Summer Games Done Quick 2023 با جمع آوری 2.2 میلیون دلار به پایان رسید

یکی از اجراهای برجسته این هفته بود بوبزیادویدن با چشم بسته Breath of the Wild که حتی سریعتر از حد تخمین زده شده در مجموع یک ساعت و 33 دقیقه کامل شد. دویدن، مهارت‌های فنی فوق‌العاده دونده، همراه با تجزیه و تحلیل تخصصی عمیق تکنیک‌های نمایش را نشان داد. اجرای BOTW با چشم بسته به عنوان یک رویداد جایزه برنامه ریزی شده بود، به این معنی که تنها در صورتی اتفاق می افتد که طرفداران به آستانه اهدای خاصی برسند – در این مورد 2 میلیون دلار.

از زمان اولین رویداد Games Done Quick در سال 2010، این سازمان بیش از 46.2 میلیون دلار برای خیریه ها از جمله پزشکان بدون مرز، بنیاد پیشگیری از سرطان، سازمان تحقیقات اوتیسم، CARE و صندوق مالالا جمع آوری کرده است.

Summer Games Done Quick 2023 رویداد یک هفته ای 24 ساعته خود را در روز یکشنبه با جمع آوری 2.2 میلیون دلار برای شریک خیریه خود به پایان رساند. پزشکان بدون مرز. برخی از نکات برجسته این رویداد شامل دویدن با چشم بسته Breath of the Wild، یک تورنمنت روز راه اندازی برای Street Fighter 6 و یک آموزش برای Speedrunning Bastion بود.

رویداد اسپیدرانینگ تابستانی به صورت حضوری در هیلتون مینیاپولیس از 28 می تا 4 ژوئن برگزار شد و دوهای سرعتی پشت سر هم برای تمام طول رویداد برنامه ریزی شده بودند. Summer Games Done Quick نیز به صورت زنده از Twitch پخش شد و همه اجراها برای تماشای مجدد در دسترس هستند بازی ها انجام شد یوتیوب Quick.

رویداد بعدی Games Done Quick نمایشگاه تمام زنان Flame Fatales در ماه آگوست است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/summer-games-done-quick-2023-wraps-up-with-2-2-million-raised/1100-6514881/?ftag=CAD-01-10abi2f