Star Wars Jedi: Survivor 10 دلار تخفیف در آمازون دارد

کریس رید یک ویرایشگر بازرگانی و متخصص معاملات IGN است. او همچنین بازی های تخته ای IGN و پوشش LEGO را اجرا می کند. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @_chrislreed یا روی ماستودون @chrislreed.

منبع: https://www.ign.com/articles/star-wars-jedi-survivor-is-10-off-on-amazon

کوپن 9.89 دلاری کلیپ

بازی Star Wars Jedi: Survivor پنج سال پس از وقایع Fallen Order اتفاق می‌افتد. این شما را به جای کال کسیس بازمی گرداند، زیرا تیم خود را دوباره جمع می کنید و تهدیدات امپراتوری را می پذیرید. برخلاف بسیاری از بازی‌های این نوع، شما توانایی‌هایی را که Cal در بازی اول آموخته بود حفظ می‌کنید، بنابراین می‌توانید از همان ابتدا روی دیوار، زیپ‌لاین و دو پرش به دلخواه خود بپرید.

من این بازی را در Xbox Series X انتخاب کردم و در آخر هفته با استفاده از موقعیت‌های مختلف شمشیر نوری برای خروج از یک ماموریت خطرناک در Coruscant، اوقات خوشی را سپری کردم. سپس به یک سیاره جدید رسیدم، جایی که از مسیر شکست خورده خارج شدم و بلافاصله توسط یک نفرت نابود شدم. چنین چیزی در یک کهکشان بسیار دور زندگی می کند.

فقط برای یک آخر هفته منتشر شده است، اما در حال حاضر Star Wars Jedi: Survivor با 10 دلار تخفیف در آمازون به فروش می رسد. این قرارداد برای نسخه‌های فیزیکی بازی در Xbox Series X و PS5 اعمال می‌شود، و برای دریافت تخفیف باید کوپن موجود در صفحه را کلیپ کنید. این روزها به ندرت پیش می آید که در بازی به این خوبی تخفیفی به این زودی مشاهده کنیم (به بررسی 9/10 ما مراجعه کنید). اگر آن را برداشتید، مطمئن شوید که کوپن روی صفحه را گیره داده اید، در غیر این صورت قیمت کامل را پرداخت خواهید کرد.

بخوانید:   در تریلر Mission Impossible Dead Reckoning تام کروز در حال سرپیچی از مرگ است

Star Wars Jedi: Survivor را با 59.99 دلار در آمازون دریافت کنید

Star Wars Jedi: Survivor (PS5)
Star Wars Jedi: Survivor (Xbox Series X)

اگر به Jedi: Survivor توجه کرده‌اید و یک کنسول نسل فعلی دارید، می‌توانم بگویم که قطعاً ارزش خرید این کنسول را دارد. در غیر این صورت، مانند همه بازی های همه توسعه دهندگان به جز نینتندو، من مطمئن هستم که در چند ماه آینده شاهد تخفیف عمیق تری در آن خواهیم بود.

Star Wars Jedi: Survivor (سری Xbox ایکس)