War Thunder اقتصاد را “بازبینی” می کند، طرفداران آن را بررسی می کنند – بازی بمب به جهنم

متأسفانه، این «بی‌نظیری» طی سال‌ها باعث شده است که Gaijin با رقابت واقعی کمی روبرو شود. چیزی که به عنوان یک عنوان «بازی رایگان» شروع شد، به مرور زمان کمتر و کمتر رایگان شد. Gaijin به اضافه کردن کشورها و وسایل نقلیه ادامه می دهد، در حالی که در عین حال هزینه های تعمیر را افزایش می دهد و سود RP/SL را کاهش می دهد. یک حساب پریمیوم دیگر برای پیشرفت راحت کافی نیست، اکنون باید وسایل نقلیه ممتاز را نیز در هر کشوری خریداری کنید.

ما همچنین به طور مداوم در حال بررسی مجموعه وسیعی از بازخوردها و پیشنهادات دریافتی هستیم. مطمئن باشید، اینها برای ما مهم هستند و به آنها رسیدگی خواهد شد، اما در این لحظه، اولویت اول ما اقتصاد و پیشرفت بازی است.

بازیکنان عزیز

برای بازیکنان جدیدی که این مطلب را می‌خوانند، Gaijin اخیراً اعتراف کرده است که آنها وسایل نقلیه رایگان را حول درآمد منفی SL برای بازیکنان متوسط ​​متعادل می‌کنند. این بدان معنی است که آنها می خواهند شما با بازی کردن پول از دست بدهید، بنابراین مجبور خواهید شد یک وسیله نقلیه درجه یک خریداری کنید.

ابتدا از تک تک شما صمیمانه عذرخواهی می کنیم. ما عمیقاً متأسفیم از این واقعیت که اقدامات ما شما را ناامید کرده است، و ما نتوانسته‌ایم نگرانی‌هایی را که در طول زمان بیان کرده‌اید به درستی برطرف کنیم. ما اشتیاق شما به بازی را به اشتراک می گذاریم و ما را ناراحت می کند که تصمیمات ما مطابق انتظارات شما نبوده است.

در طول هفته گذشته، ما با جدیت در حال تجزیه و تحلیل بازخوردهایی بودیم که ارائه کرده‌اید. ما نگرانی های شما را در مورد تعادل اقتصادی (شیرهای نقره ای و نقاط تحقیقاتی) و همچنین تحقیقات اصلاحی می پذیریم و با آن موافقیم. بنابراین ما رسیدگی به این مسائل را به عنوان نگرانی فوری خود در اولویت قرار داده ایم.

بخوانید:   راهبرد کانادا برای تقویت موقعیت نظامی در منطقه هند و اقیانوسیه / با چین مقابله می کند

به عنوان یک معیار بیشتر بازیکنان در حال حاضر هستند با این حال، برنامه ریزی برای تحریم در 26 می دیگر برنامه‌ریزی برای “روز باشگاه مهر” در 25 مه، در تلاش برای ترغیب “بازیکنان جدید برای ترک”، ممکن است ایده یا ظاهر خوبی نباشد..

منبع: https://kotaku.com/war-thunder-f2p-pc-protest-steam-pc-review-economy-p2w-1850468060

من استدلال می کنم که گوش دادن در حال حاضر، گوش دادن بسیار دیر است. واضح است که این پایه بازیکن به اندازه کافی از این مزخرفات لذت برده است و برای یک عصبانیت داشته است خیلی مدت زمان طولانیو با یک سری تغییرات به عقب برگردیم برای رفع ایرادات اساسی در طراحی زیربنایی بازی که واقعاً مردم از آن خشمگین هستند.

تیرانداز آنلاین خودرو جنگ تندر اخیراً تغییراتی در نحوه عملکرد اقتصادی خود ایجاد کرده است و بازیکنان بازی به قدری ناراحت هستند که نه تنها بازی را به جهنم بمباران کرده اند، بلکه سازندگان نیز مجبور شده اند آن را انجام دهند. فوق العاده اقدامات عذرخواهی در پاسخ

اساساً، بازی‌ای که در طول سال‌ها به طور فزاینده‌ای پولی برای برد شده است-و همچنین تبدیل شدن به محل تخلیه اسرار دولتی-تغییرات اقتصادی که اخیراً اجرا شده‌اند و به‌دنبال هر چیزی از بازی – به‌ویژه پیشرفت – حتی سخت‌تر می‌کنند، مگر اینکه به طور منظم پول واقعی خرج کنید.

من نمی خواستم نظر منفی بگذارم، اما تحقیر آشکار گایجین نسبت به بازیکنان خودش، دستم را مجبور کرده است.

ما در حال ایجاد برنامه ای برای مقابله با این مشکلات هستیم. در حالی که پیشرفت اولیه در درک دامنه این مسائل و راه حل های بالقوه را داشته ایم، پیش بینی می کنیم تا 14 ژوئن نقشه راه دقیق تری ارائه کنیم.

بازیکنان که از این بهره کشی به ستوه آمده بودند، یکی از معدود کارهایی را که در دسترس آنها بود انجام دادند: آنها به Steam رفتند تا بازخورد منفی بگذارند و پست بگذارند. هزاران پیام های اعتراض به تغییرات و حمله به توسعه دهندگان Gaijin. در زمان انتشار، بخش بررسی استیم بازی به این صورت بود:

تصویری برای مقاله با عنوان War Thunder 'Revises'  اقتصاد، نقد طرفداران-بازی بمب به جهنم

ما فوریت شما برای اعمال تغییرات را درک می کنیم و به شما اطمینان می دهیم که با اشتیاق شما شریک هستیم. با این حال، با توجه به مقیاس و پیچیدگی پروژه‌ای مانند War Thunder، مدتی زمان لازم است تا اطمینان حاصل شود که هر تغییری که ایجاد می‌کنیم هم برای تجربه بازیکن مؤثر و هم مفید است.

تغییر شدت و زمان فشار زمانی که بازیکنان از این فشار بسیار ناراحت هستند کاری انجام نمی دهد.

War Thunder یک بازی است که شبیه هیچ بازی دیگری نیست، با سیستم آسیب جامع، بازوهای ترکیبی، و انواع تانک ها، هواپیماها و کشتی ها با مدل های زیبا.

در پاسخ، گایجین جدیدترین و تنبیه‌کننده‌ترین تغییرات اقتصادی را لغو کرده است – اگرچه این امر برای معکوس کردن روند تدریجی که قبلاً بسیاری از بازیکنان قدیمی را از خود دور کرده بود، کمکی نمی‌کند – و یکی از متأسفانه‌ترین عذرخواهی‌هایی را که تا به حال دیده‌ام منتشر کرد:

ما واقعا برای ناامیدی و ناامیدی که ایجاد کرده ایم متاسفیم. ما به شما متعهد می شویم که هر کاری از دستمان بر می آید برای بهبود بازی انجام می دهیم و اعتماد شما را دوباره به دست می آوریم.