The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Creators بعد از موفقیت ماریو به فیلمی علاقه مند هستند

Eiji Aonuma تهیه کننده The Kingdom و Hidemaro Fujibayashi کارگردان به اشتراک گذاشته اند که به یک اقتباس سینمایی از The Legend of Zelda “علاقه مند” هستند، به خصوص پس از موفقیت باورنکردنی فیلم The Super Mario Bros.

این سوال توسط زوج پرسیده شد چند ضلعی و در حالی که آنها تأیید کردند که قطعاً علاقه وجود دارد، اما در نهایت به آنها بستگی ندارد.

آئونوما گفت: “باید بگویم، من علاقه مند هستم. مطمئناً. اما متأسفانه فقط من به چیزی علاقه مند نیستم که باعث می شود همه چیز اتفاق بیفتد.”

فوجی بایاشی افزود: “شاید صدای هواداران در اینجا مهم باشد.”

به راحتی می توان فهمید که چرا چشم انداز فیلمی بر اساس افسانه زلدا جذاب است، زیرا فیلم برادران سوپر ماریو اخیراً به دهمین فیلم انیمیشنی تبدیل شده است که از مرز یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرده است.

اگر به ایده ای نیاز دارید که فیلمی بر اساس The Legend of Zelda می تواند حتماً اولین تریلر کاملا واقعی ما را ببینید که در سال 2008 کاملاً یک شوخی اول آوریل نبود.

فیلم یا نه، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بالاخره در جهان منتشر شد و یکی از بهترین بازی های تمام دوران است که نقد شده است و در یک 96 در متاکریتیک.

در بررسی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، گفتیم که این «پیگیری غیرقابل درک است، دنیایی را که قبلاً فراتر از انتظار احساس می‌شد پر می‌کرد و سطح آن را در ابرها بالاتر می‌برد».

و برای کمک به همه چیز Tears of the Kingdom، نگاهی به ما بیندازید اشک های پادشاهی راهنما و راهنما در مورد مسیر خود از طریق Hyrule، در واقع، می توانید از اینجا شروع کنید:

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

بخوانید:   مقام آمریکایی: جنگ با چین به کمک مهمات نقطه‌زن انجام می‌شود

منبع: https://www.ign.com/articles/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-creators-are-interested-in-a-movie-after-marios-success