Star Wars Jedi: Survivor سیستم مورد نیاز، عملکرد رایانه شخصی و بهترین تنظیمات برای استفاده

من کاملاً از نورپردازی vwing-vwing در قلب Star Wars Jedi: Survivor لذت می‌برم، به همین دلیل است که اکنون ناله‌ای طولانی درباره مشکلات فنی نسخه رایانه شخصی دارم.

علیرغم درخشش عجیب شادی، مانند عملکرد بهتر از حد انتظار در کمترین سیستم مورد نیاز، بیشتر در مورد بازی Jedi: Survivor در ویندوز نشان می‌دهد که می‌توانست زمان بیشتری را در مخزن bacta استفاده کند. کندی و لکنت در کارت‌های گرافیک رده بالاتر، حتی قبل از اضافه کردن فشار اثرات ردیابی پرتو، مشکلاتی هستند، و ارتقاء مقیاس FSR اغلب نمی‌تواند عملکرد قابل توجهی را افزایش دهد.

بهترین شمشیرهای نوری در Star Wars Jedi: Survivor کدامند؟ این ویدیو را تماشا کنید تا متوجه شوید.

من تمام تلاش خود را انجام داده‌ام تا بهترین راهنمای تنظیمات را ارائه کنم، که در مقایسه با حداکثر کیفیت، باید چند فریم بیشتر در جیب شما قرار دهد، اما اگر مستقیماً از زمان راه‌اندازی بازی می‌کنید، می‌توانید انتظار کمی آشفتگی در طول مسیر داشته باشید. خود EA گفته اند که نویدبخش یک سری پچ های پس از انتشار برای رفع اشکالات و بهبود عملکرد.کال کسیس در فیلم Star Wars Jedi: Survivor با گروهی از Stormtroopers مبارزه می کند.

Star Wars Jedi: Survivor سیستم مورد نیاز و عملکرد رایانه شخصی

هشدار اولیه Jedi: مشکلات عملکرد Survivor به شکل برخی از مشخصات سیستم بازکننده چشم است و نه فقط نیاز به فضای ذخیره سازی 155 گیگابایتی آن. یک پردازنده گرافیکی 8 گیگابایتی درخواست بزرگی برای هر حداقل مشخصاتی است، همانطور که اجزای نسبتاً جدید مانند Ryzen 5 5600X و Radeon RX 6700 XT برای مشخصات توصیه شده هستند. برخی معادلات مشکوک در اینجا نیز وجود دارد: RTX 2070 به عنوان جایگزینی برای RX 6700 XT ذکر شده است، در حالی که RTX 3070 جدیدتر رقیبی بسیار نزدیک به کارت های سری 6000 AMD است.

Star Wars Jedi: Survivor حداقل مشخصات

 • GPU: AMD Radeon RX 580 / Nvidia GeForce GTX 1070
 • VRAM: 8 گیگابایت
 • CPU: AMD Ryzen 5 1400 / Intel Core i7-7700
 • رم: 8 گیگابایت
 • سیستم عامل: ویندوز 10
 • ذخیره سازی: 155 گیگابایت

مشخصات پیشنهادی Star Wars Jedi: Survivor

 • GPU: AMD Radeon RX 6700 XT / Nvidia GeForce GTX 2070
 • VRAM: 16 گیگابایت
 • CPU: AMD Ryzen 5 5600X / Intel Core i5-11600K
 • رم: 16 گیگابایت
 • سیستم عامل: ویندوز 10
 • ذخیره سازی: 155 گیگابایت

به عنوان یک پورت رایانه شخصی به طور کلی، Survivor برخی از اصول اولیه را به درستی دریافت می کند. کنترل‌های ماوس/صفحه‌کلید کاملاً قابل بازگشت هستند، حتی اگر یک کنترل‌کننده راحت‌ترین کار را انجام دهد، و انبوهی از وضوح‌های مانیتور پشتیبانی می‌شوند (از جمله رزولوشن‌های فوق عریض، 21:9 یا 32:9). و در حالی که DLSS می‌توانست خوب باشد، FSR 2 با محدوده سازگاری بسیار گسترده‌تری از پردازنده‌های گرافیکی Nvidia، AMD و Intel برای ارتقاء مقیاس در دسترس است.

