The Legend of Zelda جالبترین و قطعاً بی‌نظیرترین نسخه Link

1. باد واکر/ساعت شنی فانتوم ارتباط دادن

این پیوند می تواند یک هنگ خوب باشد. او واقعاً می توانست. او حس غریبی در مورد او دارد و قدردانی واضحی از زیبایی و تقدس طبیعت دارد. اما گاهی اوقات حال و هوای افراد با شرکتی که دارد خراب می شود. در این مورد، ما باید در مورد Minish Cap، Ezlo صحبت کنیم. او بلندگو است و عادت بدی دارد که لحظات آرامی را که می‌توانید با لینک در طبیعت به اشتراک بگذارید، قطع می‌کند. این واقعاً تقصیر او نیست، اما دوستانش جذابیت این لینک را خراب می کنند.

4. شاهزاده خون آشام ارتباط دادن

اولین پیوند زمانی از تنظیمات او سود می برد. همه افراد در Skyloft در بیشتر موارد بسیار ملایم به نظر می رسند، و داشتن دوستی با یک پرنده غول پیکر که می توانید سوار آن شوید، باورنکردنی است. او به طور باورنکردنی به دوستش زلدا وفادار است، بنابراین احتمالاً برای شما نیز یک دوست وفادار خواهد بود. او در پایان بازی به ایجاد یک سیستم سلطنتی در Hyrule کمک می کند، که ظاهر خوبی نیست. اما حال و هوای دوستانه و آرام او همچنان او را به قلمروی خوب ارتقا می دهد.

5. کلاهک مینیش ارتباط دادن

1. پیوند CD-i

5. ماجراهای چهار شمشیر ارتباط دادن

این پیوند اصلی است، بنابراین شاید لازم باشد کمی به او احترام بگذاریم. اما آیا واقعاً می خواهید با کسی که زمان زیادی را در غارها می گذراند وقت بگذرانید؟ (مگر اینکه اهل طلسم کردن باشید – پس وحشی شوید.) همچنین، اعتماد به کسی که از پیرمردهای داخل غارها اسلحه می گیرد، سخت است.

با تنوع بسیار زیادی از این شخصیت محبوب، لینک ها خود را به رتبه بندی وام می دهند، و یک سوال مبرم وجود دارد که در مورد قهرمان ما به آن پرداخته نشده است: کدام یک از این شخصیت ها خوب هستند؟ ما نگران این نیستیم که هر پیوند چقدر قدرتمند است یا کدام یک قهرمانانه‌تر است – ما فقط می‌خواهیم بفهمیم که حالات هر یک از آنها چگونه است. با استفاده از یک روش بسیار علمی برای تجزیه و تحلیل رفتارهای درون بازی، تاریخچه شخصی و حالات عمومی هر پیوند، ما بهترین و بدترین نسخه Link را برای گذراندن وقت با جزئیات توضیح می دهیم.

پنج بهترین لینک برای ارتباط

لینک با Korok در The Legend of Zelda: Wind Waker HD صحبت می کند

تصویر: نینتندو

3. افسانه ی زلدا ارتباط دادن

اکثر بازی‌های سری Zelda پیوند جدیدی را معرفی می‌کنند. در حالی که بسیاری از جزئیات تا حد زیادی یکسان می مانند (طبیعت قهرمانانه، معمولاً نوعی تونیک سبز، قهرمان خاموش)، هر کدام تکرار مجزای خاص خود با ویژگی ها و ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد است. (پیچیده می شود، اما این اصل کلی آن است.)

آهنگ های روح پیوند چیزی شبیه یک کیسه مخلوط است. او جذاب است و بسیار رسا است، بنابراین شما از شوخی ها و داستان های خود واکنش خوبی دریافت خواهید کرد. او همچنین یک مهندس است، که واقعاً می‌تواند به هر دو طرف برود: یک فرد آرام که می‌داند چگونه مسائل را درست کند، یا یک سرگرمی که کمی بیش از حد به سرگرمی خود علاقه دارد و این تنها کاری است که می‌خواهند انجام دهند. از آنجایی که این پیوند نیز دارای گواهینامه Train Guy است، گزینه دوم محتمل تر به نظر می رسد. بنابراین، او آویز بدی است.

لینک از جابو-جابو فرار می کند زیرا ماهی غول پیکر آماده می شود تا او را در The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3d استنشاق کند.

تصویر: نینتندو

تقسیم شدن به چهار داپلگنگر مجزا اصلی ترین غرور مکانیکی است ماجراهای چهار شمشیر، و همچنین کلیدی برای پرشورهای این پیوند است. می‌تواند با تعداد زیادی از یک نفر بسیار گیج‌کننده باشد، و سخت است که آنها را متهم نکنیم که «خود شیفته» هستند. اما این همچنین به این معنی است که شما یک خدمه کامل برای هر نوع رویداد گروهی دارید و دیگر هرگز نیازی به استخدام یک شرکت حمل و نقل نخواهید داشت (فقط باید برای همه آنها مقداری شیر Lon Lon بپردازید). این کمی معاملاتی است، اما این پیوند خوب است.

