Street Fighter 6 – The Final Preview

تور جهانی قطعاً حالتی است که برای افراد تازه وارد در Street Fighter و بازی های مبارزه ای به طور کلی هدف قرار می گیرد، اما حتی به عنوان یک طرفدار باتجربه بازی های مبارزه ای، من را به خود جلب کرد. من عاشق ترکیب و تطبیق حرکات خاص از شخصیت‌های مختلف هستم، دنیا پر از چیزهای سرگرم‌کننده برای کشف بود، و از پیدا کردن و تجهیز شخصیتم با قطعات جدید – مانند یک جفت بال شیطان – بسیار لذت بردم. که باعث افزایش آسیب زیادی شد، اما باعث شد که زندگی من به آرامی تخلیه شود.

میدان مبارزه

ترکیب هولیگان او نیز ترفندهای جدیدی دارد. او اکنون می تواند از یک هلال ماه بالای سر استفاده کند، که می تواند منجر به ترکیب های بدی شود، او می تواند آن را زودتر لغو کند و درست از آسمان بیرون بیاید، و البته او هنوز هم این گزینه را دارد که اگر فقط آنجا بنشینید، شما را پرتاب کند. و بلاک کردن، یا ضربه پایین با یک حمله اسلاید (که هم اکنون به اضافه بلوک است!) در مجموع، او بسیار باحال است و من نمی توانم صبر کنم تا یاد بگیرم چگونه با او بازی کنم. خوشبختانه Street Fighter 6 راه های کمی برای یادگیری یک شخصیت جدید ندارد. آزمایش‌های ترکیبی، یک حالت آموزشی عالی، و راهنمای شخصیت‌های بسیار بهبود یافته وجود دارد که نه تنها شما را در هر حرکت راهنمایی می‌کنند، بلکه به شما توصیه می‌کنند که چگونه باید از آن حرکات استفاده کنید، و به شما این فرصت را می‌دهد که هر درس را نیز تمرین کنید.

برای کسانی که موفق به بررسی نسخه نمایشی پلی استیشن نشده‌اند، World Tour حالت تک‌نفره RPG مانند جدید Street Fighter 6 است که شما را مجبور می‌کند ساخته جدید Street Fighter خود را انتخاب کنید و آنها را به یک جنگجوی جهانی تبدیل کنید. شما می‌توانید تقریباً هر کسی را در خیابان به مبارزه دعوت کنید، چه آن‌ها سزاوار یک آپرکات بالارونده باشند یا نه. هرچه بیشتر بجنگید، EXP بیشتری به دست می آورید، که به شما امکان می دهد تا سطح خود را بالا ببرید، آمار خود را بهبود ببخشید و به شما امتیاز مهارت می دهد تا به درخت مهارت نسبتاً عمیق اضافه کنید.

بخوانید:   Major "Pokemon Home" 3.0.0 اکنون با سازگاری "Pokemon Scarlet and Violet" و موارد دیگر - TouchArcade منتشر شده است

ساختی که من در Capcom بازی کردم چند فصل فراتر از جایی که نسخه ی نمایشی متوقف شد، رفت و خوشبختانه بزرگترین مشکل من با نسخه ی نمایشی فوراً با اجازه دادن به من تغییر از کنترل های مدرن به کلاسیک به محض رسیدن به پایان فصل اول، اصلاح شد. من از اضافه شدن طرح کنترل مدرن قدردانی می‌کنم و فکر می‌کنم این یک راه عالی برای ترغیب افراد تازه وارد به بازی‌های مبارزه‌ای در این حالت خواهد بود، اما امکان بازی در طرح کنترل کلاسیک سنتی باعث شد تا تور جهانی بیشتر شبیه به یک بازی طبیعی باشد. گسترش بازی اصلی برخلاف حالت تک نفره جدا شده.

تور جهانی کاملاً حال و هوای مناسبی را برای حالت داستانی Street Fighter ایجاد می کند. Street Fighter 6 در حال شکل گیری یک بسته کامل است و مطمئناً کامل ترین بازی Street Fighter در ابتدای چرخه عمر خود بوده است. باید ببینیم زمانی که در تاریخ 2 ژوئن روی پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود، آیا به پایان می‌رسد یا خیر.

