Star Wars Jedi: Survivor – How To Respec Skill Points

جنگ ستارگان جدی: بازمانده دارای نه درخت مهارت با موهبت های بازشدنی خاص خود است. با این حال، با توجه به اینکه از دستاوردهای XP خود امتیاز کسب خواهید کرد، ممکن است از خود بپرسید که اگر بیلد خود را به هم بزنید چه اتفاقی می افتد. در اینجا راهنمای ما برای کمک به بازنشانی یا احترام به مهارت‌های خود در Star Wars Jedi Survivor است.

نحوه بازنشانی یا احترام به مهارت ها در Star Wars Jedi Survivor

علاوه بر این، منابع XP از مبارزات معمولی (به عنوان مثال، از بین بردن Stormtroopers، Bedlam Raiders، و Droids مختلف)، تکمیل شایعات/عوامل جانبی، و تعامل با کلکسیون‌های اسکن (به عنوان مثال، BD1 Scans و Force Echoes) متفاوت است. به همین ترتیب، با تکمیل Force Tears، که پورتال هایی هستند که به عرصه های کوچک با چالش منتهی می شوند، XP زیادی به دست خواهید آورد. Essences نیز وجود دارد که می تواند حداکثر HP، max Force و XP شما را افزایش دهد. می توانید در ما بیشتر بیاموزید راهنمای مکان های اسانس.

Star Wars Jedi: Survivor یک بازی بزرگ و جهان باز است که جنبه ها و رازهای زیادی برای کشف دارد. می توانید در ما بیشتر بیاموزید هاب راهنما.

اگر کلید مربوطه را فشار دهید (یعنی کلید F در رایانه شخصی، Y در ایکس باکس یا Triangle در پلی استیشن)، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید مهارت های خود را بازنشانی کنید و امتیازات خود را بازپرداخت کنید. نکته مهم اینجاست: اولین احترام شما رایگان است. با این حال، همه بازنشانی های بعدی انجام می شود هزینه یک امتیاز مهارت. به عنوان مثال، اگر در مجموع 20 امتیاز مهارت داشته باشید، از جمله امتیازهایی که قبلاً به آنها اختصاص داده شده است، در عوض 19 امتیاز به شما بازپرداخت می شود.

بخوانید:   استارت‌آپ پرورش ماهی با استفاده از هوش مصنوعی، آبزی پروری را کارآمدتر و پایدارتر می‌کند
تا زمانی که کمپین را تمام کنید، احتمالاً تمام مهارت های مورد نیاز خود را خواهید داشت.
تا زمانی که کمپین را تمام کنید، احتمالاً تمام مهارت های مورد نیاز خود را خواهید داشت.
برای بازنشانی یا احترام گذاشتن به مهارت‌ها در Star Wars Jedi Survivor، باید با یک نقطه مراقبه تعامل داشته باشید (همان عملکردی که برای تغییر حالت‌های Lightsaber و Lightsaber استفاده می‌کنید. سفر سریع). سپس می‌توانید گزینه Skills را انتخاب کنید، این همان چیزی است که هر زمان که نیاز به تخصیص امتیاز مهارت داشته باشید به آن دسترسی دارید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/star-wars-jedi-survivor-respec-skill-points-reset-guide/1100-6513557/?ftag=CAD-01-10abi2f

کل سیستم احترام به مهارت‌های جنگ ستارگان جدای بازمانده ممکن است در ابتدا بد به نظر برسد، به خصوص که در تلاش‌های بعدی یک امتیاز را از دست خواهید داد. سپس دوباره، شما نیازی به نگرانی زیادی نخواهید داشت. به این دلیل است بازی هیچ سطح سقفی ندارد. به این ترتیب، می‌توانید با پر کردن XP متر، به کسب امتیاز مهارت اضافی ادامه دهید (از نظر فنی، این شما هستید که در حال ارتقاء سطح هستید، حتی اگر سقف سطح وجود نداشته باشد). برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب های ایده آل، می توانید به ما مراجعه کنید بهترین راهنمای مهارت ها.