Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای معمای معبد Jikais

شما اکنون در انتهای حرم هستید، اما در یک قفس بزرگ گیر افتاده اید که نمی توانید از آن بالا بروید. یک سکوی متحرک درست در خارج از قفس وجود دارد که می توانید با Ultrahand آن را بگیرید. شما باید سکوی بالای قفس را متعادل کنید تا از ascend برای فرار استفاده کنید. شما می خواهید آن را در یکی از گوشه ها متعادل کنید تا خطر افتادن آن را کاهش دهید.

سکوی بالای قفس را متعادل کنید، بنابراین می توانید از صعود برای خروج و تکمیل حرم استفاده کنید.
سکوی بالای قفس را متعادل کنید، بنابراین می توانید از صعود برای خروج و تکمیل حرم استفاده کنید.

با ورود به حرم، چهار بلوک متحرک را می بینید که نمی توانید از آنها بالا بروید و همچنین چند سوراخ در دیوار وجود دارد. شما باید بلوک ها را به گونه ای تنظیم کنید که بتوانید از قابلیت Ascend برای رسیدن به بالای دیوار استفاده کنید.

با استفاده از ascend روی بلوک ها، به بخش میانی بروید، به بلوک سمت چپ بپرید و به سوراخ دیوار بالا بروید.
با استفاده از ascend روی بلوک ها، به بخش میانی بروید، به بلوک سمت چپ بپرید و به سوراخ دیوار بالا بروید.

همانطور که Hyrule را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom کاوش می کنید، با انبوهی از زیارتگاه ها و پازل های مختلف روبرو خواهید شد. واقع در بخش جنوب شرقی نقشه، در نزدیکی کوه Lanayru، شما را کشف کنید زیارتگاه جیکایسبا پازلی با عنوان فرار از زندان، که باید بلوک ها را جابجا کنید و برای تکمیل آن از قابلیت Ascend استفاده کنید.

چگونه معمای معبد Jikais را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حل کنیم

قسمت بعدی دارای یک ستون بزرگ است که از سقف در مرکز اتاق بیرون آمده است و ستون دیگری در سمت چپ از زمین بیرون می آید و یک سکوی صاف متحرک دارد. با این حال، قبل از اینکه این کار را به هم بزنید، باید مستقیماً به سمت راست بچرخید تا یک سینه را روی یک سکوی رنده شده ببینید، که می توانید تا آن بالا بروید.

بخوانید:   تلخ ترین مراجع علف های هرز در بازی های ویدیویی
بلوک را از طاقچه متعادل کنید تا بتوانید زیر ستون قرار بگیرید.
بلوک را از طاقچه متعادل کنید تا بتوانید زیر ستون قرار بگیرید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/zelda-tears-of-the-kingdom-jikais-shrine-puzzle-guide/1100-6514173/?ftag=CAD-01-10abi2f

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پر از معماها و اکتشافات مختلفی است که می توانید پیدا کنید، بنابراین برای همه نیازهای Hyrule خود، مرکز راهنمای Tears of the Kingdom ما را بررسی کنید.

از Ultrahand برای حرکت دو بلوک پایین استفاده کنید، بنابراین بلوک بالاتر نزدیک به سوراخ وسط و پایین تر به سمت راست است. بلوک بزرگ را به سمت راست حرکت دهید، بنابراین دقیقاً زیر سوراخ سمت چپ قرار دارد. حالا بلوک میانی را به سمت سوراخ وسط بالا رفته و روی بلوک بزرگ سمت چپ به پایین بپرید. سپس بلوک را در بالای آن در کنار سوراخ حرکت دهید و به داخل بلوک بالا بروید. وارد سوراخ دیوار شده و تا بالای دیوار بالا بروید و این بخش را تکمیل کنید.

شما باید از ستون وسط بالا بروید.
شما باید از ستون وسط بالا بروید.

سکو را بردارید و آن را از لبه حرم تکیه دهید، به اندازه ای که بتوانید به ستون برسید و بدون از دست دادن تعادل و افتادن از طاقچه، از آن بالا بروید.