«World of Goo Remastered» از طریق نتفلیکس در تاریخ 23 می برای iOS و اندروید عرضه می‌شود، بازی اصلی حذف می‌شود – TouchArcade

در بازی های نتفلیکس، World of Goo Remastered همچنین دارای بومی سازی های اضافی با تعداد کل زبان های پشتیبانی شده از جمله: انگلیسی، اسپانیایی (اسپانیا)، اسپانیایی (آمریکای لاتین)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، هلندی، لهستانی، مجارستانی، کره ای، ژاپنی، چینی (ساده شده)، چینی ( سنتی)، پرتغالی (برزیل) و ترکی. این نسخه همچنین از اندازه های مدرن صفحه نمایش و پشتیبانی ذخیره ابری از طریق نمایه Netflix پشتیبانی می کند. از اینکه می بینم نسخه اصلی از لیست حذف می شود ناراحت هستم، اما این ریمستر احتمالا بهترین نسخه کلاسیک مستقل خواهد بود. من مشتاقانه منتظر بازی آن هستم که در 23 می برای iOS و Android منتشر شود. اگر می‌خواهید بازی اصلی را قبل از حذف آن در 11 مه دریافت کنید، از پیوند برای iOS استفاده کنید. اینجا و اندروید اینجا. آیا بازی کرده ای دنیای گو قبل از آن یا می خواهید آن را امتحان کنید World of Goo Remastered در 23 می از طریق نتفلیکس؟

توجه: پیوندهای موجود در این صفحه برای دنیای گو برای نسخه اصلی هستند. از آنجایی که بازی در حال حذف شدن است، احتمالاً این پیوندها به زودی کار نمی کنند.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/08/world-of-goo-remastered-mobile-release-date-netflix-classic-delisted/

جمعه شب، نتفلیکس و شرکت فردا اعلام کردند که ریمستر بازی دنیای گو در تاریخ 23 می در سراسر جهان به iOS و Android عرضه خواهد شد. Indie classic در حال حاضر بر روی اندروید و iOS به عنوان یک بازی پولی در دسترس است و در سال 2010 بهترین بازی iPad ما بود. در آن زمان در iPad از آن بسیار لذت بردم و در نهایت آن را در آیفون دوباره پخش کردم. این معمایی که میلیون‌ها توپ گو و موسیقی شگفت‌انگیز را در خود جای داده است، در این ماه از طریق Netflix Games شاهد نسخه‌ای جدید از موبایل خواهد بود. ریمستر در حال حاضر در دسترس است پلتفرم های رایانه شخصی در حال حاضر. ریمستر گیج مبتنی بر فیزیک همچنین به این معنی است که بازی اصلی در حال حذف شدن است. را اعلام رسمی از Tomorrow Corporation تایید می کند که نسخه کلاسیک از دنیای گو در تاریخ 11 مه از فهرست حذف خواهد شد. اگر مالک آن هستید، همچنان می‌توانید آن را دوباره دانلود کنید. تریلر نسخه اصلی را تماشا کنید دنیای گو زیر:

بخوانید:   اولین تیزر سریال Twisted Metal Show اولین نگاه به دندان شیرین دلقک شیطانی را به ما می دهد