Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای معمای معبد Ohsozan-u

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom دارای زیارتگاه‌های بسیار چالش‌برانگیزی است، اما سایر زیارتگاه‌ها بیشتر به خلاقیت تکیه می‌کنند تا دشواری‌های سخت. جایی در وسط زیارتگاه اوشوزان در شمال هبرا قرار دارد. در این راهنما، ما به شما خواهیم گفت که چگونه این حرم را به طور موثر از بین ببرید.

چگونه معمای معبد اوشوزن یو را در افسانه زلدا: اشک پادشاهی حل کنیم

وقتی برای اولین بار وارد معبد Oshozan-u می‌شوید، از Ultrahand خود استفاده کنید تا چوب را در اتاق اول بردارید و آن را به صورت عمودی به جعبه در مسیری که به یک هدف عظیم منتهی می‌شود وصل کنید. در مرحله بعد یک موشک به آن وصل کنید و با یک اسلحه به موشک ضربه بزنید تا چوب را به سمت بالا بفرستید تا به هدف برخورد کند و دروازه را باز کنید.

موشک را بزنید تا لگ را برای اصابت به هدف ارسال کنید.
موشک را بزنید تا لگ را برای اصابت به هدف ارسال کنید.

در اتاق بعدی، از فیوز استفاده کنید تا یک موشک را به سپر خود بچسبانید، سپس به دنبال یک قفسه سینه در قسمت بلندی از دیوار در سمت چپ بگردید. سپر خود را طوری بالا بیاورید که انگار مسدود می‌شوید و مستقیماً به سمت بالا پرواز می‌کنید، به شما اجازه می‌دهد پاراگلایدر پایین بیاورید و قفسه سینه را برای تعظیم باز کنید.

از یک موشک روی سپر خود استفاده کنید تا به سینه برسید.
از یک موشک روی سپر خود استفاده کنید تا به سینه برسید.

برای حل معما نهایی، کنده کوچک موجود در اتاق را به قسمت بیرونی دستگاه دایره ای نزدیک به هدف وصل کنید. سپس چوب بلندتر را به گونه ای به چوب کوچک وصل کنید که هنگام چرخاندن دستگاه دایره ای به هدف برسد. در آخر یک موشک را به کنده بلند وصل کنید و با یک اسلحه به آن ضربه بزنید تا به هدف اصابت کنید و دروازه نهایی را باز کنید که به شما امکان می دهد پاداش خود را جمع آوری کنید.

بخوانید:   به‌روزرسانی‌های Crayola، Disney SpellStruck، Gear Club Stradale، SpongeBob، و موارد دیگر اکنون منتشر شده‌اند – TouchArcade
موشک را بکوبید تا دستگاه دایره ای بچرخد تا کنده بتواند به هدف برخورد کند.
موشک را بکوبید تا دستگاه دایره ای بچرخد تا کنده بتواند به هدف برخورد کند.

ما راهنماهای بسیار بیشتری در مرکز راهنماهای Tears of the Kingdom خود داریم، از جمله نقشه همه مکان‌های حرم و بسیاری از راهنماهای معمای حرم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/zelda-tears-of-the-kingdom-ohsozan-u-shrine-puzzle-guide/1100-6514196/?ftag=CAD-01-10abi2f