بازی است. معلوم می‌شود که این فیلم مربوط به مرد عنکبوتی 2 است و مدیر انجمن Insomniac جیمز استیونسون به طرفداران آن را تأیید کرد. بر ریسترا که کاملا نو است

این کلیپ بسیار بسیار مختصر است، اما نشان می‌دهد که پیتر پارکر در برابر دشمنی ناشناس تمام حرکات آکروباتیک می‌کند، در حالی که از اندام‌های مکانیکی استفاده می‌کند که یادآور حالت کشتن فوری مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول است.

البته باید دید که آیا کت و شلوار پیتر همتراز با نسخه تونی استارک از لباس نمادین Spidey ارتقا یافته است یا خیر، اما به نظر می رسد که پیتر حداقل در اوقات فراغت خود روی آن کار کرده است.

بررسی IGN از Across the Spider-Verse به آن امتیاز 8/10 داد و گفت: «Spider-Man: Across the Spider-Verse با خلاقیت و جنب و جوش بصری در یک تکامل غیرقابل انکار قوی از سبکی که در Into the Spider-Verse ایجاد شده است. Spider-Verse ادامه‌ای بیش از ارزش برای یک کلاسیک تمام دوران است.»

بخوانید:   توسعه دهندگان Danganronpa با یکی دیگر از Mystery Banger بازگشتند

آیا می خواهید درباره Spider-Man 2 بیشتر بخوانید؟ بررسی کنید که نقشه دنباله مرد عنکبوتی چقدر بزرگ خواهد بود و همچنین نگاهی دقیق به لباس ونوم مرد عنکبوتی 2 داشته باشید.

رایان لستون یک روزنامه نگار سرگرمی و منتقد فیلم برای IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییتر.

منبع: https://www.ign.com/articles/spider-man-across-the-spider-verse-bizarrely-includes-secret-gameplay-of-insomniacs-spider-man-2