چیزی که من در مورد حالت بسیار قدردانی می‌کنم، روشی است که در آن شروع می‌شود و بازی اصلی Street Fighter 6 را تا حد نیازهای ساده‌اش کاهش می‌دهد و آن را تکه تکه می‌سازد، و به بازیکنان جدید اصول اولیه را با گنجاندن آنها در ماموریت‌ها با پاداش‌های ملموس آموزش می‌دهد. و معرفی مکانیک با سرعت معقول. وقتی شروع می‌کنید، مجموعه اصلی لوک و تنها دو حرکت ویژه دارید، اما همچنان که به بازی ادامه می‌دهید، رابطه خود را با لوک تقویت می‌کنید، با او مبارزه می‌کنید، به او هدایایی می‌دهید که در دنیا پیدا می‌کنید، و با او گپ می‌زنید. شروع به به دست آوردن مجموعه کامل حرکت خود کند. و این در مورد سایر مبارزان نیز صدق می کند. هنگامی که چون-لی را ملاقات کردید، می توانید رابطه خود را با او عمیق تر کنید و شروع به یادگیری حرکات او نیز کنید.

بخوانید:   Zelda بر نمودارهای جعبه‌دار بریتانیا تسلط دارد - WGB، صفحه اصلی بررسی‌های عالی


و واقعاً، این شخصیت راه طولانی را طی می کند. تور جهانی کاملاً حال و هوای مناسبی را برای حالت داستانی Street Fighter ایجاد می کند. رنگارنگ، سرگرم‌کننده است، خودش را خیلی جدی نمی‌گیرد و گاهی شبیه یک نسخه کوچک از Yakzua می‌شود، همراه با یک طایفه کامل از گانگسترهای احمق که با جعبه‌ها و تلویزیون‌ها روی سرشان دعوا می‌کنند. امیدوارم با ادامه حالت، نوعی طرح شکل بگیرد، اما حتی اگر اینطور نباشد، تماشای شخصیت‌های محبوبی مانند چون لی که مانند یک شخص واقعی در این مکان رفتار می‌کنند، حداقل بسیار لذت بخش است. جهان

بزرگترین چیزی که در حین بازی در سه فصل اول تور جهانی مرا تحت تأثیر قرار داد، کارهای زیادی بود که باید انجام داد. یک خط جستجوی اصلی وجود داشت که می توانستم دنبال کنم که شامل جستجوی چون-لی در منطقه محله چینی ها بود، اما عجله ای برای انجام آن نداشتم، زیرا تقریباً هر مسیری که در مترو سیتی رفتم نوعی برخورد و بازده جالب داشت. . بالا رفتن از پشت بام ها باعث شد که یک جنگنده سطح بالا را در لباس ابرقهرمانی به نام Watcher پیدا کنم، که البته مجبور شدم برای مجله جنگی که در نهایت به عنوان هدیه به لوک برای تعمیق پیوندمان کتک بزنم (بیشتر). در مورد آن در یک بیت). علاوه بر NPC های سرگرم کننده و احمقانه، گنجینه های زیادی نیز برای کشف وجود داشت که حاوی انواع اقلام ارزشمند، قطعات تجهیزاتی مجهز که پاداش های متنوعی را ارائه می دهد، نوشیدنی ها و غذای خوش طعم، و مکمل هایی که به من بهبود دائمی می داد. . خود شهر غول پیکر نیست، اما متراکم و پر از شخصیت است.

بخوانید:   هر بازی Street Fighter، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

میچل سالتزمن تهیه کننده سرمقاله در IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @JurassicRabbit

منبع: https://www.ign.com/articles/street-fighter-6-the-final-preview

من نمی توانم به بازی دیگری فکر کنم که بیشتر از Street Fighter 6 برای پیش از انتشار آن زمان گذاشته باشم. بین زمانی که برای بازی در غرفه Capcom در Summer Game Fest Play سپری شده است، روزهای قبل زمانی که برای اولین بار در سال گذشته معرفی شد، به شب‌های پایانی که در دو نسخه بتای مسابقه‌ای رتبه‌بندی می‌شوند، تا زمانی که به اندازه کافی خوش شانس بودم که آن را از طریق رویدادهای ویژه در IGN بازی کنم، احساس می‌کنم با اطمینان می‌توانم بگویم که مبارزه اصلی Street Fighter 6 عالی خواهد بود.

همچنین مجبور شدم مدتی را با مجموعه آفلاین چند نفره، که به نام Fighting Ground شناخته می شود، بگذرانم. من بیشتر وقتم را صرف بازی در نقش کامی کردم، زیرا او نقش اصلی من در Street Fighter 5 بود، و در حالی که برنامه اصلی بازی ناک داون و راش داون او هنوز تا حد زیادی یکسان است، اما او این بار تغییرات بسیار مهمی دارد.