The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را از کجا بخریم


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom زیرا نینتندو سوییچ بالاخره از راه رسید، و چیزی کمتر از یک پیروزی نیست. اگر حتی یک اشتیاق زودگذر به آن داشتید نفس وحشی، توصیه می کنیم این دنباله کاملاً عظیم را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید همه‌چیز را به طرفداران Zelda خود یعنی Nintendo بروید Zelda: Tears of the Kingdom سوئیچ OLED اکنون با قیمت 359.99 دلار در دسترس است، همان قیمتی که سایر کنسول های نسخه محدود نینتندو (توجه داشته باشید: شامل نمی شود بازی). نسخه ویژه Switch از نظر عملکردی مشابه Nintendo Switch OLED است که در اکتبر 2021 عرضه شد، با صفحه نمایش 7 اینچی OLED 720p و 64 گیگابایت حافظه داخلی، اما کنترلرهای Joy-Con و داک آن با کتیبه های رونیک الهام گرفته شده از طلاکاری شده است. اشک پادشاهی.

به روز رسانی (12 مه): پست را به‌روزرسانی کرد تا انتشار بازی را منعکس کند و گزینه‌های پیش‌سفارش را حذف کرد. تبلیغات تجاری GameStop اضافه شد.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23592513/totk-pre-order-nintendo-switch-collectors-edition-botw-2اگر قبلاً نسخه ای در دست ندارید، Zelda: Tears of the Kingdom – مانند سایر بازی‌های سوییچ – به صورت دیجیتالی از فروشگاه اینترنتی نینتندو در دسترس است. اگر به دنبال یک نسخه فیزیکی از بازی هستید، آمازون، GameStop، بهترین خرید، یا والمارت بهترین شرط شما هستند

متأسفانه، تاکنون هر فرصتی برای خرید نسخه لوکس کلکسیونر 129.99 دلاری وجود داشته است. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مثل رعد و برق است: بدون اخطار می رسد و به همان سرعت به پایان می رسد. حتی با وجود اینکه احتمال زیاد بودن آن در دسترس نیست وقتی به این نگاه می کنید، می توانید ببینید که شامل چه مواردی می شود بهترین خرید، GameStop، هدف، و آمازون.

Zelda: Tears of the Kingdom Switch OLED