Stone Talus Heart از استراتژی رئیس در Zelda: Tears of the Kingdom استفاده می کند

اولین تالوس سنگی به احتمال زیاد در غار کرنل هیل برخورد خواهید کرد. این درست در شمال Battle Talus است که در پل Orstedd پیدا خواهید کرد، اما کمی دشوارتر است.

لینک به تالوس سنگی در حال انفجار در غاری در اشک زلدا پادشاهی خیره شده است.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon


نحوه استفاده از قلب تالوس سنگی درخشان

بسته به سلاحتان، این کار را یک یا دو بار تکرار کنید تا یکی دیگر گرد و غبار را گاز بگیرد.

توجه: می‌توانید قلب Talus را با سپر خود ترکیب کنید، اما هیچ آماری در اختیار شما قرار نمی‌دهد و آن را به هدر دادن یک آیتم بسیار کمیاب تبدیل می‌کند.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23722633/stone-talus-heart-boss-fight

مانند دیگر تالوس ها، یک کمان و چند تیر خوب برای موفقیت شما حیاتی است. ما این را با بمب‌ها و انواع آیتم‌های پرتاب شده امتحان کردیم، اما آن مسیر راهی سریع برای بازی آخر است. قبل از ورود به داخل، مطمئن شوید که مقدار کافی فلش دارید.

تالوس یک هیولای تکرارشونده در سری Legend of Zelda است و اشک پادشاهی آنها را به سبک باز می گرداند. چه نبرد تالوس با دوستان بوکوبلینی اش باشد، چه ساده اما مرگبار تالوس سنگی، این دشمنان کاملاً ضربه می زنند.

لینک روی تالوس سنگی در غاری در اشک زلدا پادشاهی ناله می کند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

اگر هر یک از این تایتان‌ها را نابود کرده‌اید، ممکن است فکر کنید که می‌توانید بدوید و همین کار را برای همه انجام دهید، اما تفاوت‌های ظریفی وجود دارد که می‌خواهید درباره‌شان بدانید. به عنوان مثال، تالوس سنگی می تواند شما را در حالی که آن را به زمین می آورید، بکشد.

لینک در فیلم Zelda Tears of the Kingdom دوربین را بر روی تالوس سنگی آموزش می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon


چگونه تالوس سنگی را در اشک پادشاهی شکست دهیم

این یک راه عالی برای “فریب دادن” اولین تکه آسیب از این رئیس است. با یک سلاح مجهز به یک دست، قبل از اینکه لازم باشد بدوید و از پشت آن سر بخورید، دقیقاً 12 ضربه زمان دارید. اگر به آن آویزان شوید، شما را از پشت پرتاب می کند، یک چهارم قلب را می گیرد. این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما اگر پنج قلب یا کمتر دارید، مهم است.

علاوه بر این، تالوس سنگی عادت آزاردهنده‌ای دارد که سعی می‌کند باساریوس باشد و خود را در زمین دفن کند تا قهرمانان غیرمنتظره Hyrule را پنکیک کند.


کجا می توان تالوس سنگی را در اشک پادشاهی پیدا کرد

این بسیار بزرگ است، و با توجه به اینکه شما می‌خواهید چند بوکوبلین بی‌ضواب را با آن بپوشانید، واقعاً یک پیچ و تاب کاملاً جدید به عبارت “آنها را با عشق بکش” می‌دهد…

لینک یک قلب تالوس سنگی درخشان را به یک سلاح در غاری در اشک زلدا پادشاهی می‌آمیزد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

در شروع، یک عجله دیوانه وار انجام دهید تا روی سر تالوس که بیدار می شود بپرید.

به زبان ساده، سلاحی را که هنوز ذوب نشده است (ما از شمشیر Zonaite استفاده کردیم) مجهز کنید، از قابلیت Fuse استفاده کنید و یک چکش تالوس سنگی درخشان. قدرت حمله از 6 به 21 افزایش یافت که باعث شد بسیار زیاد شود حمله +21.

به داخل غار بروید و اطراف بیرون را حلقه بزنید، تمام نقاط معدنی را که می توانید بشکنید، اما مراقب باشید داخل آب نروید. به این ترتیب تالوس دروغ می گوید…

نقشه ای موقعیت تالوس سنگی را در غار کرنل هیل در اشک زلدا پادشاهی نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

باز هم دوی سرعت، بپرید و روی سرش بالا بروید. این تالوس سریعتر از پسر عموی خود در نبرد تالوس ایستاده است – اگر با آن مبارزه آشنا هستید – پس مطمئن شوید که سریع هستید. باز هم برای 12 ضربه وقت دارید.

لینک سوار بر پشت یک تالوس سنگی در غار کرنل هیل در Zelda Tears of the Kingdom.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

همراه با یک دسته کامل از سنگ های قیمتی (سنگ نورانی، کهربا، یاقوت سرخ، و عقیق) تالوس سنگی a قلب تالوس سنگی درخشان. مانند Flux Construct 1 Core و قلب تالوس سنگی، شما نمی توانید آن را بردارید – کاری که می توانید انجام دهید این است که آن را به یک سلاح وصل کنید تا آسیب بزرگی به آن وارد کنید.

به سرعت دور شوید، مطمئن شوید که از هر پرتابه‌ای که به سمت شما برخورد می‌کند طفره می‌روید، و سپس بچرخید و صخره درخشان آبی را به پشت آن شلیک کنید. برای یک ضربه دیوانه‌وار دیگر آماده شوید، اما مراقب باشید، زیرا هنگامی که به خاک برخورد می‌کند (این زمانی است که برای بالا رفتن از بالای آن آماده است)، ضربه‌ای که سرش به شما برخورد می‌کند، اگر تفنگ را بپرید، می‌تواند بیش از چهار قلب شما را از بین ببرد. اگر زره سطح پایین می پوشید

بخوانید:   یوناما از طالبان خواست مجوز فعالیت وکلای مدافع زن را تمدید کند