The Legend of Zelda Face-off: کدام بازی بهترین است؟

شاید باورش سخت باشد، اما The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تنها چند روز دیگر باقی مانده است و در نهایت دنباله مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال 2017 را برای صاحبان Switch در سراسر جهان به ارمغان خواهد آورد. با این حال، ما می دانیم که انتظار برای 12 مه هنوز سخت است، بنابراین فکر کردیم یکی از بهترین راه ها برای آسان تر کردن آن این است که داشته باشیم. شما به ما کمک کنید تصمیم بگیریم بهترین بازی زلدا در تمام دوران چیست قبل از ما به آخرین ماجراجویی لینک می پریم.

آیا فکر می کنید The Legend of Zelda: Ocarina of Time شایسته رتبه اول است؟ در مورد دنباله آن Majora’s Mask چطور؟ شاید Breath of the Wild بالاتر از دیگران باشد تا جایگاه ویژه ای را در قلب شما داشته باشد؟ ما 18 مورد از بهترین بازی‌های The Legend of Zelda را برای “Face-Off” در مقابل هم دو در یک زمان انتخاب کرده‌ایم، و شما باید بین آن‌ها انتخاب سختی داشته باشید تا به ما کمک کنید تا برنده‌ای شایسته Triforce را تاج گذاری کنیم. آیا شمشیر اسکای‌وارد را به جای پیوندی به گذشته انتخاب می‌کنید؟ Twilight Princess بیش از نسخه اصلی؟ انتخاب باشماست…

اوه، و شانس بسیار خوبی وجود دارد که ما این Face-Off را پس از اینکه همه مدتی برای شیرجه زدن در اعماق The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom داشتیم، برگردانیم تا ببینیم چگونه در برابر بقیه قرار می گیرد. مقایسه تفاوت نتایج با هم جالب خواهد بود!

بخوانید:   مسیرهایی به Reverie'، به علاوه دیگر انتشارات امروزی، اخبار و فروش - TouchArcade

(و فراموش نکنید، اگر شخصیتی را نمی شناسید، فقط با زدن “پرش” در پایین صفحه، می توانید در مرحله Face-Off عبور کنید.)

برای شروع رای دادن در The Legend of Zelda Face-Off اینجا را کلیک کنید!

فیس آف چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، Face-Off دو چیز را در مقابل هم قرار می دهد و شما تصمیم می گیرید که کدام یک از این دو برتر باشد. در این مورد، شما در حال رای دادن به تعیین بهترین بازی در سری The Legend of Zelda هستید. این امکان وجود دارد که بازی های خاصی را چندین بار مشاهده کنید، بنابراین می توانید به بازی های مورد علاقه خود رای دهید تا مطمئن شوید که آنها در رتبه بالاتری از بقیه قرار می گیرند. تیم مقیم IGN متشکل از کارشناسان Zelda 18 بازی را از قبل برای انتخاب شما انتخاب کرده اند. اینها به طور تصادفی جفت می شوند و هر بار که یک برنده را انتخاب می کنید، ردیابی می شود.

برنده چگونه مشخص می شود؟

وقتی رای گیری در 11 می، یک روز قبل از رسیدن The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به پایان می رسد، تعداد کل “بردها” و “باخت” های هر بازی ویدیویی Zelda را محاسبه می کنیم و یک لیست رتبه بندی شده بر اساس شما ایجاد می کنیم. انتخاب‌هایی که در 12 می پخش می‌شوند. بازی‌ای که بیشترین بازی‌ها را برد، به عنوان “برنده” شناخته می‌شود، و در صورت مساوی بودن تعداد “برد”، بازی با کمترین “باخت” به عنوان “برنده” شناخته می‌شود. نقطه بالا، نقطه اوج. اگر همچنان به رای دادن به بازی مورد علاقه خود ادامه دهید، آنها شانس بیشتری برای رتبه بندی بالای لیست خواهند داشت. تا زمان بسته شدن Face-Off می توانید هر چند بار که بخواهید رای دهید.

بخوانید:   این هفته، سارا دیتسچی، فیلمساز «در استودیو انویدیا» با هوش مصنوعی صحبت می‌کند

چگونه بفهمم که همه چیز را کلیک کرده ام؟

دشوار است بدانید که چه زمانی همه بازی‌های ویدیویی Zelda را مشاهده کرده‌اید، زیرا آنها به‌طور تصادفی مطابقت دارند، و امکان تطبیق‌های زیادی وجود دارد. بازی تا زمانی که به همه بازی‌های دلخواه خود رای دهید یا اطمینان از اینکه بازی‌های خاصی در حلقه برنده قرار نمی‌گیرند، گزینه‌های مختلفی هستند که می‌توانید با Face-Off از آنها استفاده کنید. با تعیین برنده در تمام این مسابقه‌ها، مطمئن می‌شوید که انتخاب‌های شما برای بهترین بازی ویدیویی Zelda شانس مبارزه برای رسیدن به بالای لیست را خواهند داشت.

کدام یک از بازی های ویدیویی افسانه زلدا را شامل شده اید؟

لیستی از بازی‌های سری The Legend of Zelda که ما انتخاب کرده‌ایم، همگی از بازی‌های اصلی Zelda است که همه ما می‌شناسیم و دوست داریم. این شامل همه چیز از نسخه اصلی در سال 1986 تا The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال 2017 در همه پلتفرم‌ها می‌شود، اما شامل ورودی‌های جداگانه برای بازسازی/ریمستر نمی‌شود. این به این معنی است که Ocarina of Time برای N64 و Ocarina of Time 3D برای 3DS همه یک ورودی هستند، بنابراین می‌توانید همه آن‌ها را هنگام رای دادن در نظر بگیرید! ما همچنین اسپین‌آف‌هایی مانند Age of Calamity: Hyrule Warriors، بازی‌هایی که در آن شخصیت‌های Zelda مانند Super Smash Bros ظاهر می‌شوند، یا عناوین خنده‌دار CD-i فیلیپس مانند Zelda: The Wand of Gamelon اضافه نکرده‌ایم. ما می خواستیم این Face-Off را روی سریال اصلی متمرکز کنیم تا بتوانیم واقعاً ببینیم که مخاطبان IGN چه چیزی را بهترین Zelda از همه آنها می دانند.

بخوانید:   Diablo Immortal | تریلر میراث نفرت

برای شروع رای دادن در The Legend of Zelda Face-Off اینجا را کلیک کنید!

برای اطلاعات بیشتر، حتماً فهرست IGN را بررسی کنید بهترین بازی های The Legend of Zelda در تمام دوران، دست ما پیش نمایش The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، و پنج دلیل برای اینکه ما معتقدیم Tears of the Kingdom چیزی بیش از یک دنباله برای Breath of the Wild است.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/the-legend-of-zelda-face-off-which-game-is-the-best