Tears of the Kingdom در حال حاضر بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است – WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال حاضر پربازدیدترین بازی Opencritic است که ممکن است فکر کنید مطمئناً به اندازه کافی تحسین برانگیز است، اما نه! در حال حاضر، نینتندو آمریکا فاش کرده است که آخرین ماجراجویی لینک تنها در 3 روز 10 میلیون نسخه فروخته است و احتمالاً از آن زمان تا کنون چند میلیون دیگر فروخته است.

به گفته نینتندو، این نه تنها باعث می‌شود Tears of the Kingdom سریع‌ترین بازی زلدا در تاریخ بفروشد، بلکه سریع‌ترین بازی نینتندو را نیز بفروشد. همیشه در آمریکا.

متأسفانه، فهمیدن اینکه دقیقاً کجای Tears of the Kingdom از نظر پرفروش ترین بازی های تمام دوران قرار می گیرد، کمی سخت تر است. طبق یک مقاله Watchmojoدارنده عنوان Grand Theft Auto V است که به ادعای آنها توانسته است حدود 11 میلیون نسخه را تنها در 24 ساعت جابجا کند. با توجه به اینکه GTA V دومین بازی پرفروش تمام دوران است، به راحتی می توانم این را باور کنم.

با این حال، می‌توانیم ریاضیات سرگرم‌کننده و کاملاً بی‌معنی انجام دهیم. در حال حاضر، نینتندو سوییچ سومین کنسول پرفروش تمام دوران است، با 125 میلیون دستگاه در طبیعت. این بدان معناست که 8 درصد از دارندگان سوییچ نسخه ای از Tears of the Kingdom را خریداری کرده اند که فوق العاده چشمگیر است. اکنون بدیهی است که این یک تخمین است زیرا بسیاری از آن کنسول‌ها دیگر حتی به طور فعال مورد استفاده قرار نخواهند گرفت یا خریدهای تکراری و غیره هستند، اما مهم نیست که چگونه با این اعداد، Tears of the Kingdom بهتر از یک نوشیدنی انرژی‌زا در All You Can می‌فروشد. یک روز رایگان در فاحشه خانه بگذرانید.

بخوانید:   بروجردی: توافق ۲۵ ساله باید اساس تصمیم‌گیری‌ها در سفر رئیسی به چین قرار گیرد

همچنین وقتی در نظر بگیرید که Grand Theft Auto V یک عنوان چند پلتفرمی بود، بسیار چشمگیرتر است، در حالی که Tears of the Kingdom تنها بر روی یک کنسول در دسترس است.

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/18/zelda-tears-of-the-kingdom-has-already-sold-over-10-million-copies/