Star Wars: Rogue Squadron 3D سرفصل های رایگان ماه می Amazon Prime است

ماه می در افق است و این می تواند تنها یک معنی داشته باشد: البته روز جنگ ستارگان. آمازون پرایم به مناسبت چهارم ماه مه (با شما باشم)، 15 بازی را در ماه آینده به مشترکین هدیه می‌دهد و سیم‌کارت جنگی پروازی Star Wars: Rogue Squadron 3D پیشتاز مجموعه بازی‌های رایگان است. هر پنجشنبه یک سری جدید از بازی های رایگان برای ادعا در دسترس خواهد بود، بنابراین به لیست زیر نگاهی بیندازید.

از ۴ می، می‌توانید در نقش لوک اسکای واکر به کابین شورشی بپرید و در سطوح فضایی و همچنین سیارات نمادین فیلم‌های جنگ ستارگان در Rogue Squadron 3D بجنگید. بازی ورزشی Super Sidekicks و مبارز سامورایی Showdown IV عناوین آن هفته را تکمیل می کنند.

از 11 مه، می‌توانید به‌طور رایگان Beat’em up Robo Army، بازی تیراندازی Co-op، Last Resort، و سیم کارت پستی لذت‌بخش دریاچه را خریداری کنید. بازی کلاسیک بازسازی شده Planescape Torment: Enhanced Edition آخرین هدیه هفته است و هنوز هم یکی از بهترین بازی‌های RPG موجود است.

هفته آینده 18 مه، کارت‌های فروشگاهی Kardboard Kings، گیج‌کننده بادیورامیک خنک The Almost Gone، بازی آرکید Alpha Mission 2 و بازی کشتی کج 3 Count Bount را به همراه دارد.

بازی های رایگان ماه در هفته ای که از 25 می شروع می شود با دو بازی مبارزه ای دیگر به پایان می رسد: King Of The Monsters 2 و Kizuna Encounter. یک بازی ماجراجویی گریندارک درباره دختر بچه‌ای که دین گوشت‌خوار خود را ایجاد می‌کند با آگاتا نایف بعدی است، و گیج‌گر شاعرانه لیلا Sky Ark نیز در آن هفته رایگان است.

بخوانید:   GFN پنجشنبه: 16 بازی در GeForce NOW در ماه می

با حضور Star Wars Jedi: Survivor در افق، اکثر مشترکین احتمالاً چشم خود را به Rogue Squadron دوخته اند تا بتوانند راه حل های دوردست خود را دریافت کنند. با این حال، توصیه می کنم دریاچه را بررسی کنید. رانندگی در یک دنیای باز فشرده، ارسال نامه و دوستی با افراد عجیب و غریب روستایی به طرز شگفت آوری آرامش بخش است. بهتر از همه، پیروی از قوانین راهنمایی و رانندگی شاید هیجان‌انگیزترین تجربه‌ای است که می‌توانید در GTA داشته باشید، و لیک تقریباً شش ساعت از این لذت لذت می‌برد.

شما می توانید ادعا کنید که ترکیب می در ادامه دارد آمازون پرایم گیمینگ همچنین می‌توانید برای برخی از بازی‌های خدماتی زنده محتوای رایگان دریافت کنید – اگر مشترک شده باشید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/star-wars-rogue-squadron-3d-headlines-amazon-primes-may-freebies