Total War: Warhammer 3 نبود بهترین بازی LOTR را جبران می کند

در دورانی که بازی‌های ویدیویی در دنیای فانتزی تالکین یا ناامیدکننده هستند و یا عمدتاً مقادیر ناشناخته‌ای دارند (در حال حاضر استودیوهای انگشت شماری هستند که بازی‌های ارباب حلقه‌ها را می‌سازند، اما هیچ یک از اعلان‌های آن‌ها هنوز نظر من را برنمی‌گرداند) Total War: Warhammer 3 مرهم تسکین دهنده عدم وجود است نبرد برای سرزمین میانه و دنباله های آن تماشای درگیری قهرمانان بزرگتر از کارگاه گیمز در میدان های نبرد پر از گدازه در حالی که خرس های قطبی غول پیکر اثیری به دزدان دریایی خون آشام و عقاب ها وارد می شوند که در هوا با جادوگران سوار بر وایورن برخورد می کنند لذتی بی نظیر دارد.

ارتش Cathay با نیروهای شیطانی Tzeentch در Total War: Warhammer 3 صفوف خود را می بندد.

تصویر: Creative Assembly/Sega

با این حال – شرم آور است که طرفداران استراتژی مدرن نمی توانند به سادگی از فروشگاه Origin، GOG.com یا حتی Game Pass دیدن کنند تا درگیری های ساده و در عین حال جذاب بین مردان غرب، الف ها، کوتوله ها، گابلین ها، موردور را امتحان کنند. ایزنگارد و نیروهای پادشاه جادوگر.

اما شما همچنین می توانید با فراعنه مرده مصری با اژدهایی که تغییر شکل می دهند مبارزه کنید. خون‌آشام‌ها می‌توانند با ارتشی از افراد درختی کنار بیایند. ارواح کوتوله اجدادی می توانند از گلوله های تفنگ گاتلینگ شهاب آلود سربازان موش های زیرزمینی طفره بروند. من نبرد فانتزی را به عنوان یک جهان تصور می کنم که توسط نوعی وسواس تالکین ساخته شده است که کمی به آن رسیده است. هم در دهه 80 گم شد. با تمدید، Total War: Warhammer 3 The Battle for Middle-earth با شماره 11 است.

بخوانید:   مذاکرات تجاری آمریکا و تایوان

احتمالاً به همین دلیل است که من به شدت به آن گرایش پیدا کردم Total War: Warhammer زمانی که در سال 2016 منتشر شد، و دنباله‌های آن در سال‌های پس از آن، در چیزی که من می‌گویم به اوج خود رسید. وسواس سالم با Total War: Warhammer 3. این سه گانه استراتژی بزرگ که در محیط «نبرد فانتزی» کارگاه گیمز (که قبل از بازنشانی دنیای رومیزی با دنیای زیگمار در سال 2015 وجود داشت) وجود داشت، کهن الگوهای فانتزی تالکین را می گیرد و آنها را با داستان های کارتونی، درگیری هایی شبیه به انیمه تزئین می کند. و ابرقدرت های مضحک مطمئناً، می‌توانید آن را دوباره نمایش دهید سواری روهیریم در میدان های Pelennor. و بله، شما می توانید آن شگفت انگیز را دوباره خلق کنید نقاط خفگی Osgiliath در برابر انبوهی از اورک ها، گابلین ها، ترول ها و ماشین های جنگی.

در 31 دسامبر 2010، یک اتفاق ناگوار رخ داد: الکترونیک آرتز سرورهای آنلاین را برای ارباب حلقه ها: نبرد برای سرزمین میانه، و همچنین دنباله آن و گسترش دنباله. علاوه بر این، قرارداد مجوز EA با New Line Cinema، که به اولی اجازه می داد بازی هایی را که در دنیای فانتزی جی آر آر تالکین از سال 2001 اتفاق می افتاد، توسعه دهد، نیز منقضی شد. برادران وارنر نقش مباشر بازی‌های ویدیویی ارباب حلقه‌ها را برعهده گرفت، سری نبرد برای سرزمین میانه از ویترین فروشگاه‌های دیجیتال ناپدید شد و یکی از سریال‌های استراتژی زمان واقعی مورد علاقه من در برزخ صدور مجوز محو شد.

