Tears Of The Kingdom’s Korok Seeds are poop

وقت آن است که در مورد حقیقت صحبت کنیم The Legend of Zelda: Tears of the Kingdomدانه های کوروک: آنها مدفوع هستند.

این کاملاً یک مکاشفه نیست. دانه های collect-a-thon قبلاً به شدت مدفوع آن Koroks شایان ستایش در بازی های دیگر بود. توضیحات مورد در هر دو نفس وحشی و اشک پادشاهی می‌خواند: «این دانه کوچک توسط یک کوروک به شما داده شده است. بوی مشخصی دارد. اگر یک دسته از آنها را جمع کنید، هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است بیفتد…”

که در اشک پادشاهی، نوازنده روحی جنگل کروک هستو از شما می خواهد که این “دانه ها” را برای او بیاورید تا بتواند از آنها در ماراکاهای خود استفاده کند، همانطور که در سال 2018 انجام داد. نفس وحشی. در ازای آن، او موجودی شما را برای سلاح‌های غوغا، کمان و سپر گسترش می‌دهد. اگر بتوانید او را پیدا کنید، یعنی.

بعد از اینکه موجودی خود را به حداکثر رساندید و تمام دانه های Korok را به هستو برگردانید، متوجه خواهید شد که وقتی یک دسته مدفوع کوچک به دست می آورید و آنها را کنار هم می گذارید چه اتفاقی می افتد: یک مدفوع بزرگ بدست می آورید! بله، این جایزه ای است که اگر بتوانید همه 900 دانه را جمع آوری کنید، حداقل در نفس وحشی. تا الان ندیده ام کسی همه دانه ها را وارد کند اشک پادشاهی.

بیشتر بخوانید: جایی که هک است اشک پادشاهیهستو، تاجر کوروک؟

بخوانید:   چرا رهبران اروپایی به چین سفر می‌کنند؟

پاداش تکمیل چنین کار سختی یک ترول عظیم است. اولا، شما فقط به نیمی از کل دانه های Korok نیاز دارید تا اسلات موجودی خود را به حداکثر برسانید. اما اقلام پاداش «هدیه هتسو»، به معنای واقعی کلمه، به معنای واقعی کلمه، انبوهی از جهنم بودن، هیچ کاری انجام نمی دهد. این حتی یک مدفوع جادویی فانتزی با قدرت ماده مدفوع جنگلی نیست. این فقط مدفوع است. در توضیحات آمده است: «هدیه دوستی که هستو به شما داده است. بوی خیلی بدی می دهد.» دیگر “متمایز” نیست، اکنون بوی آن “بسیار بد” است. همچنین به نظر می رسد بیشتر شبیه ایموجی مدفوع است، که منطقی است زیرا Hestu از همه Korok های کوچک دیگر بزرگتر است.

اگر فکر می‌کنید من با اشاره به حقیقت بدبوی دانه‌های کوروک، کارگردان نفس وحشی خودش هم همینطور تایید کرد هیدمارو فوجی بایاشی گفت IGN پس از جوایز بازی 2017 که تیم “فکر می کرد خنده دار است که آن را یک شوخی بزرگ کنیم.”

فوجیبایاشی ادامه داد: “این فقط داستان پس زمینه است، نوعی چیز پنهان در کل بازی این است که دانه های Korok در واقع مدفوع Korok هستند.”

بیشتر بخوانید: هفت دستگاه شکنجه کوروک که ممکن است بسازند اشک پادشاهی توسعه دهندگان زلدا بعدی را لغو می کنند

حتی قبل از این اثبات قطعی، طرفداران مشکوک بودند که هستو همه ما را به اطراف می‌برد و او را مدفوع می‌کرد. با این حال، به نظر می رسد حقیقت به همه نرسیده است. در یک نظرسنجی بسیار علمی در میان کوتاکو کارکنان در حال بازی اشک پادشاهی، تنها 25 درصد گفتند که از واقعیت مدفوع آگاه بودند. بقیه بی اطلاع بودند، 13 درصد به سادگی «نه» و اکثریت پاسخ دهندگان به طور موجه با «ببخشید؟» پاسخ دادند.

بخوانید:   توسعه دهندگان Gris، پلتفرم پازل زیبای Neva را که در سال 2024 منتشر شد، معرفی کردند

من در مقابل این ایستادگی نخواهم کرد. من باید توده ها را در مورد حقیقت دانه های کوروک آموزش دهم. مدفوع راستگویان متحد شوید. فقط، لطفا با Koroks مهربان باشید به هر حال. حتی اگر مدفوعشان را به شما بدهند.

منبع: https://kotaku.com/zelda-tears-of-the-kingdom-korok-seeds-hestu-poop-1850450516