Steam در حال دریافت برنامه یادداشت های خود است، بنابراین حدس می زنم که نوت بوک بازی من را RIP کنید

Valve مجموعه ای از ویژگی های جدید را نشان داد بتای کلاینت دسکتاپ Steam دیشب، و بسیاری از ویژگی های جدید وجود دارد که توجه من را جلب کرد. آنها در حال بازنگری مواردی مانند پوشش درون بازی، ایجاد یک نوار ابزار جدید برای میزبانی از دستاوردها، چت دوستان و گفتگو هستند، و یک مرکز جدید ایجاد می کنند که هر آنچه را که در انجمن بازی از آخرین باری که بازی کرده اید به شما نشان می دهد. همچنین یک ویژگی پین جالب را معرفی می‌کند که به شما امکان می‌دهد پنجره‌های همپوشانی را در بالای بازی خود بچسبانید – برای مثال اگر از یک راهنما پیروی می‌کنید و نمی‌خواهید تغییر زبانه‌ها را کنار بگذارید، مفید است. اما یک چیز وجود دارد که من از آن بسیار ناراحت هستم و آن برنامه جدید Notes است. من عشق یک بازی نوت بوک خوب، می دانید؟ حل کردن پازل ها در Tunic، به یاد آوردن الگوها در The Witness… بازی های نوت بوک عالی هستند. اما می ترسم این برنامه یادداشت جدید این نوع یادداشت برداری را از بین ببرد. و این مرا غمگین می کند.

طبق اعلام استیم، اپلیکیشن Notes جدید به شما امکان می‌دهد یادداشت‌های مربوط به بازی‌ای را که در حال حاضر در حال انجام آن هستید یادداشت کنید و یک برگه لیست کارهای جداگانه و یک بخش یادداشت‌های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. گزینه های قالب بندی متن غنی در دسترس خواهد بود و می توانید چندین یادداشت در هر بازی داشته باشید که هم به صورت آفلاین و هم به صورت آفلاین قابل دسترسی باشد. یادداشت‌ها در تمام رایانه‌های شخصی که در حال حاضر به آن‌ها وارد شده‌اید همگام‌سازی می‌شوند و در خارج از پوشش درون‌بازی و در صفحه جزئیات بازی قابل دسترسی خواهند بود.

بخوانید:   The Cosmic Wheel Sisterhood: the Talking Simulator همچنان هیجان انگیزترین سبک بازی است

از برخی جهات، مطمئن هستم که بازی‌های نوت‌بوک که بر نقاشی‌ها و الگوها تکیه می‌کنند احتمالاً از برنامه Notes در امان هستند، زیرا همه گزینه‌های قالب‌بندی در جهان نمی‌توانند doodles انتزاعی و شش ضلعی را بدون مقدار قابل توجهی تکرار کنند. تلاش. با این حال، تا حدودی به نظر پایان یک دوره است، زیرا همانقدر که من بازی های فیزیکی نوت بوک را دوست دارم، به خوبی می دانم که به محض عرضه، نسخه آسان و درون بازی را انتخاب خواهم کرد. زیرا در نهایت، من در قلب موجودی تنبل هستم، و متعادل کردن یک نوت بوک روی زانو در حین بازی در Steam Deck به آسانی باز کردن یک دفترچه روی میز من نیست.

با این حال، سایر ویژگی های جدید بسیار خوب به نظر می رسند. مدیر اسکرین شات به طور کامل به روز می شود و به شما این امکان را می دهد که از بین عکس های کوچک و بزرگ انتخاب کنید و امیدواریم مدیریت مواردی که به صورت آنلاین آپلود کرده اید و آنچه به صورت محلی ذخیره شده است را آسان تر کند.


اسکرین شات از یک جنگجو در Elden Ring در یک غار با روکش پنجره Steam جدید که به صفحه نمایش در گوشه سنجاق شده است.

من نیز به طرز عجیبی از ایده سنجاق کردن پنجره ها از روی همپوشانی درون بازی هیجان زده هستم (بالا را ببینید). می‌توانید یادداشت‌ها، راهنماها، بحث‌ها و مرورگر وب داخلی Steam را در بالای بازی‌های خود سنجاق کنید، همراه با گزینه‌های Opacity برای تعیین میزان قابل مشاهده بودن آن روی صفحه. من این روزها فقط یک مانیتور دارم، به این معنی که اگر بخواهم چیزی را جستجو کنم یا اگر گیر کردم، اغلب باید به تلفنم متوسل شوم. امیدواریم که اگر من فقط یک صفحه برای نگاه کردن داشته باشم، این امر باعث می شود که بتوانیم آنها را با آنها دنبال کنیم.

تغییرات همپوشانی بیشتری وجود دارد که می توانید جذب کنید و در آن مشاهده کنید پست استیم، که همه آنها بسیار زیبا به نظر می رسند، اما در طرح بزرگ چیزها به خصوص هیجان انگیز نیستند. همانطور که گفته شد، این ویژگی‌ها در حال حاضر به نسخه بتا کلاینت دسکتاپ معرفی می‌شوند، بنابراین انتظار داشته باشید که در آینده شاهد ورود آن‌ها به کلاینت دسک‌تاپ معمولی خود باشید.

حالا برای اینکه بفهمم با کوهی از نوت بوک های بلااستفاده که در کمد گیر کرده ام چه کنم…

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/steam-is-getting-its-own-notes-app-so-rip-my-gaming-notebook-i-guess