The Last of Us PC دارای وصله اصلی برای بهبود گرافیک، عملکرد و موارد دیگر برای تجربه بهتر است

پچ جدید برای The Last of Us قسمت 1 اکنون برای کامپیوتر در دسترس است.

با استفاده از آن، بهینه سازی نرخ فریم، وفاداری گرافیکی و بافت، رفع خرابی و موارد دیگر را خواهید دید.

پچ استفاده از CPU و GPU را در طول بازی بهینه‌سازی کرده است، وفاداری بافت و وضوح را در تنظیمات Low و Medium درون بازی بهبود می‌بخشد، و وفاداری گرافیکی را در تنظیمات گرافیکی پایین در بازی بررسی می‌کند، به خصوص سطوح آب دیگر سیاه به نظر نمی‌رسند.

خرابی مورد توجه قرار گرفته است، به ویژه موردی که ممکن است در حین ساختمان سایه بان رخ دهد. یکی دیگر از خرابی های ثابت شامل مواردی است که ممکن است هنگام خروج از منوی اصلی رخ دهد، و بازی دیگر نباید پس از مرگ پس از پایان مبارزه خراب شود.

دیگر نباید زمان انتظار بیشتری را برای بارگیری در بازی در اولین بوت تجربه کنید، پرش از صحنه های برش در حین بارگذاری بحرانی دیگر نباید باعث توقف بازی شود، هشدار بارگذاری سایه زن اکنون هنگام راه اندازی مجدد ظاهر می شود و هنگام استفاده از صفحه کلید و ماوس به سمت پایین نشانه می رود. دیگر نباید حساسیت دوربین را افزایش دهد.

این وصله گزینه ای برای بازیکنان برای قفل کردن و باز کردن قفل آمار عملکرد به طور همزمان در منوی HUD اضافه می کند، توضیحات در منوهای گرافیک بهتر توضیح می دهد که چه زمانی تنظیمات خاصی ممکن است بر دیگری تأثیر بگذارد، و تنظیمات Texture Streaming Rate اضافه شده است.

نوار VRAM برای نمایش دقیق‌تر استفاده از OS+Apps به‌روزرسانی شده است، مدیریت فرمان‌های خاصی که به همان صفحه کلید KBM اختصاص داده می‌شوند، اصلاح شده است، ترجمه‌های زبان خاصی در آیتم‌های منو تصحیح شده‌اند، و در نهایت، موقعیت شبکه فاصله یاب برای کمان اصلاح شده است

کاربران AMD دیگر نباید در CPU های AMD با اتصال به هسته های X3D دچار خرابی شوند و اکنون بافت ها در پردازنده های گرافیکی AMD نادرست نمایش داده می شوند.

در Steam، مشکلی که در آن دستاورد “It Can’t Be For Nothing”، با وجود به دست آوردن همه دستاوردهای دیگر، فعال نشد، حل شد و وصله مشکل را در Steam Deck برطرف کرد که در آن بازنشانی تنظیمات نمایشگر به حالت پیش فرض، دیگر AMD FSR 2 را فعال نمی کرد. .

Naughty Dog گفت وصله های اضافی برای بهینه سازی CPU، نرخ فریم و بهبود وفاداری بافت در حال کار است.

منبع: https://www.vg247.com/the-last-of-us-pc-patch-enhances-graphics-performance-more

بخوانید:   مایکروسافت می گوید اگر Starfield امروز راه اندازی شود کمترین اشکال در تاریخ Bethesda دارد