The Phoenix Force در آخرین فصل “Marvel Snap” وارد می شود – TouchArcade

در مورد سایر کارت های جدید، چهار کارت ورودی وجود دارد. ژان گری یک 3-هزینه 3-قدرت با توانایی مداوم است که حریف را مجبور می کند در صورت امکان در هر نوبت اولین کارت خود را در محل ژان بازی کند. Legion یک کارت 5-هزینه 8-Power است که دارای قابلیت On Reveal است که هر مکان دیگری را به همان مکانی که در آن بازی می کند تغییر می دهد. مرتب

Echo یک کارت 1-Cost 2-Power است که پس از اینکه حریف یک کارت Ongoing را در همان مکان بازی کرد، توانایی های آن را حذف می کند. یک ضد موثر برای Cosmo، که باید برخی از عرشه ها را تکان دهد. در نهایت ما Mirage را داریم، یک کارت 2-هزینه 2-Power که دارای قابلیت On Reveal است که کمترین کارت را در دست حریف شما کپی می کند و به آن یک +2 Power buff می دهد.

ما همچنین دو مکان جدید ورودی داریم. اتاق داغ سفید به اولین فردی که آن را پر می کند +3 حداکثر انرژی ارائه می دهد. مکان دیگر Lake Hellas است که به کارت های 1-Cost قدرت +2 اضافی می دهد. من می توانم برخی از احتمالات بد را برای هر دوی آنها ببینم.

کارت Season Pass این بار خود فونیکس فورس است. این یک کارت 5-هزینه 6-Power با قابلیت On Reveal برای احیای یک کارت از بین رفته و ادغام با آن است. سپس می توان آن کارت ادغام شده را در هر نوبت جابه جا کرد. چند دلیل تند برای ترکیب عرشه‌های Destroyer و Move در اینجا. Season Pass همچنین انواع و آواتارهای Magik و Colossus را برای شما به ارمغان می آورد، که منطقی است زیرا آنها اعضای Phoenix Five هستند.

بخوانید:   ستاد مشترک نیروهای نظامی ژاپن تاسیس می‌شود

طبق معمول، بن برود از توسعه دهنده Second Dinner یک ویدیوی کاملاً شگفت انگیز دارد که به طور کامل آنچه در فصل جدید در راه است را توضیح می دهد. من آن را در زیر پیوند داده ام، و مطمئناً باید به آن ساعت بدهید. این مرد برای هنرش عذاب می کشد و این بار هم جراتش را می کشد. اگر وقت دارید آن را بررسی کنید، ادامه دهید و این کار را انجام دهید. اگر این کار را نمی کنید یا نمی توانید در حال حاضر ویدیویی را تماشا کنید، در زیر با شما ملاقات خواهم کرد تا جزئیات مهم را به شما اطلاع دهم.

همه چیزهای خوب باید به پایان برسند، و برای این عجیب و غریب دوستدار Spidey، خداحافظی با عنکبوت در مقابل فصل از مارول اسنپ (رایگان) کمی غم انگیز است. با این حال، ما خاطرات خوب و کارت‌های عنکبوتی داریم، بنابراین من حاضرم کنار بکشم و اجازه دهم بخش دیگری از هواداران مارول زمان خود را برای درخشش داشته باشد. طرفداران مردان ایکس، نوبت شماست. فصل بعد نام دارد ظهور ققنوس، و لازم نیست که خواننده کمیک هاردکور باشید تا بدانید این به چه معناست.

اگر می‌خواهید با آخرین استراتژی‌ها و ظهور ققنوس فصل از فردا شروع می شود من هنوز واقعاً لذت می برم مارول اسنپ، و آهنگ کارت های جدید برای تازه نگه داشتن چیزها مناسب است. همچنین، بن برود کاملاً شایان ستایش است و من می‌خواهم بازی ادامه پیدا کند، اگر او را حداقل یک بار در ماه جلوی دوربین نگه دارم.

بخوانید:   Dead Cells 'Clean Cut' اکنون در رایانه شخصی به روز می شود و دو سلاح جدید، حالت Speedrun و موارد دیگر را به همراه دارد - TouchArcade

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/03/the-phoenix-force-arrives-in-the-latest-season-of-marvel-snap/