The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای دریافت پخش زنده ویژه روز قبل از عرضه

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

شاید باورش سخت باشد، اما اکنون کمتر از یک هفته با The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom فاصله داریم. متأسفانه، این بدان معناست که اسپویلرها به اینترنت نشت کرده اند. بنابراین، در آنجا ایمن باشید، دوستان!

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-to-get-a-special-livestream-the-day-before-launch

نینتندو اخباری را اعلام کرد که امیدواریم انتظار برای 12 می را کمی در وب سایت خود آسان تر کند و تأیید کرد که پخش زنده در ساعت آغاز خواهد شد. live.nintendo.com ساعت 6:45 بعد از ظهر به وقت PT/9:45 بعد از ظهر به وقت شرقی در 11 مه. این زمان به ساعت 2:45 صبح به وقت BST/11:45 صبح به وقت شرقی در 12 مه ترجمه می‌شود.

در پیش‌نمایش عملی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، گفتیم: «چیزی که با بازی Tears of the Kingdom واقعاً مرا غافلگیر کرد، این نبود که چقدر باید انجام دهم – و مطمئناً تعداد زیادی وجود داشت. – این دقیقاً چقدر آزادی خلاقانه داشتم که تا به حال سعی کردم در هر گوشه ای از آن عمل کنم.”

نینتندو نوشت: «برای پخش زنده در تاریخ 11/5 از ساعت 6:45 بعد از ظهر به وقت محلی آماده شوید، با یک نمایش زنده Nintendo Treehouse: ارائه زنده شامل گیم پلی از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شروع می شود. “به دنبال Nintendo Treehouse: Live، منتظر محتوای پخش زنده بیشتر باشید و برای انتشار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شمارش معکوس می کنیم!”

بخوانید:   بازی Nintendo Switch Online Pac-Man 99 در ماه اکتبر از فهرست خارج می شود

برای اطلاعات بیشتر، بررسی کنید که چرا The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom چیزی بیش از یک دنباله Breath of the Wild به نظر می رسد، خلاصه داستان رسمی Breath of the Wild، و چرا ما هنوز نمی دانیم چه چیزی جایگزین سیاهچال های Divine Beast می شود. در اشک پادشاهی

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال پخش زنده رویداد رسمی و بازی Nintendo Treehouse: Live با گیم‌پلی در 11 می، یک روز قبل از عرضه نهایی بازی در جهان است.

از طرف دیگر، اکنون می توانید بازی را به صورت دیجیتالی پیش بارگذاری کنید تا برای روز راه اندازی آماده شود و ما اخیراً یک پیش نمایش عملی از آخرین نسخه محبوب فرنچایز دریافت کرده ایم و محتوای زیادی داریم تا شما را تا آن زمان مشغول نگه دارد.