The High Republic بخش بزرگی از Star Wars Jedi: Survivor است

در حال حاضر، The High Republic مانند مجموعه‌ای از کتاب‌های منبع RPG رومیزی پر از نکته‌های جالب برای کشیدن است، بدون داستان مناسب برای جذب مردم. جدی: بازمانده یک فریب بسیار خوب برای طرفداران کنجکاو در مورد این تنظیمات جدید است، اما آنها ممکن است از اینکه چقدر از آن هنوز فقط بالقوه است شگفت زده شوند.

منبع: https://www.polygon.com/star-wars/23712668/star-wars-jedi-survivor-high-republic-era-dagan-gera

از یک طرف، این بسیار جالب است! The High Republic بخش جدیدی از قانون جنگ ستارگان است که تا به حال بیشتر در کتاب ها و کمیک ها وجود داشته است. دیدن نماد نگاری آن به صورت سه بعدی ارائه شده است. گنجاندن این عناصر توسط Respawn همچنین نشان دهنده تعهد جدی به هر کسی است که مطمئن نیست جنگ ستارگان دوران دیزنی در این بخش از جدول زمانی چقدر سرمایه گذاری شده است. ساخت بازی‌های ویدیویی زمان زیادی را می‌طلبد و ماندگاری نسبتاً طولانی دارند، بنابراین این چرخش روایی به نظر نشانه‌ای از این است که قدرت‌ها برای مدتی در این محیط به داستان‌گویی علاقه دارند.

(اد. توجه داشته باشید: این پست حاوی اسپویلرهای جزئی برای اولین اقدام است جنگ ستارگان جدی: بازمانده.)

اما همچنین: جمهوری اعظم این کار را نمی کند منظور داشتن هر چیزی هنوز این محیط تازه شروع به بررسی عمیق کرده است (شما می توانید آغازگر ما را در اینجا بخوانید)، و در حالی که شخصیت های جدیدی معرفی شده اند که قبلاً مورد علاقه طرفداران قرار گرفته اند، مانند جدی الزار مان عصبانی یا راک بیگانه حساس Geode ( شوخی نیست! او یک سنگ است!)، داستان‌هایی که در دوران جمهوری اعظم اتفاق می‌افتند هنوز برای خود کاملاً مورد توجه قرار نگرفته‌اند. ماجراهای فراوانی وجود دارد، اما قطعاً همچنان بیش از یک مکان کاملاً تحقق یافته پر از داستان های منحصر به فرد خود، مانند یک ابتکار انتشار به نظر می رسد.

بخوانید:   محلول معبد Mayachideg در Zelda: Tears of the Kingdom

این یکی از بزرگترین شگفتی هایی است که در کمین آن وجود دارد جنگ ستارگان جدی: بازمانده – بازی واقعا وارد دوران جمهوری عالی می شود. در این مورد خجالتی نیست. ورودی های فراوان بانک اطلاعات آن به طور مداوم به دوران اشاره دارد. این دوره زمانی است که در طی آن بسیاری از ویرانه های جدی و نفس وحشیزیارتگاه‌هایی که با آن‌ها روبرو می‌شوید ساخته شده‌اند، و همان‌طور که کال کسیس پس از بیدار شدن او از یک چرت چند صد ساله در یک تانک باکتا، متوجه می‌شود، تبهکار بازی، داگان گرا، از آنجا می‌آید.

سنگ روی آن مردم

هنری از رمان «جنگ ستارگان YA: جمهوری عالی: مسیر فریب»، که جدای جوانی را با پوست آبی و شمشیر نوری طلایی نشان می‌دهد که در کنار زنی ایستاده است که گل‌ها را به سینه‌اش می‌چسباند و هر دو پشت زنی روپوش با دست‌های دراز هستند.

تصویر: لوکاس فیلم

جدی: بازمانده نقش حیاتی در استقرار بیشتر جمهوری اعظم به عنوان محیطی که ارزش سرمایه گذاری در آن را با داشتن شخصیت های محبوب از جدی: نظم سقوط کرده در تاریخ آن غرق شود به زودی، این تنظیم حتی بیشتر تقویت خواهد شد آکولیت، سری جدید (و اسرارآمیز) جدید دیزنی پلاس که در آن دوران اتفاق می افتد. Fleshing the High Republic یک بازی طولانی خواهد بود، و مهمتر از آن، این یک بازی است ناهمسان بازی بیشتر از آن چیزی است که توسط داستان های در حال چرخش انجام می شود ماندالوریان و سری انیمیشن جنگ ستارگان.

و با این حال، توسعه دهندگان در Respawn Entertainment، افرادی که پشت سر گذاشته اند جنگ ستارگان جدی: بازمانده، کلاه خود را با شکوه به رینگ انداخته اند، نه فقط شخصیت ها و مکان های جدید جنگ ستارگان (در بالای کسانی که قبلاً در فیلم عالی حضور داشتند). جدی: نظم سقوط کرده) اما برای کشف جدیدترین دوران جنگ ستارگان: جمهوری اعظم، حتی به طور کامل از اصل فیلم دور می شوید.

نزدیکترین مشابه آن را در نظر بگیرید: جمهوری قدیمی با صدایی مشابه، دوره ای هزاران سال قبل از فیلم هایی که مهمتر از همه، دو فیلم بسیار محبوب بودند. شوالیه های جمهوری قدیم بازی های ویدیویی مرتبط با آن اکنون آن محیط، طعم متمایز جنگ ستارگان را دارد، با کتاب‌ها و کمیک‌های بیشتری که آن را به تصویر می‌کشند. The High Republic، که تنها چند صد سال قبل از دوره های پیش درآمد و سه گانه اصلی می گذرد، هنوز کاملاً لحظه KOTOR خود را ندارد. از داستان‌های مختلف آن – ظهور و سقوط ایستگاه فضایی Jedi Starlight Beacon، تهدید رو به رشد دزدان دریایی فضایی Nihil، و معدود رازهای مربوط به نیرو – بیشتر به نظر می‌رسد راهی خوب برای معاشرت با Jedi جدید باشد.

افزودن چیزی جدید به دنیایی دوست داشتنی و آشنا مانند جنگ ستارگان باید کاری غیرممکن به نظر برسد. آیا می توانید تصور کنید که چقدر سخت است که به کسی یک خوانده، شهر یا سیاره جدید جنگ ستارگان را نشان دهید و آنها را متقاعد کنید که این چیز همیشه اینجا بوده است، فقط شما هنوز آن را ندیده اید؟ امتحان کردن چه چیز بدی است!

کال کسیس در فیلم Star Wars Jedi: Survivor به سمت دوربین نگاه می کند که در مقابل آن یک چهره مرموز و لباس پوشیده کلاه ایمنی Stormtrooper را در دست دارد.

تصویر: Respawn Entertainment/Electronic Arts