Tears of the Kingdom Collector’s Edition و Switch Pro Controller در انبارهای بریتانیا برگشتند

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector’s Edition در فروشگاه آمازون در بریتانیا بازگشته است و می توان آن را با تحویل در روز بعد با قیمت 109.99 پوند در حال حاضر سفارش داد (اینجا را ببین).

علاوه بر این، آمازون همچنین Switch Pro Controller – Tears of the Kingdom Edition را با قیمت 64.99 پوند در انبار دارد (اینجا را ببین). هر دوی این اقلام بسیار محبوب هستند و در انبار محدود هستند، بنابراین اگر می‌خواهید یکی از این موارد را ایمن کنید سریع عمل کنید، زیرا قبل از اینکه متوجه شوید دوباره موجود نمی‌شوند.

کنترلر سوییچ پرو را از کجا بخریم – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition (بریتانیا)

یافتن موجودی برای کنترلر Zelda Switch Pro از زمان معرفی آن دشوار بوده است. در زمان نگارش این مقاله، آمازون تنها خرده‌فروشی است که کنترلر در دسترس دارد. اما، این می تواند هر لحظه تغییر کند، بنابراین مطمئن شوید که دنبال می کنید @IGNUKDeals در توییتر برای به روز رسانی بیشتر.

  کنترلر Nintendo Switch Pro - The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition

موجودی محدود

کنترلر Nintendo Switch Pro – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom نسخه

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector’s Edition (بریتانیا) را از کجا بخریم

Tears of the Kingdom Collector’s Edition نیز اگر در طول ساخت بازی جدید سوییچ به سرعت روی ماشه کار نمی کردید، به سختی می رسید. اما، در حال حاضر، آمازون موجودی برای سفارش در بریتانیا دارد، بنابراین اگر در چند ماه گذشته از پیش‌سفارش غافل شده‌اید، سریع اقدام کنید.

رابرت اندرسون کارشناس معاملات و ویرایشگر بازرگانی IGN است. می توانید او را دنبال کنید @robertliam21 در توییتر.

منبع: https://www.ign.com/articles/tears-of-the-kingdom-collectors-edition-and-switch-pro-controller-are-back-in-stock-in-the-uk