Stardew Valley برای اولین بار در سالهای اخیر چیزهای جدیدی دریافت می کند

“شاید به این دلیل است Stardew Valley بازیکنانی را جذب می‌کند که خود را «بازی‌گر» نمی‌دانند (اگرچه من در بازی کردن بحث می‌کنم Stardew Valley سگرا گفت، به این معنی که آنها در واقع گیمرهایی هستند) که به احتمال زیاد نمی توانند بین عناوین بچرخند، اما به نظر می رسد مردم هرگز بازی را کنار نمی گذارند.

منبع: https://kotaku.com/stardew-valley-1-6-update-concernedape-cozy-game-switch-1850348015

منطقی است که 1.5 چند سال طول کشید تا از بین برود—این امر اساساً محتوای موجود را دو برابر کرد. کوتاکو ویرایشگر لیزا ماری سگرا بهار امسال نوشت، سوخت کافی به استاردودر حال حاضر طرفداران وفادار، حتی چندین سال از تاریخ انتشار بازی گذشته است.

بارون تاریخ انتشار را به اشتراک نگذارد و به آن پاسخی نداد کوتاکودرخواست اظهار نظر کرد، اما او یک ایده کلی از آنچه که باید انتظار داشت ارائه کرد.

1.6 بیشترین سود را برای مددرها خواهد داشت

او گفت: “این بیشتر برای موددرها تغییر می کند (که مود را آسان تر و قدرتمندتر می کند). “اما محتوای بازی جدید نیز وجود دارد، البته بسیار کمتر از (به روز رسانی) 1.5، از جمله گفتگوهای اضافه شده.

لپ تاپ ها یا رایانه های شخصی لنوو سفارشی

اما یک معامله وجود دارد. بارون گفت که لحظه ای استراحت خواهد کرد شکلاتی خالی از سکنه، جدیدترین ConcernedApe، پروژه بازی نقش آفرینی ترسناک تر، برای تکمیل استاردوبه روز رسانی 1.6. او تاریخ انتشار این فیلم را نیز مشخص نکرده است، بنابراین طرفداران باید منتظر بمانند تا شیرینی شبح‌وار خود را کاهش دهند. او اخیراً پیشنهاد داده است یک بخش اضافی از زمینه، اگرچه: “شهر روی آب است و اسکله هایی وجود دارد.” اوه، به اندازه کافی خوب، حدس می زنم.

بیشتر بخوانید: Stardew Valley 7 سال بعد هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد

به روز رسانی دیگر، حتی کسری از اندازه 1.5، باید خبر خوبی برای این بازیکنانی باشد که عشقشان ساده است و به چیزهای بیشتری نیاز ندارد. استاردو.

خبر بد موقت برای شکلاتی خالی از سکنه

ده بازی برتر در Steam Deck: نسخه ژانویه 2023

تا 69 درصد تخفیف

استاردوآخرین به روز رسانی غول پیکر، 1.5، برای پخش کننده های رایانه شخصی عرضه شد در سال 2020، اما گیمرهای موبایل آن را دریافت کردند فقط امسالتا حدی به این دلیل که “بازنویسی کاملاً جدید برنامه تلفن همراه” است، Barone در توییتر گفت در ژانویه.

Stardew Valley، قهرمان بازی های دنج، برای تجدید محتوا آماده است. استاردو خالق ConcernedApe (توسعه دهنده Eric Barone) این هفته تایید کرد در توییتر که نسخه 1.6 در راه است، به برنامه به روز رسانی آن پایبند است او ابتدا در ژوئن 2022 اعلام کرد.