در عمل، متأسفانه، تقریباً مهم نیست که چگونه رایانه شخصی خود را ساخته اید: این بازی راهی برای ناامید کردن شما پیدا می کند. قابل توجه ترین مسئله ناهماهنگی است، زیرا سیارات مختلف (و مناطق فرعی آن سیارات) می توانند در سطح عملکرد شما به شدت متفاوت باشند. پس از یک بازگشایی طولانی در گسترش شهری Coruscant، رایانه‌ای با سرعت متوسط ​​40 تا 50 فریم در ثانیه ممکن است پس از فرار به جنگل‌های صخره‌ای Koboh شروع به دو برابر آن کند – قبل از اینکه وقتی همان سیاره یک رومینگ آزادتر را باز کند، به 40 فریم در ثانیه کاهش یابد. حوزه. عملکرد بهتر یا بدتر بازی ها در زمینه های مختلف طبیعی است، اما من به ندرت مانند Jedi: Survivor شاهد این بوده ام که به جلو و عقب بروند.

لکنت انواع باغ نیز رایج است، به خصوص با فعال کردن تنظیمات بالاتر. این امر باعث می‌شود که نورپردازی و بازتاب‌های ردیابی پرتوی Survivor (همه در یک جابجایی وجود دارند) جذابیت کمتری داشته باشد، علی‌رغم اینکه انعکاس‌های فضای صفحه به‌شدت ارتقا یافته است.

FSR 2 می تواند با یا بدون ردیابی پرتو در ترکیب کمک کند، اما درست مانند عملکرد کلی، کارایی آن مخلوط است. برای توضیح، اکنون به برخی از معیارها می پردازیم که من به صورت دستی با استفاده از بخش نیمه باز جهان باز ویژه Koboh ضبط کردم. در اینجا، رایانه‌ای که از Core i5-11600K و RTX 4070 Ti استفاده می‌کند، می‌تواند با استفاده از ترکیبی از بالاترین پیش‌تنظیم Epic و FSR 2 در حالت متعادل، 51 فریم بر ثانیه را در 4K به‌طور متوسط ​​انجام دهد. این یک پیشرفت به راحتی قابل مشاهده در پیش تنظیم نشده Epic بود که 36 فریم در ثانیه تولید می کرد. نمایش بدی برای FSR نیست، همه چیز در نظر گرفته شده است.

با این حال، در RTX 3070 (که بسیار متداول‌تر است) که Epic را با کیفیت 1440p اجرا می‌کند، FSR 2 سطح متوازن تنها نتیجه 41 فریم در ثانیه را تا 48 فریم در ثانیه افزایش می‌دهد: یک پیشرفت بسیار کمتر قابل مشاهده. و اتفاقاً دقیقاً همان 48 فریم در ثانیه است که هنگام استفاده از حالت کیفیت به جای آن ضبط کردم. پس چرا حتی با Balanced در RTX 3070 زحمت بکشیم، در حالی که سریعتر نیست و بدتر به نظر می رسد؟ و این به معنی یک اشکال آشکار در هنگام استفاده از پیش‌تنظیم پایین نیست: غیرفعال کردن FSR در اینجا همه چیز را کم‌رز می‌کند، تقریباً به‌طوری که گویی استفاده از حالت Ultra Performance را مجبور می‌کند. فقط با تنظیم دستی هر تنظیم به Low آن را برطرف می کند. آه؟

یک نکته مثبت این است که حداقل لیست GTX 1070 قادر به پخش 47 فریم در ثانیه، در تنظیمات متوسط ​​به علاوه کیفیت FSR 2، در 1080p بود. برای مدت کوتاهی دلگرم کننده بود که شاهد ماندن یک GPU با مشخصات حداقلی تا این حد بالاتر از خط 30 فریم در ثانیه، بدون استفاده از 720p بود. اما پس از آن “جایگزین AMD” آن، RX 580، قرابت بسیار کمی با Jedi داشت: Survivor که بارها و بارها در هنگام عرضه از کار افتاد.


کال کسیس از نیرو استفاده می کند تا یک Stormtrooper را از روی طاقچه در Star Wars Jedi: Survivor هل دهد.

