Trilogy – نسخه قطعی برای iOS و Android هنوز برنامه ریزی شده است، بدون پنجره انتشار – TouchArcade

در آگوست سال گذشته، اولین خبر مربوط به آن را دریافت کردیم Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در تلفن همراه با Take Two که آن را برای انتشار قبل از 31 مارس 2023 فهرست کرده است. بدیهی است که این اتفاق نیفتاد و بسیاری از مردم تعجب کرده‌اند که آیا انتشار بی‌صدا لغو شده است. امروز Take-Two Interactive آن را فهرست کرده است در آن ارائه سرمایه گذار همانطور که هنوز برای انتشار در تلفن همراه برنامه ریزی شده است. هیچ پنجره انتشار ارائه نشده است. حداقل کنسل نشده درسته؟ من هنوز هم بسیار علاقه مند هستم که ببینم نسخه های تلفن همراه در برابر نسخه های سوییچ و ایکس باکس سری ایکس که من بازی کردم چگونه است. پس از اعلام و انتشار اولیه برای پلتفرم های رایانه شخصی و کنسول، نسخه سوییچ را بررسی کردم. بررسی من از سه گانه در سوییچ را اینجا بخوانید.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در 11 نوامبر 2021 برای Nintendo Switch، PS5، PS4، Xbox Series X|S، Xbox One و PC (راه‌انداز بازی Rockstar) عرضه شد. نسخه‌های iOS و اندروید در ابتدا برای نیمه اول سال 2022 برنامه‌ریزی شده بودند، اما ما همچنان منتظر هر قیمت یا پنجره‌ای در حال حاضر هستیم. نسخه کنسولی با قیمت 59.99 دلار عرضه شد، بنابراین جالب است که ببینیم بازی‌ها روی موبایل چه قیمتی دارند و آیا آنها به صورت جداگانه فروخته می‌شوند یا فقط به عنوان یک بسته سه‌گانه. این بسته با تخفیف هنوز در iOS فعال است. تا آن زمان، بررسی های ما را بخوانید Grand Theft Auto III، دزدی بزرگ خودرو معاون شهر، و Grand Theft Auto San Andreas. به چی فکر میکنی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تا به حال اگر آن را روی هر پلتفرمی بازی کرده اید؟

بخوانید:   Destiny 2: Xur امروز کجاست؟ مکان و اقلام عجیب و غریب برای 26-30 می

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/18/gta-trilogy-the-definitive-edition-mobile-release-still-planned-no-new-date-grand-theft-auto-rockstar/