Ubisoft Forward 2023: زمان شروع، نحوه تماشا و انتظارات

نمایشگاه Ubisoft Forward 2023 در تاریخ 12 ژوئن به صورت زنده پخش می شود و به روز رسانی های آینده را ارائه می کند. Assassin’s Creed Mirage، بازی بعدی از سری مسابقه‌های The Crew و به‌روزرسانی مورد انتظار در مورد اقتباس ناشر از مجموعه فیلم‌های آواتار جیمز کامرون.

این رویداد با یک پیش نمایش در ساعت 12:45 بعد از ظهر EDT آغاز می شود و 15 دقیقه بعد به ارائه اصلی می رسد. طرفداران می‌توانند همه اعلان‌ها و پیشرفت‌ها را در اینجا مشاهده کنند، یا در صفحه رسمی یوبی‌سافت دنبال کنند تکان دادن یا یوتیوب کانال ها

یک تیزر تریلر منتشر شده در تاریخ 1 ژوئن وعده داده است که حداقل به آن اشاره شود سراب، خدمه موتور فستیوال، و آواتار: مرزهای پاندورا، با ذکر اسرارآمیز از برخی بازی‌های بی‌نام، یا احتمالاً حتی اعلام‌نشده.

Ubisoft Forward 2023 ساعت چند است؟

روز دوشنبه، 12 ژوئن، روز بعد از نمایشگاه بزرگ بازی‌های ایکس‌باکس است. پخش از ساعت 10 صبح به وقت PDT/13 EDT/7 بعد از ظهر CEST آغاز می‌شود. یوبی سافت اعلام نکرده است که ویترین خود چقدر طول خواهد کشید، اما ممکن است تا 90 دقیقه اجرا شود.

برای بقیه رویدادهای بزرگ بازی که در این تابستان اتفاق می‌افتند، برنامه کامل پخش‌های زنده «not-E3» و Summer Game Fest Polygon را بررسی کنید.

چه چیزی در Ubisoft Forward 2023 نشان داده خواهد شد؟

بعلاوه Assassin’s Creed Mirage, The Crew: Motorfest, و آواتار: مرزهای پاندورا، یوبی سافت تعدادی پروژه دیگر نیز در دست اجرا دارد – اگرچه اینها به طور رسمی برای Ubisoft Forward 2023 تایید نشده اند.

  • جمجمه و استخوان، ماجراجویی دزدان دریایی جهان باز که بارها به تأخیر افتاده است، اخیراً در سال مالی جاری یوبی سافت (که از اول آوریل آغاز شد) انجام شد، اگرچه تاریخ راه اندازی مشخصی ندارد.
  • تام کلنسی The Division Heartland یک نسخه بتا بسته به زودی، ظاهراً در تابستان امسال، بدون تاریخ مشخصی هنوز ارائه می شود. این شرط خوبی است که در Ubisoft Forward بیشتر در مورد نسخه بتا خواهیم شنید.
  • استودیوی Massive Entertainment، استودیوی اصلی Tom Clancy’s The Division، یک بازی جنگ ستارگان جهان باز در دست ساخت دارد که از زمان معرفی آن در ابتدای سال 2021، خبری از آن نداشتیم. یوبی سافت در یک تماس معمولی با سرمایه گذاران، در ماه گذشته گفت: “یک بازی بزرگ دیگر” در 12 ماه آینده عرضه خواهد شد. اینکه آیا این بازی تا به حال بدون عنوان جنگ ستارگان است یا چیز دیگری باید دید.
  • XDefiant، بازی تیراندازی چند نفره که بر روی چندین IP یوبی سافت طراحی شده است، در ماه آوریل یک نسخه بتا بسته و پیش نمایش دریافت کرد. هنوز تاریخ یا پنجره ای برای عرضه ندارد، اما ممکن است بتوانیم درباره این «برادران Tom Clancy’s Smash» بیشتر بشنویم. تیرانداز رایگان برای بازی
  • یوبی سافت اعلام رسمی یوبی‌سافت فوروارد گفته است که بینندگان در توییچ واجد شرایط کاهش Twitch در بازی از جمله آواتار: مرزهای پاندورا، جمهوری سواران، Assassin’s Creed Valhalla، و سراب.
  • چیزی که نمی‌بینید: اگرچه یوبی‌سافت مونترال در حال تصاحب آن است شاهزاده ایرانی: شن های زمان یوبی‌سافت در پایان ماه می گفت و به طور موثر توسعه آن بازسازی را دوباره شروع می‌کند شن های زمان در Ubisoft Forward نشان داده نخواهد شد.
بخوانید:   تعداد انگشت شماری از بهترین معاملات رایانه های شخصی از Prime Day – WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی

منبع: https://www.polygon.com/23752912/ubisoft-forward-2023-date-schedule-lineup