Story To Reach the Future اکنون برای iOS و Android در ژاپن منتشر شده است – TouchArcade

(منبع: جماتسو)

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/29/blaze-union-story-to-reach-the-future-mobile-download-psp-rpg-remaster-iphone-android-price-japan/

Blaze Union: Story to Reach the Future برای iOS و اندروید در ژاپن منتشر شده است (از طریق Gematsu) به عنوان یک نسخه برتر پس از اعلام آن در دسامبر. Sting بسیاری از بازی‌های خود را برای موبایل آورده است اتحادیه ایگدرا: ما هرگز به تنهایی نخواهیم جنگید و اتحادیه گلوریا که با iOS، Android و Switch در ژاپن مواجه شد اتحادیه ایگدرا ضربه زدن استیم بین المللی. در حال حاضر هیچ چیزی در سمت کنسول یا موبایل برای غرب اعلام نشده است. Blaze Union: Story to Reach the Future چند ماهی است که در سوییچ در دسترس است و از امروز برای iOS و اندروید در ژاپن عرضه می شود. تماشای Blaze Union: Story to Reach the Future تریلر را در زیر تغییر دهید:

اگر می خواهید چنگ بزنید Blaze Union: Story to Reach the Future در تلفن همراه، آن را در فروشگاه App برای iOS بخرید اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا در ژاپن. قیمت آن در آنجا 2800 ین است. Blaze Union: Story to Reach the Future در تلفن همراه دارای گزینه‌های بازگشت به عقب، ذخیره خودکار، و سایر پیشرفت‌ها و افزوده‌ها نسبت به نسخه اصلی است. این به عنوان پیش درآمد عمل می کند اتحادیه ایگدرا. امیدوارم Sting بتواند با کسی کار کند تا بازی هایی مانند آن را دریافت کند Blaze Union: Story to Reach the Future به زبان انگلیسی در تلفن همراه و سوئیچ، زیرا در بیشتر موارد محلی‌سازی از قبل وجود دارد. آیا بازی کرده ای Blaze Union: Story to Reach the Future قبل از؟

بخوانید:   ژاپن و کره جنوبی روند عادی‌سازی ‌پیمان اطلاعاتی را آغاز کردند