Xbox Games Showcase و Starfield Direct 2023: How to Watch Live and What To Expect

در مورد بخش Bethesda از ویترین، ما هیچ اشاره ای به Elder Scrolls 6 یا هیچ یک از بازی های دیگر در دست توسعه نداریم. ما احتمالاً چند تریلر گیم پلی توسعه یافته برای Starfield و همچنین نکات برجسته بیشتر در مورد ویژگی های بازی دریافت خواهیم کرد.

منبع: https://www.ign.com/articles/xbox-games-showcase-and-starfield-direct-how-to-watch-livestream-2023

نمایشگاه بازی های Xbox 2023 آغاز می شود یکشنبه، 11 ژوئن، ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET. اگر از بریتانیا تماشا می‌کنید، این به ساعت 6 بعد از ظهر به وقت BST تبدیل می‌شود. این نمایشگاه احتمالاً حدود 2 ساعت طول می کشد و بلافاصله حدود 30 دقیقه از Starfield Direct دنبال می شود.

یکی دیگر از طرفداران بزرگ بازی که انتظار دیدن بازی‌های بیشتری را دارند، Fable 4 است. پس از اینکه ایکس‌باکس ویدیویی از مسیرهای پر زرق و برق را منتشر کرد، احتمالاً در نمایشگاه به‌روزرسانی مناسبی درباره بازی دریافت خواهیم کرد. این اولین باری است که از Fable از 3 سال پیش که برای اولین بار اعلام شد، دیده ایم.

اگرچه ما نمی دانیم دقیقاً چه انتظاری از نمایشگاه امسال داشته باشیم، مایکروسافت کاملاً واضح است که این رویداد دارای بازی های جدید و همچنین به روز رسانی عناوین AAA است. با توجه به اینکه ایکس‌باکس دارای عناوین مختلف انحصاری مختلف است که سال‌ها در دست ساخت بوده‌اند، این می‌تواند به این معنا باشد که ممکن است در نهایت شاهد بازی‌هایی مانند The Outer Worlds 2 از Obsidian Entertainment و Everwild از Rare باشیم. همچنین لیست بلندبالایی از شگفتی های دیگری که ایکس باکس می تواند برای ما در نظر بگیرد وجود دارد.

اگر می‌خواهید بازی‌های Xbox Showcase و Starfield Direct را تماشا کنید، IGN یک جریان را در صفحه اصلی ما و سایر صفحات رسانه‌های اجتماعی ما میزبانی می‌کند. در اینجا هر جایی است که می توانید شروع نمایشگاه بازی های ایکس باکس را در یکشنبه 11 ژوئن تماشا کنید.

از نمایشگاه بازی های ایکس باکس در سال 2023 چه انتظاری باید داشت

بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛ ناتو: اوکراین تسلیحات سنگین غربی را دریافت خواهد کرد