Survivor همچنین هنگام استفاده از سخت‌افزار جدیدتر و پریمیوم‌تر زیر 4K، مقیاس ضعیفی دارد. RTX 3070 میانگین سرعت 41 فریم در ثانیه را در پیش‌تنظیم Epic در 1440p داشت، اما کاهش تا حد کیفیت پایین تنها به 48 فریم در ثانیه سرعت می‌دهد. شاید نگران‌کننده‌تر، 1080p به سختی عملکرد بهتری داشت، با 49 فریم در ثانیه در Epic و 60 فریم در ثانیه در Low. وقتی کارتی که می‌تواند اکثر بازی‌ها را با کیفیت 4K انجام دهد، فقط می‌تواند به علامت 60 فریم در ثانیه در پایین‌ترین تنظیمات و مانیتور ترکیبی rez که یک آرایش دسکتاپ مدرن از آن استفاده می‌کند، برسد، مشکلی وجود دارد.

(خب، حداقل در این بیت بنچمارک – همانطور که گفتم، Survivor آنقدر ناسازگار است که 1080p/Low شما را در برخی مناطق دیگر به 120 فریم در ثانیه نزدیک می کند. اما نشان می دهد که حتی یک GPU قدرتمند نیز بدون 60 فریم در ثانیه نمی تواند ثابت کند. برش های با کیفیت اصلی.)

در مورد Steam Deck، Jedi: Survivor عملاً بر روی دستی Valve غیرقابل بازی است، همچنان که پس از دریافت پچ روز اول، این امکان وجود دارد. نه تنها حتی در کمترین تنظیمات ممکن حتی به 30 فریم بر ثانیه ثابت نزدیک نمی شود، بلکه مرتباً تا جایی از کار می افتد که Deck نیاز به تنظیم مجدد دارد. با وجود تمام ایرادات بازی هنگام اجرا بر روی دسکتاپ ویندوز، خرابی شادی یکی از آنها نیست. فعلا اجتناب کنیدکال کسیس در فیلم Star Wars Jedi: Survivor یک دروید را با شمشیر نوری خود به دو نیم می کند.

Star Wars Jedi: Survivor بهترین راهنمای تنظیمات

با چسبیدن به RTX 3070 در رزولوشن 1080p، چون صادقانه بگوییم آنقدر عملکرد بدی دارد که تا حدی جذاب است، باید با این واقعیت تاسف بار روبرو شویم که در پشت چند تنظیمات پایین‌تر، ارتقای عملکرد عظیمی وجود نخواهد داشت. این کمبود پتانسیل در نحوه اجرای هر گرافیک از پیش تعیین شده توسط RTX 3070 مشهود است: 49 فریم در ثانیه در Epic، 53 فریم در ثانیه در High، 57 فریم در ثانیه در متوسط، و 60 فریم در ثانیه در Low. با وجود اینکه از نظر بصری کاملاً متمایز از یکدیگر به نظر می رسند، به سختی بین هر سطح تفاوت وجود دارد.

با این حال، بیایید نگاهی به هر تنظیم به صورت جداگانه بیندازیم تا ببینیم کاهش آنها چه تأثیری بر روی نتیجه از پیش تعیین شده Epic 49 فریم در ثانیه دارد.

مشاهده فاصله: کاهش به Low میانگین RTX 3070 را به 50 فریم در ثانیه افزایش داد که یک فریم در ثانیه افزایش یافت.

کیفیت سایه: سایه‌های با کیفیت پایین نیز به سختی عملکرد را تا 51 فریم در ثانیه افزایش دادند.

Anti-Aliasing: کیفیت پایین نیز تنها 1 فریم بر ثانیه را به میانگین اضافه کرد و زشت‌تر به نظر می‌رسید، مخصوصاً در اجسام متحرک. حداقل این را در بالا نگه دارید.

جلوههای بصری: یکی دیگر از افزایش FPS در هنگام کاهش از Epic به Low. آه

پردازش پست: … و دیگری، 50 فریم در ثانیه در حالت Low. سیخ

جزئیات شاخ و برگ: بالاخره یه چیز جالب کیفیت پایین تولید شده a به طور نسبی 54 فریم در ثانیه بسیار خوب، اگرچه باعث می شود بسیاری از محیط بازی کمی بی ثمر و غم انگیز به نظر برسد. Medium نیز مانند Epic جزئیات به نظر نمی رسد، اما همچنان سرعت را تا 53 فریم در ثانیه افزایش می دهد و در عین حال مقدار بیشتری از آن ست پانسمان را اضافه می کند.