اما به‌عنوان وسیله‌ای برای راهپیمایی ارتشی متشکل از نیزه‌داران گوندوری، تکاوران Ithilien و سواران روهان به سوی Osgiliath، تنها برای درگیری با نیروی مخالف اوروک‌ها، ترول‌ها و ماشین‌های جنگی در یک نبرد بی‌درنگ، که در آن از دو نفر دفاع می‌کنید. پل ها بر روی رودخانه آندوین قبل از حمله غافلگیرانه با سواره نظام ارتقا یافته بیش از یک سوم؟ این بازی ها حاکم شد. من صدها ساعت را صرف بازی کردم وارکرافت 3، شرکت قهرمانان، و Command & Conquer: Red Alert 2 در سال‌های منتهی به اولین نبرد برای سرزمین میانه، و من هر یک از آنها را بازی‌های استراتژیک‌تر و متعادل‌تر می‌دانم. اما برای کسی که وسواس زیادی به درگیری‌های رزمی که در کتاب‌های تالکین به تفصیل آمده است، و روشی که آن‌ها در دستان پیتر جکسون زنده شدند، «نبرد برای سرزمین میانه» در توانایی خود برای نشان دادن چگونگی جنگ با اژدها، غول‌ها، جادوگران نفس‌گیر بود. ، افراد درختی و قهرمانان مافوق بشر ممکن است آشکار شوند. و در آن زمان هیچ چیز دیگری مانند آن وجود نداشت.ارتشی از اورک‌های موردور به یک شهرک محصور شده توسط مردان غرب در The Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2 حمله می‌کنند.

تصویر: EA Los Angeles/Electronic Arts via SpottinGames/YouTube

منبع: https://www.polygon.com/sub-gems/23787331/lord-of-the-rings-total-war-warhammer-3-factions-races-strategy

سال گذشته، من در مورد آن نمی نوشتم Total War: Warhammer 3 برای Sub Gems، ستون Polygon برای درخشان‌ترین توصیه‌های خدمات اشتراک ما رزرو شده است، زیرا از نظر فنی در هیچ سرویسی به شکل کامل در دسترس نبود. اما در ماه فوریه، Creative Assembly ساخته شده است امپراتوری های جاودانه، توسعه ای که نقشه ها و جناح های هر سه ورودی سه گانه را ترکیب می کند، برای همه دارندگان بازی های پایه و مشترکین Game Pass رایگان است. بازیکنان دیگر نیازی به داشتن هر بازی در این سری برای فرماندهی ارتش بر روی نقشه شلوغ، عظیم و خارق العاده ندارند. آنها می توانند با بسط بازی کنند وارهمر 3جناح‌های خود را راه‌اندازی می‌کنند و در صورت مواجهه با آن‌ها قطعات جدید را تکه تکه خریداری می‌کنند. بازی‌های Total War ساخته‌های پیچیده‌ای هستند، و PC Game Pass یک راه عالی برای بازیکنان فراهم می‌کند تا قبل از خرید شدید کل سه‌گانه، آب‌ها را آزمایش کنند.

بازی های Battle for Middle-earth اینطور نیستند غیر ممکن برای بازی در سال 2023. به طور رسمی، می توانید نسخه های فیزیکی متعلق به هر بازی را در eBay خریداری کنید و کل مجموعه را به صورت آنلاین از طریق سرورهای سفارشی بازی کنید. همچنین یک مد فن عظیم Unreal Engine 4 در حال کار است (اگرچه هنوز مشخص نیست که چه زمانی، یا اگر، پروژه به پایان خواهد رسید).

The Battle for Middle-earth بهترین سریال استراتژیکی نیست که تا به حال ساخته شده است. مبارزات متکی بر ضعف‌های استاندارد واحد سنگ-کاغذ-قیچی بود، جناح‌ها در چند نفره به شدت نامتعادل بودند، و هوش مصنوعی دشمن همان بازی‌های سفارشی استراتژی‌ها را بعد از بازی سفارشی تکرار می‌کرد که منجر به درگیری‌های قابل پیش‌بینی برای هرکسی شد که ترجیح می‌داد از چند نفره آنلاین اجتناب کند.

تزارینا کاتارین و یک جادوگر یخی در کنار پلنگ برفی کیسلف در Total War: Warhammer 3 وارد نبرد می شوند.

تصویر: Creative Assembly/Sega

Creative Assembly در طول سه بازی و بیش از دوجین بسته DLC ثابت کرده است که می تواند یک دنیای فانتزی دوست داشتنی را با مقیاس، وسعت و خلاقیتی که این محیط سزاوار آن است، بازسازی کند. اگر مجوز فانتزی غول‌پیکر دیگری در انتظار اقتباس بزرگ بعدی از بازی‌های ویدیویی وجود داشت، Creative Assembly می‌توانست به آن دست پیدا کند…