به عنوان تک تکرار لینک که در اکثر بازی ها ظاهر شده است (بازی های اوراکل کپکام، بیداری لینک، و پیوند به گذشته) در اینجا یک کاشف دنیوی خواهید داشت. این بدان معناست که شما داستان های خوبی دریافت خواهید کرد، حتی اگر او بتواند به شخصی که فکر می کند پاسخ هر مشکلی را که دنیا با آن مواجه است می داند، زیرا سفر کرده است. نکته مهم در اینجا قدرت های به دست آمده در بازی های اوراکل است. از زمستان متنفری؟ پیوند می تواند آن را به تابستان تبدیل کند. آیا دیشب در بار چیزی شرم آور بود؟ پیوند می تواند آن را برای شما به عقب برگرداند. صداها در این لینک خوب است، اما مطمئن شوید که تمام قدرت به سر او نمی رود.

لینک با Midna در The Legend of Zelda: Twilight Princess HD صحبت می کند

تصویر: نینتندو

دویدن توسط Master Sword زمان بهتری نسبت به صرف یک ثانیه با این dweeb خواهد بود.

منبع: https://www.polygon.com/zelda/23692483/legend-of-zelda-link-wind-waker-ocarina-of-time-majoras-mask

آره، نفس وحشی یکی از بهترین بازی های ساخته شده است. اما این لینک بهترین ویبرها را ندارد. او 100 سال است که روی یخ بوده است، بنابراین مانند معاشرت با کسی از سال 1923 است: در تئوری رمان، اما در عمل بسیار ناجور. و در حالی که داشتن توانایی حفظ خود در زمین خوب است، احساس می‌کند که او حال و هوای «آمادگی روز قیامت» و «برادر صخره‌نوردی» را از خود می‌دهد. همچنین، شما فقط می دانید که این مرد بوی می دهد دلهره آور.

لینک یک قطعه از Triforce در The Legend of Zelda را نگه می دارد

تصویر: نینتندو

نوار هیچ، این پیوندی است که بهترین هنگ است. این لینک علاوه بر داشتن یک حس خاص ماجراجویی قوی که همیشه به یک داستان خوب منجر می شود، دارای پیزا است. او از همه لینک‌ها خشن‌تر است، و فقط می‌دانید که او چیز خنده‌داری برای گفتن (البته از طریق حالات چهره و زبان بدن رسا) در مورد هر موقعیتی خواهد داشت. خدمه او نیز یک دسته دزدان دریایی شاد هستند، بنابراین آویزان شدن با این لینک به معنای همنشینی با افرادی است که به اندازه او سرگرم کننده هستند. او همچنین یک مرد قایق است و سال ها تماشا می کند زیر عرشه تأیید می کند که این بدان معنی است که او هر چه باشد به مهمانی می رود.


پنج بدترین لینکی که باید با آنها ارتباط برقرار کرد

در پانتئون شخصیت های بازی های ویدیویی، تعداد کمی بیشتر از لینک قابل تشخیص هستند. تونیک سبز او مانند شمشیر استاد که برای از بین بردن شر در سراسر سرزمین های مجازی متعدد استفاده می کند، نمادین شده است. او به اندازه‌ای محبوب است که به تعدادی بازی دیگر هم رسیده است Super Smash Bros. به سازنده سوپر ماریو به سول کالیبر. او همچنین فقط یک نفر نیست.

در سال 2023، Polygon در حال آغاز یک Zeldathon است. در سفر ما به سری The Legend of Zelda، از بازی اصلی 1986 تا انتشار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و فراتر از آن، به ما بپیوندید.

4. آهنگ های روح ارتباط دادن

2. شمشیر به آسمان ارتباط دادن

این شاید نمادین‌ترین نسخه لینک باشد که با حرکت این سری به فضای سه‌بعدی، باعث شد تا محبوبیت The Legend of Zelda به آنچه امروز است تبدیل شود. او همچنین یک آویز بد فاجعه بار خواهد بود. این پیوند در درختی بزرگ شد که توسط افراد جنگلی بزرگ شد که هرگز از کودکی خود دست نمی کشند، بنابراین مهارت های اجتماعی بیرون از پنجره هستند. فرصتی برای یادگیری او نیز وجود ندارد، زیرا پس از آن به مدت هفت سال در زمان یخ زده است، که باعث فریاد زدن حالات مرد و کودکی می شود. و مهم نیست کجا می رود، یک پرستار بچه مزاحم دارد که دست از اذیت کردن شما بر نمی دارد. پاس سخت

بدترین آویزان زباله های غیر کانن

شاهزاده خون آشام پیوند حاوی تعداد زیادی است. او یک مزرعه نمکی است که می‌تواند برای یک شب آتش‌سوزی یا زندگی ساده روستایی خوب باشد. اما همانطور که می دانیم، او یک جنبه وحشی نیز برای خود دارد که می تواند به روش های غیرمنتظره ای آشکار شود. یعنی تبدیل به یک گرگ واقعی می شود. شما هرگز کاملاً نمی دانید که با این پیوند چه چیزی به دست خواهید آورد، و این غیرقابل پیش بینی بودن می تواند برای بعضی ها مشکل ساز باشد. اما طیفی از عملکردهای اجتماعی که این لینک می تواند در آن راحت باشد؟ او یک آفتاب پرست است که ارزش همراه داشتن را دارد.

2. نفس وحشی ارتباط دادن

1. اوکارینای زمان/ماسک ماژورا ارتباط دادن