World Defense یک بازی جدید واقعیت افزوده با استفاده از فناوری ARCore گوگل است که در تابستان امسال بر روی iOS و Android راه اندازی می شود – TouchArcade

بنابراین به نظر می رسد چند اتفاق جالب در این ویدیو رخ می دهد. اول، نوعی از بازی واقعیت افزوده است که احتمالاً انتظارش را دارید، جایی که مهاجمان در دنیای اطراف شما ظاهر می شوند و شما آنها را با نگاه کردن از لنز دوربین دستگاه خود به پایین شلیک می کنید، اما همانطور که اشاره کردم این بدها از محیط اطراف خود آگاه هستند. به داده های نقشه برداری گوگل چیز دیگری که در جریان است این است که به نظر می رسد حالتی وجود دارد که از داده های نقشه برداری برای ایجاد سطوح واقعی از شهرها و خیابان های جهان استفاده می کند، بنابراین اگر می خواهید از خیابان پنجم مجازی در نیویورک پرواز کنید و مهاجمان را از آن خارج کنید. آسمان، شما می توانید این کار را انجام دهید. این به نوعی مرا به یاد شوخی اول آوریل می اندازد که گوگل چند سال پیش انجام داد و به شما اجازه بازی داد Pac-Man در امتداد خیابان های شهر در Google Maps.

این واقعاً جالب است، زیرا من دریافته‌ام که بیشتر تجربیات AR بسیار ضعیف هستند، زیرا آنها کم و بیش عناصر بازی ویدیویی هستند که از طریق لنز دوربین به یک محیط واقعی نمایش داده می‌شوند و هیچ ارتباط واقعی بین این دو وجود ندارد. البته استثنائاتی وجود دارد، اما به طور کلی اکثر بازی‌های واقعیت افزوده بدون توجه به جایی که آنها را بازی می‌کنید همان تجربه را خواهند داشت. این چیزی است که صدای ARCore را بسیار جالب می کند، و این چیزی است که من فکر می کردم با توجه به فناوری گوگل آن، منحصر به بازی های اندروید باشد. با این حال، مهاجمان فضایی: دفاع جهانی به دستگاه‌های iOS نیز می‌آید، بنابراین برای به اشتراک گذاشتن فناوری جالب خود از آن‌ها خوب است. TAITO همچنین اخیرا یک کلیپ بیشتر از گیم پلی بازی منتشر کرده است مهاجمان فضایی: دفاع جهانی، که به شما ایده بهتری در مورد نحوه واقعی بازی کردن می دهد.

بخوانید:   تریلر Fast X: جیسون موموآ واتیکان را برای خانواده منفجر می کند

مهاجمان فضایی: دفاع جهانی قرار است اواخر تابستان امسال منتشر شود و با مراجعه به سایت می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید وب سایت بازی. همچنین می توانید برای نسخه اندروید پیش ثبت نام کنید در فروشگاه Google Playبا پیش‌سفارش‌های نسخه iOS که گفته می‌شود در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/03/space-invaders-world-defense-is-a-new-ar-game-using-googles-arcore-technology-launching-on-ios-and-android-this-summer/

چند سال پیش در مارس 2021، TAITO، با همکاری Square Enix، اعلام کرد که یک بازی واقعیت افزوده بر اساس افسانه ای مهاجمان فضایی در دست ساخت بود. این توسط Square Enix Montreal در حال توسعه بود، اما ما واقعاً چیزی بیشتر از این پروژه پس از اعلام آن نشنیدیم و سپس Square Enix Montreal متأسفانه در اواخر سال گذشته پس از خریداری آن توسط گروه Embracer، لرزید. من واقعاً مطمئن نبودم که سرنوشت آن چیست مهاجمان فضایی بازی AR خواهد بود، اما ظاهراً هنوز زنده است و به طور رسمی عنوان می شود مهاجمان فضایی: دفاع جهانی. این بازی با فناوری ARCore گوگل ساخته شده است، که از دانش توپوگرافی گسترده گوگل در مورد سیاره ما برای ارائه یک بازی واقعیت افزوده استفاده می کند که در آن بیت هایی که در واقعیت ما افزوده می شوند، می توانند در واقع از محیط اطراف خود آگاه باشند و به آن واکنش نشان دهند. آن را بررسی کنید.