Xbox Game Pass: نحوه اشتراک، قیمت و امتیازات

این یک شوخی در حال اجرا است که به دلیل اینکه Game Pass یک معامله جدی خوب است، انجام ندادن آن سخت است صدایی شبیه یک شیل برای مایکروسافت هنگام صحبت در مورد آن. اما وقتی در مقابل سرویس‌های رقیب، از جمله پلی‌استیشن پلاس، و تا حدی، نینتندو سوییچ آنلاین قرار می‌گیریم، Game Pass بدون شک ارزش خوبی است. به مشترکین کاتالوگ چرخشی از بازی های خوب، از جمله بازی های سطح AAA (از جمله Forza Motorsport و استارفیلد) و بسیاری از عناوین مستقل عالی. شما همچنین می توانید معاملات انحصاری در مورد عناوینی که می خواهید بخشی دائمی از کتابخانه خود کنید، دریافت کنید.

اگر قبلاً مشترک Game Pass نبوده‌اید، این پست حاوی همه چیزهایی است که باید در مورد چندین امتیاز و بازی که با هر اشتراک ارائه می‌شود و هزینه اشتراک آن بدانید، تهیه کرده‌ایم.


 • در کنسول های Xbox One، Series X و Series S موجود است
 • دسترسی فوری به نسخه های جدید استودیوی بازی Xbox
 • تخفیف و معاملات استثنایی
 • شامل Xbox Live Gold برای چند نفره آنلاین نیست
 • مزایای Riot Game Pass

هزینه PC Game Pass برابر با نسخه انحصاری کنسول Game Pass است (9.99 دلار)، و بسیاری از مزایای مشابه را به اشتراک می گذارد. در حالی که PC Game Pass از نظر فنی شامل عضویت Xbox Live Gold نمی‌شود، برای بازی آنلاین رایگان به آن نیازی ندارید.

بازی‌های ابری هنوز در حال انجام است، زیرا برای تجربه‌ای بهینه، به شدت به یک اتصال اینترنتی قوی و ثابت متکی است. صرف نظر از این، این هنوز هم یک راه جالب برای تجربه بازی‌ها در حال حرکت است، یعنی آن‌هایی که در غیر این صورت ممکن است به آن‌ها دسترسی نداشته باشید، مانند بازی‌های قدیمی‌تر انحصاری Xbox. Crimson Skies: High Road to Revenge، یا Blinx: The Time Sweeper.

بخوانید:   شمار کشته شدگان سیل فیلیپین به ۳۹ نفر رسید

منبع: https://www.polygon.com/deals/23759446/xbox-pc-game-pass-ultimate-subscribe-price-perks

Riot Games نیز شامل مزایای بیشتری برای مشترکین Game Pass به شکل پاداش های درون بازی، که شامل افزایش XP و دسترسی به شخصیت های جدید برای بازی هایی مانند شجاع، لیگ افسانه ها، و تاکتیک های مبارزه تیمی.


 • در رایانه های شخصی ویندوز 10/11 موجود است
 • دسترسی فوری به نسخه های جدید استودیوی بازی Xbox
 • تخفیف و معاملات استثنایی
 • مزایای Riot Game Pass
 • عضویت استاندارد EA Play (معمولاً 4.99 دلار در ماه)
نسخه انحصاری کنسول Game Pass که به سادگی Xbox Game Pass نامیده می شود، حق عضویت دارد 9.99 دلار در ماه. این نسخه از Game Pass بر روی Xbox One یا Xbox Series X یا Series S موجود است و به شما امکان دسترسی به همان کتابخانه عناوین را می دهد که با اشتراک کمی گرانتر Game Pass Ultimate قابل دسترسی است. چیزی که فاقد آن است دسترسی چند نفره آنلاین برای اکثر بازی ها است (فورتنایت برای مثال، برای بازی آنلاین به هیچ گونه اشتراکی نیاز ندارد. با این حال، همچنان به همان تخفیف‌های عناوینی که ممکن است بخواهید بخرید دسترسی خواهید داشت.

یکی از کلیدهای اضافه شده به PC Game Pass عضویت در EA Play است. EA Play شبیه Game Pass است که دسترسی نامحدود به کتابخانه ای از ویژگی های EA را ارائه می دهد دیوانه، فیفا، سیمزو موارد دیگر، به علاوه 10٪ تخفیف برای هر چیزی در کتابخانه EA Play. اعضای EA Play همچنین این فرصت را دارند که تا 10 ساعت قبل از انجام خرید، بازی های آزمایشی را برای بازی های منتخب EA انجام دهند. این یک امتیاز بسیار خوب است که این را در اشتراک داشته باشید.

بخوانید:   OG Xbox Live از مرگ بازگشت - این تیمی است که این اتفاق را می‌سازد

 • در رایانه های شخصی ویندوز 10/11 و کنسول های ایکس باکس موجود است
 • دسترسی فوری به نسخه های جدید استودیوی بازی Xbox
 • تخفیف و معاملات استثنایی
 • مزایای Riot Game Pass
 • عضویت استاندارد EA Play (معمولاً 4.99 دلار در ماه)
 • عضویت طلایی Xbox Live (معمولا 9.99 دلار در ماه)
 • دسترسی به بازی Xbox Cloud

Game Pass Ultimate تمام مزایای سایر سطوح Game Pass را در خود دارد و شامل عضویت در آن می شود Xbox Live Gold برای چند نفره آنلاین این به شما امکان می دهد با دوستان و غریبه ها در کنسول خود آنلاین بازی کنید، به علاوه موارد رایگان اضافی که می توانید تا زمانی که مشترک هستید در مجموعه خود نگه دارید. همچنین این امکان را به شما می دهد که بازی های Xbox را به دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی خود استریم کنید، که در صورت سفر مکرر مفید است.

Xbox Cloud Gaming به شما امکان می دهد صدها عنوان را مستقیماً روی رایانه شخصی خود استریم کنید. دستگاه اندروید یا آیفون، به شرطی که اتصال اینترنتی قوی داشته باشید. برخی از بازی‌ها از استفاده از صفحه نمایش لمسی به عنوان کنترلر پشتیبانی می‌کنند، یا می‌توانید برای تجربه‌ای شبیه به کنسول، یک کنترلر را متصل کنید. اگر با تلفن همراه هستید، ستون فقرات یک یک گزینه عالی است، همانطور که به سادگی اتصال a است کنترلر بی سیم ایکس باکس از طریق بلوتوث