World Of Warcraft Fans Trick AI، هیلاریتی به وجود می آید

متن هوش مصنوعی هیجان در مورد گلوربو را طوری ثبت می کند که گویی یک چیز واقعی است، با عنوانی که می گوید:World of Warcraft (WoW) بازیکنان برای معرفی گلربو هیجان زده هستند. متن به طور آزادانه از تاپیک Reddit که حاوی اطلاعات جعلی درباره بازی است، نقل قول می کند، حتی اصطلاحات پوچ مانند “جنبه اردک” را به کار می برد.

در حالی که مقاله حذف شد، اگر 2000 رأی موافق برای انتشار یک مقاله هوش مصنوعی در مورد برخی از اطلاعات جعلی کافی است، من فقط می توانم تصور کنم که اگر مردم آنجا مشتاق ایجاد سر و صدا در مورد سایر اخبار جعلی باشند، چه اتفاقی می تواند بیفتد (و احتمالاً اتفاق خواهد افتاد). در حال حاضر، Glorbo یک مثال احمقانه است، اما نتایج موذیانه تر و عمدی تر در اینجا به وضوح امکان پذیر است.

منبع: https://kotaku.com/world-of-warcraft-wow-mmo-ai-fake-news-glorbo-reddit-1850663596

اگرچه هیچ پیوند زنده ای برای مستند کردن این موضوع وجود ندارد و مقاله مورد نظر از آن زمان حذف شده است، پورتال به نظر می‌رسد که با ارائه مقاله دیگری که نشان می‌دهد بازیکنان «واکنش به استفاده از هوش مصنوعی برای حذف محتوا از subreddit برای سایت‌های بازی محبوب» به گزارش‌های خود در مورد Glorbo پاسخ می‌دهند، و تقریباً این بازی را کنار گذاشته است. پورتال واقعاً با انجام این کار توسط هوش مصنوعی نیرو می گیرد.

Diablo IV – Bear Bender Build

قطعه «بازیکنان به محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی واکنش نشان می‌دهند» دیگر زنده نیست. علاوه بر این، به نظر می رسد که پورتال تیتر مقاله اصلی گلربو را تغییر داد تا قبل از حذف کامل آن را “طنز” اعلام کند.

بخوانید:   برنامه‌های به‌روزرسانی Devs Remastered BattleBit و زمانی که ممکن است دسترسی زودهنگام را به اشتراک بگذارد

توانایی هوش مصنوعی (معمولا) برای تولید نحو دستوری صحیح مطمئناً چشمگیر است، اما هیچ هوشمندی واقعی در پشت متن وجود ندارد، به این معنی که روشی که من و شما اعتبار برخی از جملات را بررسی می‌کنیم، یا در پاسخ به برخی جزئیات یا رویدادها به افکار اصلی می‌رسیم، در آثار تولید شده توسط هوش مصنوعی وجود ندارد. در حال حاضر، این به طور عمدی توسط سازمان ثابت شده است World of Warcraft جامعه ای که موفق شده اند اعلامیه های جعلی تولید کنند تا ربات های هوش مصنوعی را در وب سایت های خاصی فعال کنند تا اطلاعات جعلی را به عنوان خبر منتشر کنند.