Zelda بر نمودارهای جعبه‌دار بریتانیا تسلط دارد – WGB، صفحه اصلی بررسی‌های عالی

نمودار فروش بازی‌های جعبه‌دار در بریتانیا وارد شده است، و بسیاری از اطلاعات آماری سرگرم‌کننده را به همراه دارد که من دوست دارم آن‌ها را بررسی کنم. این امکان وجود دارد که من نیاز به بررسی جدی انتخاب های زندگی خود داشته باشم، اما در حال حاضر از اعداد و ارقام لذت می برم و امیدوارم که شما انجام دهید.

بدیهی است که این هفته شاهد عرضه بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بودیم که به سرعت تبدیل به بالاترین بازبینی شده در Opencritic شد. اکنون در دست است و به نظر می رسد که عشق زیادی را برای خود به دست آورده است که جای تعجب ندارد.

اولین اطلاعات این است که Tears of the Kingdom در حال حاضر بزرگترین پرتاب جعبه‌ای بریتانیا در سال است که میراث هاگوارتز را تا 50% سرنگون کرده است. وقتی در نظر می گیریم Hogwarts Legacy یک نسخه چند پلتفرمی بود، این قابل توجه است، اگرچه ما همچنین باید در نظر بگیریم که Hogwarts Legacy نیز فروش دیجیتالی بالایی داشته است. متأسفانه نینتندو فروش دیجیتالی را به شرکت‌های نموداری فاش نمی‌کند که همیشه درک دقیق جزئیات را سخت‌تر می‌کند. با این حال، ما می دانیم که سوییچ در فروش دیجیتالی نسبت به سایر پلتفرم ها ضعیف تر است، چیزی که من آن را به این واقعیت نسبت می دهم که بازی های سوییچ ارزش فروش مجدد خود را در بازار دست دوم بسیار بهتر از سایر پلتفرم ها حفظ می کنند.

Tears of the Kingdom دومین عرضه بزرگ نینتندو در بریتانیا از نظر درآمد است. با این حال، واقعاً بالاترین رقم است، زیرا قهرمان فعلی Wii Fit با صفحه تعادل است که به وضوح اعداد درآمد را کمی تغییر می دهد. اگرچه شایان ذکر است که Tears of the Kingdom نیز با قیمت کمی بالاتر عرضه شد.

بخوانید:   صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصادی برای فیلیپین را کاهش داد

بزرگترین عرضه‌های Zelda در بریتانیا، فقط فروش جعبه‌ای

پوز عنوان بستر، زمینه) سال انتشار
1 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تعویض 2023
2 The Legend of Zelda: Breath of the Wild سوییچ + Wii U 2017
3 The Legend of Zelda: The Wind Waker Wii 2003
4 The Legend of Zelda: Twilight Princess Wii 2006
5 The Legend of Zelda: Ocarina of Time N64 1998
6 The Legend of Zelda: Skyward Sword Wii 2011
7 The Legend of Zelda: Skyward SWord HD نینتندو سوییچ 2021
8 The Legend of Zelda: Link’s Awakening نینتندو سوییچ 2019
9 The Legend of Zelda: Spirit Tracks DS 2009
10 The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D 3DS 2011

این در حال حاضر بزرگترین عرضه Zelda در بریتانیا است که 2.7 برابر بیشتر از Breath of the Wild در هفته اول فروش داشته است. از نظر فروش واحد، سال گذشته پوکمون اسکارلت و بنفش را پشت سر نمی گذارد و 12 درصد نسخه های کمتری را جابجا کرده است. با این حال، این بزرگترین عرضه نینتندو در بریتانیا از نظر درآمد است، احتمالاً دوباره به دلیل داشتن RRP بالاتر Tears of the Kingdom، به علاوه نسخه کلکسیونی 100 پوندی.

از نظر برند کلی Zelda، Tears of the Kingdom جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. با در نظر گرفتن درآمد، در واقع چهارمین بازی بزرگ در بریتانیا است. من شک ندارم که در نهایت در هر دوی این نمودارها جایگاه اول را به خود اختصاص خواهد داد.

و آخرین بخش از اطلاعات Zelda این است که Breath of the Wild فروش خود را افزایش داده است و با جهش 31 درصدی، از رتبه 19 جدول به رتبه هشتم رسیده است. بسیار چشمگیر.

بخوانید:   تاکسی های پرنده ژاپن در آخرین مراحل پروازهای آزمایشی

با دور شدن از Zelda، چیز زیادی در چارت های این هفته وجود ندارد. میراث هاگوارتز با کاهش 68 درصدی فروش به رتبه دوم سقوط کرد، در حالی که Star Wars Jedi: Survivor 50 درصد ضرر داشت. در همین حال، Dead Island 2 هنوز به خوبی کار می کند. 3 پله سقوط کرده است اما همچنان در جایگاه ششم قرار دارد. تنها بازی جدیدی که به نمودار رسید، TT Isle of Man 3 بود که به رتبه 31 رسید. این یک عنوان خاص است، اما من از بازی های قبلی کمی لذت بردم.

هفته گذشته این هفته عنوان
جدید 1 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
1 2 میراث هاگوارتز
2 3 جنگ ستارگان جدی: بازمانده
5 4 فیفا 23
4 5 Mario Kart 8: Deluxe
3 6 جزیره مرده 2
6 7 اودیسه سوپر ماریو
19 8 The Legend of Zelda: Breath of the Wild
11 9 عبور حیوانات: افق های جدید
8 10 افسانه های Minecraft

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/15/zelda-dominates-the-uk-boxed-charts/