Tears of the Kingdom در Wii U نیست، اما این شخص به ما اجازه می دهد وانمود کنیم که در هر صورت است

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom قطعا در Wii U وجود ندارد، اگرچه یکی از بازیکنان نسخه کاملا مشکوک خود را از بازی در کنسول قدیمی نینتندو به اشتراک گذاشته است.

مانند Twilight Princess قبل از آن، Breath of the Wild یک نسخه چند پلتفرمی بود که هم در Wii U و هم بر روی Nintendo Switch موفق‌تر بود. این به این دلیل است که از نظر فنی، بازی برای نسخه قبلی سوییچ طراحی شده است، حتی دارای ویژگی منحصر به فرد این است که می تواند نقشه و موارد دیگر را در گیم پد نگاه کند. از طرف دیگر، Zelda: Tears of the Kingdom برای Wii U طراحی نشده بود – با این حال یکی از بازیکنان به طور مرموزی کپی خود را در کنسول Reddit نشان داده است.

خوب، خوب، بدیهی است که آنها فقط با استفاده از Tears of the Kingdom’s Switch باکس آرت سفارشی ساختند، و آن را در جعبه Wii U (هیچ چیز شبیه پلاستیک آبی آسمانی، چشم). متأسفانه حداقل یکی از کامنت‌گذاران فریب خورده و فکر می‌کند که واقعی است، اما می‌توانم به شما اطمینان دهم که اینطور نیست. اگر به هر حال زوم کنید، کیفیت چاپ روی ورقه کاغذ چندان عالی نیست، اما اگر خیلی دقیق نگاه نکنید، بسیار متقاعد کننده است.

(TOTK) من فقط توانستم یک نسخه را در دست بگیرم! 🥳
توسط u/luketheduke43 که در زلدا

در حالی که همه در مورد بازی‌هایی که به سختی روی سوئیچ اجرا می‌شوند شوخی می‌کنند، Tears of the Kingdom به طور کلی روی کنسول هیبریدی باقی می‌ماند، که با توجه به اندازه بسیار عظیم آن، یک شاهکار چشمگیر است. این اندازه است که اجرای آن را روی Wii U مشکوک می کند، اما بدیهی است که هرگز این کار را انجام نخواهد داد زیرا آن چیز به اندازه یک dodo مرده است، به خصوص با بسته شدن eShop.

بخوانید:   DLC رایگان Cult of the Lamb با دشمنان جدید و مبارزات عمیق تر راه اندازی شد

با این حال، آن دنیای عظیم می تواند کمی ترسناک باشد، بنابراین اگر مطمئن نیستید که ابتدا به کجا بروید، ما در اینجا یک راهنمای برای کمک به شما داریم. ما حتی راهنمای مکان‌های برج Skyview را داریم تا بتوانید ببینید به کجا می‌روید!

منبع: https://www.vg247.com/tears-of-the-kingdom-wii-u