میدان دید: این تنظیم، علیرغم اینکه بیشتر جهان را روی صفحه نمایش می دهد، در واقع وقتی افزایش می یابد، به هیچ وجه به عملکرد آسیب نمی رساند. با این حال، در مانیتورهای 16:9، در مقایسه با تنظیمات پیش‌فرض، می‌توانند کاملاً بی‌نظیر به نظر برسند.

ردیابی اشعه: یک کلید روشن/خاموش ساده. با کمال تعجب، وقتی Jedi: Survivor فعال شد، به طور کامل به زانو در نیامد، اگرچه هنوز میانگین 49 فریم در ثانیه را به طور قابل توجهی به 34 فریم در ثانیه کاهش داد. در 1080p. در RTX 3070. Siiiiiigh. اگر EA به وعده بهبود عملکرد خود عمل کند، ممکن است در آینده ارزش فعال کردن آن را داشته باشد، اما در حال حاضر برای بازی‌ای که به هر فریمی که می‌تواند نیاز دارد، ضرر زیادی می‌دهد.

AMD FidelityFX Super Resolution 2: همانطور که در بالا توضیح داده شد، نتایج با استفاده از FSR 2 غیر مشخصه هستند. گاهی اوقات با احترام کار می کند، مانند RTX 4070 Ti در 4K، اگرچه در RTX 3070 که با 1080 اجرا می شود، هر دو حالت کیفیت و متعادل آن فقط میانگین 49 فریم در ثانیه را تا 51 فریم در ثانیه افزایش می دهند.

تاری حرکت: این به هیچ وجه بر عملکرد تأثیر نمی گذارد، بنابراین تماس شما روشن یا خاموش است. ترجیح میدم خاموشش کنم

دانه فیلم: جدی: بازمانده می رود سخت روی اثر دانه غیرفعال کردن آن فقط 1 فریم در ثانیه اضافی برای من به ارمغان می آورد، اما من تصاویر بصری را بدون آن ترجیح می دهم.

انحراف رنگی: آخرین 50 فریم در ثانیه برای جاده، که پس از خاموش کردن این جلوه ملایم به دست آمده است.

برای نتیجه گیری: اورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر تنها تنظیم فردی که بیش از چند فریم در ثانیه ارائه می‌کند، جزئیات شاخ و برگ است، با هر چیز دیگری تأثیر کمی دارد که تنها راه صاف کردن همه چیز، برش‌های بیشتر است.

بنابراین، من از اصطلاح “بهترین تنظیم” استفاده می کنم به قدری آزادانه که در خطر لیز خوردن از صفحه نمایشی که در حال خواندن این مطلب هستید، وجود دارد. اما، در اینجا چیزی است که من از آن استفاده می‌کنم تا عملکرد را کمی تلنگر نشان دهم، بدون اینکه بیهوده کیفیت بوت را ایجاد کنم:

 • مشاهده فاصله: متوسط
 • کیفیت سایه: متوسط
 • Anti-Aliasing: بالا
 • کیفیت بافت: بالا
 • جلوههای بصری: بالا
 • پردازش پست: متوسط
 • جزئیات شاخ و برگ: متوسط
 • میدان دید: انتخاب شما، پیش فرض خوب است
 • ردیابی اشعه: خاموش
 • AMD FSR 2: کیفیت، اما فقط در 1440p و بالاتر
 • تاری حرکت: خاموش
 • دانه فیلم: خاموش
 • انحراف رنگی: خاموش

این تنظیمات به من میانگین سرعت 55 فریم در ثانیه را می دهد، که ممکن است توجه داشته باشید که فقط به سختی سریعتر از استفاده از پیش تنظیم Epic است که فقط جزئیات شاخ و برگ به کم تغییر یافته است. با این حال، این میانگین کل داستان را بیان نمی کند، زیرا هنگام استفاده از این ترکیب تنظیمات کاملاً سفارشی، افت بسیار کمتری زیر 40 فریم در ثانیه مشاهده کردم. هی، زیاد نیست، اما مگر اینکه این بازی کاملاً با آپدیت های بهینه سازی شده باشد، بهتر از هیچ است.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/star-wars-jedi-survivor-system-requirements-pc-performance-best-settings

بخوانید:   کره جنوبی نگران پیری جمعیت؛ تشویق زوج‌ها به فرزندآوری