Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای معمای معبد Musanokir

آلبوم عکس

سمت چپ: اشیاء پازل سوم. سمت راست: پازل سوم تکمیل شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/zelda-tears-of-the-kingdom-musanokir-shrine-puzzle-guide/1100-6514143/?ftag=CAD-01-10abi2fهمانطور که قبلا ذکر شد، معمای معبد Zelda: Tears of the Kingdom Musanokir در مرکز جنگل بزرگ هیرول قرار دارد. با این حال، در مه پوشانده شده است، و شما نمی توانید بدون بازگشت به جایی که از آنجا آمده اید، راه خود را به آنجا برسانید. بنابراین هدف حذف کامل مه است. می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای جنگل هیرول بزرگ/درخت دکو برای آشنایی با مراحل

موقعیت زیارتگاه موسانوکیر
موقعیت زیارتگاه موسانوکیر

هنگامی که از اعماق عبور کردید و به جنگل کوروک رسیدید، حرم باید درست در کنار شما باشد. آن را وارد کنید و خواهید دید که چه چیزی در پیش است. پازل های اینجا شامل یک وسیله توپ و زنجیر است که می تواند به اطراف بچرخد، اگرچه شما اغلب اشیاء دیگر را به آن متصل می کنید، شبیه به یک آونگ.

در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، مکانیک ها و جنبه های زیادی برای یادگیری وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به ما مراجعه کنید هاب راهنما.

معمای معبد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Musanokir در جنگل بزرگ هیرول یافت می شود. برای ایجاد دستگاه‌های آونگی خود، باید کمی خودتان را انجام دهید. در اینجا راهنمای ما برای کمک به حل معمای معبد Musanokir در Zelda: Tears of the Kingdom است.

بخوانید:   حجم تجارت اعضای سازمان همکاری شانگهای و روسیه افزایش یافت

چگونه معمای معبد موسانوکیر را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حل کنیم

تمام شد، شما Zelda: Tears of the Kingdom Musanokir Shrine Puzzle را تکمیل کردید. همچنین، فراموش نکنید که به ما نگاهی بیندازید راهنمای اصلی مکان های حرم.

آلبوم عکس

سمت چپ: پازل اول. سمت راست: پازل دوم.

دو پازل اول به اندازه کافی آسان هستند. پازل اولیه به سادگی از شما می خواهد که صفحه را شبیه به یک پل وصل کنید تا بتوانید از شکاف عبور کنید. مورد دوم از شما می‌خواهد که بلوک بزرگ را وصل کنید، آن را با Ultrahand بگیرید و قبل از رها کردن تمام راه را به عقب برگردانید. این باعث می شود که به شدت به سمت هدف bullseye حرکت کند.

با این حال، حوزه سوم جایی است که همه چیز ممکن است کمی پیچیده شود. اساساً، یک بخش متحرک در مرکز وجود دارد که می توان آن را به سمت bullseye هل داد. همچنین یک دستگاه توپ و زنجیر در زیر آن وجود دارد. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

  • اگر می خواهید قفسه سینه ای را که دارای شارژ زونای بزرگ است به دست آورید، به سادگی اشیاء مختلف را متصل کرده و با هم ترکیب کنید تا شیب بالایی داشته باشید که بتوانید از آن بالا بروید.
  • در مورد پازل اصلی، باید از سه بلوک (شامل آنهایی که در اتاق قبلی هستند) استفاده کنید. آنها را در گوشه های جداگانه به دستگاه مرکزی وصل کنید. باید بتوانید زیر یک بروید تا بتوانید صعود کنید.
  • بعد، بلوک ها را از انتها به انتها وصل کنید.
  • و در نهایت، با بلند کردن آن با Ultrahand، آن را با خود بیاورید (آن را وصل نکنید). شما باید بتوانید به آرامی در امتداد ریل سنگی مرکزی قدم بزنید، در حالی که چوب را بلند می کنید. به سادگی آن را روی bullseye هدف “پنکش” کنید، و این قسمت را انجام خواهید داد.

برای واضح بودن، ما راه‌حل‌های دیگری را امتحان کردیم، از جمله فشار دادن دستگاه مرکزی کامل با تمام اتصالات، که از طریق توپ و زنجیر زیر انجام شد. اما، این کار نکرد. به این ترتیب، ما فقط به صورت دستی لاگ را به هدف رساندیم.